Majówka Ustka

znaleziono 6 ofert dodatkowychofert (3 w Ustce oraz 3 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Ustka na fali, czyli majówka w Ustce


Wiosna w Ustce zapowiada się wyjątkowo. W majowym kalendarzu odnaleźć można sporo interesujących pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Dla osób ceniących aktywny wypoczynek przygotowano program, w którym nie zabraknie wycieczek, rajdów oraz rowerowych i kajakowych eskapad. Osobom spragnionym kulturalnych wrażeń emocji dostarczać będzie ustecki Dom Kultury, Biblioteka Miejska i Bałtycka Galeria Sztuki. Szczególnie intensywnie zapowiada się pierwszy tydzień maja, podczas którego oprócz imprez o patriotycznym charakterze włodarze miasta przygotowali moc festynowych atrakcji. Wśród nich Dzień Kwiatowy, Dzień Ludowy oraz Dzień Sportowy. Turyści, którzy zdecydują się na spędzenie długiego, majowego weekendu w Ustce będą z pewnością zadowoleni. Majówka Ustka zawsze jest na fali!

Majówka Ustka 2020 na stronach portalu e-turysta


Osoby zainteresowane majowym pobytem w Ustce odsyłamy na strony popularnego portalu społecznościowego e-turysta, gdzie bez trudu odnaleźć można nocleg godny polecenia. Portal pomaga w organizacji pobytu w Ustce i doskonale przybliża infrastrukturę turystyczną kurortu. Domy uzdrowiskowe, hotel e, pensjonaty, apartamenty, pokoje gościnne oraz kwatery prywatne to miejsca, który wynająć można w Ustne na czas majowego wypoczynku. Na stronach e-turysty Majówka Ustka 2020 trwa już w najlepsze. Zachęcamy do przeglądnięcia propozycji i rezerwacji.

Majówka Ustka na spacerowym szlaku


Malownicze położenie miasta, pośród sosnowych wydm i lasów, motywuje do wiosennych spacerów. Szczególną popularnością cieszą się spacery ustecką plażą. Drobiny jodu, bromu, magnezu i wapnia uwalniają się, szczególnie intensywnie, gdy morze staje się wzburzone, a takich sytuacji wiosną nie brakuje. Ponad plażą i promenadą unosi się wówczas zdrowotna, delikatna mgiełka pozwalająca na intensywną inhalację dróg oddechowych. Spacery blisko morza pomagają w leczeniu wielu przewlekłych schorzeń oraz alergii. Majówka w Ustce to preludium wakacji. Zapraszamy!