Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Noclegi Katowice

znaleziono 34 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Katowicach, województwo śląskie, powiat Katowice

Tanie noclegi w Katowicach - Porównaj szeroki zakres ofert zakwaterowanie w Katowicach. Znajdź interesujące oferty ze względu na standard oraz cenę danego obiektu. Katowice, posiadają szeroki zakres noclegów w pokojach hotelowych, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, domkach letniskowych, a nawet schroniskach. Sprawdź także atrakcje turystyczne i rozrywkowe na terenie Katowic.
„W centrum przemian”, to hasło przyświeca planowanej rewitalizacji i przebudowie centrum Katowic. Obszar wokół Ronda, Rynek i jego okolice, czy też nowy dworzec kolejowy oraz prywatne inwestycje w wieżowce mają być wizytówkami miasta, które jest stolicą ponad dwu milionowej aglomeracji oraz województwa śląskiego. Postępująca od lat modernizacja Katowic spycha w cień dawne stereotypy familoków, hut i kopalni węgla. Zadziwić mieszkańców innych regionów Polski może fakt, że połowa powierzchni Katowic zajęta jest przez tereny zielone, z których część to pozostałość po Puszczy Śląskiej. Na amatorów wycieczek rowerowych czeka ponad sto kilometrów tras rowerowych pozwalających zwiedzić najciekawsze przyrodniczo zakątki miasta m.in. dwa rezerwaty przyrody – Las Murckowski i Ochojec.

Noclegi w Katowicach


Katowice to miasto leżące w południowej Polsce, jest jednym z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Katowice są znane na arenie międzynarodowej dzięki kopalniom i spółką węglowym, jedną z trzech największych spółek węglowych stanowi Katowicki Holding Węglowy, wciąż rozwijające się miasto należy do jednych z największych w Polsce ośrodków miejsko-przemysłowych. Obecnie miejscowość jest objęta programem rewitalizacji i przebudowy miasta, przebudowywana jest między innymi przestrzeń Rynku wraz z przylegającymi do niego drogami. Muzeum Śląskie znajdujące się na terenie Katowic posiada zbiory malarstwa polskiego sprzed i po 1945 roku, sztuki nieprofesjonalnej, fotografii artystycznej oraz liczne zbiory o charakterze etnograficznym.

Tanie noclegi w Katowicach


Katowice to miejscowość historycznie położona na Górnym Śląsku, posiadająca wciąż rozbudowującą się infrastrukturę. W obrębie Katowic możliwe jest wynajęcie obiektów noclegowych. Szeroki wybór ofert noclegowych w Katowicach pozwala na odpowiednie dostosowanie kwatery do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego zwiedzającego to miasto turysty. Tanie noclegi na terenie Katowic zapewnią komfortowy pobyt i wypoczynek w tej rozwijającej się miejscowości.

Kwatery, pokoje Katowice


Miejscowość jaką są Katowice, dzięki swojemu ciągłemu rozwojowi, muzeom, galeriom sztuki oraz imprezom kulturalnym, wciąż przyciąga dużą ilość turystów i zwiedzających. Właśnie dlatego bardzo pomocna jest możliwość porównania cen oraz standardów obiektów noclegowych w Katowicach. Tani nocleg w Katowicach ułatwią zwiedzanie samej miejscowości oraz jej okolic. Szeroki zakres ofert noclegowych w Katowicach pozwoli na wybranie odpowiedniej kwatery, pokoju hotelowego czy apartamentu, dostosowanych do spersonalizowanych oczekiwań każdego turysty.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Katowice, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Katowicach

Jakich cen noclegów można się spodziewać w Katowicach?
Ceny noclegów w Katowicach zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Katowicach kształtują się na poziomie 95-100 zł za osobę. Bardziej przystępne cenowo oferty można znaleźć w hostelach, noclegach pracowniczych czy pokojach gościnnych.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które obiekty noclegowe pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 14 obiektów w Katowicach, które akceptują zwierzęta.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Katowicach znaleźć można wiele budżetowych obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być hostele, noclegi pracownicze czy też pokoje gościnne. Tanie noclegi znaleźć można używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Katowicach znajdują się obiekty oferujące wyżywienie na miejscu i/lub dostęp do kuchni. Jeśli nie chcesz gotować na wakacjach, w naszym serwisie znajdziesz pełną ofertę obiektów noclegowych w Katowicach, zapewniających wyżywienie na miejscu.
W Katowicach 16 noclegów znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
Rezerwując noclegi warto upewnić się u właściciela obiektu, że znajdą się w nim ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami. Tutaj znajdziesz obiekty noclegowe w Katowicach, które deklarują przystosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
W naszym serwisie wyszukanie ofert w Katowicach spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.