Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Gospodarstwa agroturystyczne Karpacz

znaleziono 63 oferty noclegoweoferty (11 w Karpaczu oraz 52 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Gospodarstwa agroturystyczne w Karpaczu, województwo dolnośląskie, powiat jeleniogórski

Agroturystyka w Karpaczu. Porównaj wszelkie możliwości zakwaterowania w Karpaczu, pod względem standardów obiektów oraz ich ceny. Szeroki zakres noclegów obejmuje zarówno pokoje hotelowe, kwatery prywatne, pokoje gościnne jak i ośrodki wypoczynkowe czy gospodarstwa agroturystyczne w Karpaczu. Zapoznaj się także z ofertą rozrywkową i turystyczną w Karpaczu.

Gospodarstwa agroturystyczne Karpacz


Karpacz znany jest w całej Polsce ze swojego kompleksu narciarskiego z wyciągami krzesełkowymi oraz pieszych szlaków turystycznych. Na terenie Karpacza możliwe jest wynajęcie obiektów noclegowych o wysokim oraz średnim standardzie, a także sprawdzenie cen. Szeroki zakres ofert agroturystycznych w Karpaczu pozwala na idealne dostosowanie kwatery do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Tanie noclegi umożliwiają komfortowy pobyt oraz relaksujące agrowczasy w Karpaczu. Domki letniskowe, hotele, domy wczasowe, gospodarstwa agroturystyczne w Karpaczu – sprawdź interesujące oferty, dzięki stronie internetowej e-turysta.pl.

Agroturystyka w Karpaczu


Karpacz to miasto położone w województwie dolnośląskim, w Sudetach Zachodnich. Karpacz w większości jest porośnięty obszarem leśnym, a pierwsze wzmianki na jego temat pojawiają się pod koniec XIV wieku. Miasto to znalazło się na szlaku turystyki pielgrzymkowej, natomiast w XIX wieku nastąpił rozwój zarówno miasta jak i ośrodków wypoczynkowych, zajazdów oraz hoteli. Oprócz gospodarstw agroturystycznych w Karpaczu, na jego terenie znajdują się także atrakcje turystyczne i zabytki wpisane do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa takie jak: dworek myśliwski, kościół par. pw. Nawiedzenia NMP, karczma sądowa, schronisko Samotnia, kaplica pw. św. Wawrzyńca na Śnieżce.


Liczne gospodarstwa agroturystyczne w Karpaczu


Karpacz to piękna wypoczynkowa miejscowość na której terenie znajdują się liczne gospodarstwa agroturystyczne, atrakcje turystyczne oraz zabytki budowlane zachęcają wielu turystów do odwiedzenia Karpacza. Dlatego też nieoceniona jest możliwość znalezienia i wynajęcia pokoju lub kwatery noclegowej w sezonie turystycznym w interesującej okolicy. Nocleg w gospodarstwie agroturystycznym w Karpaczu ułatwi zwiedzanie tego malowniczego miasta oraz jego okolic. Szeroki zakres ofert noclegowych, pozwoli każdemu turyście na odpowiedni wybór i wynajęcie korzystnie ulokowanych obiektów i niezapomniane agrowczasy w Karpaczu.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Karpacz, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Karpaczu

Jak dodać obiekt noclegowy w Karpaczu do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w gospodarstwach agroturystycznych w Karpaczu zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Karpaczu kształtują się na poziomie 50-55 zł za osobę.
W Karpaczu można znaleźć wiele ofert gospodarstw agroturystycznych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie gospodarstw agroturystycznych w Karpaczu spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Karpaczu 5 gospodarstw agroturystycznych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.