Internaty Zwierzyniec

znaleziono 1 ofertę noclegowąofertę (0 w Zwierzyńcu oraz 1 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Internaty w Zwierzyńcu, województwo lubelskie, powiat zamojski

Noclegi w Zwierzyńcu - Wasz sposób na udany weekend! Bogaty zakres ofert noclegowych w Zwierzyńcu w województwie lubelskim tylko w portalu turystycznym e-turysta.pl. Porównaj opcje zakwaterowania zależnie od standardu budynku i proponowanej ceny. Znajdź dla siebie najlepsze miejsce w Zwierzyńcu wśród oferowanych przez nasz portal kwater prywatnych oraz gospodarstw agroturystycznych. Zobacz też ofertę rozrywkową i rekreacyjną w Zwierzyńcu.
Uznawany potocznie za stolicę Roztocza Środkowego i położony na skraju Roztoczańskiego Parku Narodowego Zwierzyniec jest głównym ośrodkiem turystycznym tego regionu. Umiejscowiona nad rzeką Wieprz miejscowość jest dodatkowo z każdej strony otoczona formacjami leśnymi, co znacząco wpływa na jej turystyczną i letniskową atrakcyjność.
Historia Zwierzyńca sięga szesnastego wieku, kiedy to hetman wielki koronny Jan Zamoyski nabył te tereny i postawił drewniany dwór, a także otoczył parkanem o długości trzydziestu kilometrów „zwierzyniec” który zamieszkiwały między innymi żubry, łosie, czy jelenie, a także tarpany i daniele. To tutaj kanclerz urządzał słynne polowania, na których bywali również królowie Jan Kazimierzy czy Władysław IV. Rodowi Zamoyskich zawdzięcza Zwierzyniec także dalszy rozwój. W osiemnastym wieku ufundowano tutaj kościół pod wezwaniem św. Jana Nepomucena, a w dziewiętnastym wieku rozkwit miejscowości zagwarantowały inwestycje ekonomiczne. Powstały wtedy między innymi młyn, tartak, gorzelnia oraz przede wszystkim browar.
Brower Zwierzyniecki wybudowano w 1806 roku, a specjalistów piwowarów sprowadzono aż z dalekiej jak na tamte czasy Anglii. Nic dziwnego, że pierwsze piwa jakie produkowano w Zwierzyńcu nosiły nazwy „Porter” oraz „Piwo Angielskie”. Dzięki wysokiej czystości i jakości piwa oraz jego produkcji można było eksportować ten trunek nawet do Warszawy czy Krakowa. Obecnie Browar w Zwierzyńcu wchodzi w skład Browarów Lubelskich, ale niestety w zakładach nie prowadzi się obecnie produkcji piwa.

Zrób coś dla siebie i swojej rodziny - zarezerwuj tani nocleg w Zwierzyńcu


Każdy z nas marzy czasem o chwili wytchnienia. Zwierzyniec proponuje różnego typu noclegi, z roku na rok to miejsce odwiedza jeszcze więcej turystów.
Jeśli poszukujesz noclegów w Zwierzyńcu w rewelacyjnych cenach, sprawdź propozycje w portalu turystycznym www.eturysta.pl. Dostępne tanie pokoje w Zwierzyńcu pozwolą na ekonomiczne spędzenie urlopu.
Dla podróżnych pragnących bardziej ekskluzywnych warunków oferujemy wspaniałe apartamenty oraz najlepsze hotele, gwarantujące dużą wygodę. Na pewno odkryjesz coś dla siebie!

Nocleg w Zwierzyńcu - pełny relaks w pięknych okolicach
Już teraz zaplanuj urlop w Zwierzyńcu w województwie lubelskim i w zależności od pomysłu spędź oryginalnie czas. Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci najnowszych i trafnych pomysłów na nocleg w Zwierzyńcu. Nie omijaj promocyjnych ofert! Dzięki naszej rozbudowanej wyszukiwarce odnajdziesz bazę noclegową w Zwierzyńcu, która spełni wszystkie Twoje wymagania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Zwierzyniec, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: