Ferie zimowe Sopot

znaleziono 3 oferty dodatkoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Sopot ferie - Zimą jeździmy w góry, a latem nad morze. A gdyby tak odmienić tradycję urlopowania i podczas zimowych ferii zawitać do Sopotu?

Ferie Sopot, bo każdy pretekst jest dobry, by odwiedzić „kurort pełen życia”


Sopot rządzi się swoimi prawami. W nadmorskim uzdrowisku niezależnie od pogody i pory roku, każdy turysta zaliczyć musi plan obowiązkowy. Punkt pierwszy: spacer po Monciaku (i to najlepiej o różnych porach dnia). Punkt drugi: gofry oraz wizyta w latarni. Punkt trzeci to oczywiście wejście na najdłuższe w Europie drewniane molo, które stało się jednym z najpopularniejszych polskich obiektów rekreacyjno-imprezowych i stanowi wizytówkę kurortu. Punkt czwarty, wizyta w sopockich Łazienkach i oczywiście spacery po pięknych, szerokich plażach Sopotu. Jest tylko jedna atrakcja, z której trudno korzystać zimą, kąpiele w Bałtyku. Pewną rekompensatę stanowi sopocki Aquapark, gdzie bawić się można w licznych basenach, brodzikach, zjeżdżalniach i jacuzzi oraz wizyta w przytulnych, przeszklonych saunach z widokiem na morze. Sopocka plaża nawet zimą zachęca do długich spacerów. To jedna z najlepiej utrzymanych plaż nad Zatoką Gdańską, stale nagradzana w licznych, turystycznych rankingach. Ferie w Sopocie to świetny pomysł na udany, rodzinny wypoczynek. Serdecznie zapraszamy.

Ferie w Sopocie dla miłośników białego szaleństwa


Zimowa aura sprzyja białemu szaleństwu. Podczas ferii zimowych w Sopocie korzystać można z lodowiska, które od lat gości tuż przy molo oraz ze stoków Łysej Góry, gdzie na narciarzy i saneczkarzy czekają wyciągi i trasy zjazdowe. Sopot to malownicza nadbałtycka miejscowość, która ma bardzo wiele do zaoferowania turystom. Osobom planującym pobyt w Sopocie polecamy zasoby portalu społecznościowego e-turysta, gdzie bez trudu odnaleźć można bezpieczne i sprawdzone lokum na ferie. Tu skorzystać można z ofert sopockich hoteli i pensjonatów, przed turystami otwierają swe podwoje kwatery prywatne, pokoje gościnne i apartamenty. Ferie Sopot z e-turystą na pewno będą udane.