Sylwester Sopot

znaleziono 9 ofert dodatkowychofert (7 w Sopocie oraz 2 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Sylwester Sopot, czyli Nowy Rok w imprezowym mieście


Pomysł na spędzenie sylwestrowej imprezy w Sopocie to jeden z najlepszych pomysłów, jaki mógł się pojawić w planach osób ceniących dobrą zabawę. Spacerowicze będą mogli skorzystać z atrakcji oferowanych przez Jarmark Świąteczny, który na Skwerze Kuracyjnym dostępny będzie aż do 1 stycznia. Podobnie jak w latach ubiegłych, odwiedzającym czas umilać będą artystyczne występy oraz nastrojowa muzyka w tle. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci, a w kilkunastu świątecznie przystrojonych stoiskach, będą gościły lokalne, kulinarne specjały oraz aromatyczne, grzane wino. Na tych, którzy planują spędzić wyjątkowy czas w Sopocie, czeka mnóstwo specjalnych ofert przygotowanych przez sopockie punkty gastronomiczne oraz obiekty noclegowe. Witanie Nowego Roku w magicznej sopockiej scenerii będzie z pewnością cudownie spędzonym czasem, pełnym niespodzianek i czaru. Osoby poszukujące noclegu w Sopocie lub okolicy odsyłamy na strony portalu społecznościowego e-turysta, gdzie bez trudu odnaleźć można bezpieczne i sprawdzone lokum na sylwestra. Tu skorzystać można z ofert sopockich hoteli i pensjonatów, przed turystami otwierają swe podwoje kwatery prywatne i pokoje gościnne Sopotu. Dla każdego, zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami. Hotele i pensjonaty oprócz noclegu gwarantują także fantastyczną zabawę sylwestrową. Czego chcieć więcej? Sylwester Sopot? Tak, to dobry pomysł!

Sylwester Sopot molo – niezapomniane przeżycia


Miasto przygotowuje się do uroczystości już od dłuższego czasu. Chociaż nie będzie koncertów w plenerze, to wszyscy z pewnością spotkają się na molo oraz na plaży. Sopot jako jedyne miasto z Trójmiasta nie zrezygnowało w tym roku z fajerwerków. Punktualnie o północy z plaży obserwować będzie można pokaz sztucznych ogni prezentowany z sopockiego molo. W trosce o dobro zwierząt oraz komfort pobytu kuracjuszy zabroniono w Sopocie samodzielnego odpalania fajerwerków. Jedyny huk noworoczny towarzyszyć będzie reżyserowanemu przedstawieniu, które uświetni powitanie Nowego, 2020 Roku. Sylwester Sopot molo zgromadzi z pewnością mnóstwo osób, a atmosfera która towarzyszyć będzie tej chwili, podobnie jak w latach ubiegłych, na długo pozostanie w pamięci uczestników. Serdecznie zapraszamy!

Sylwester Sopot 2019


Na stronach portalu społecznościowego e-turysta odnaleźć można sprawdzony nocleg, który pozwoli w pełni cieszyć się pobytem w Sopocie. Sylwestrową imprezę zorganizować można samodzielnie lub skorzystać można z licznych propozycji przygotowanych przez miasto. Najwięcej dziać się będzie w klubach, restauracjach ulokowanych przy legendarnym Monciaku. Ciekawą ofertę, podobnie jak w latach ubiegłych, przygotował Teatr Boto oraz Opera Leśna, która w tym roku zaprasza na magiczny bal sylwestrowy. Organizatorzy proponują zabawę w towarzystwie niestrudzonej ekipy leśnych skrzatów, a wszystko to w magicznym lesie. Sylwester Sopot 2019 w połączeniu z noclegami e-turysty to doskonały pomysł na noworoczne szaleństwo.