Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Hotel Senator, Katowice, ul. 1 Maja 3
od 80 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Hotel:Hotel Senator
Adres:Katowice, ul. 1 Maja 3
Ilość miejsc:96 miejsc noclegowych, 48 pokoi
Aktywny wypoczynek:Wędkarstwo, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Hotel Senator
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Katowice – miasto położone w południowej Polsce, stolica województwa śląskiego, dawniej województwa katowickiego, główny ośrodek Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Z liczbą 306 826 mieszkańców jest 10. miastem w kraju pod względem liczby ludności i 11. pod względem powierzchni, mając prawie 165 km2. Katowice leżą na Wyżynie Katowickiej, będącej częścią Wyżyny Śląskiej, we wschodniej części Górnego Śląska. Miasto leży na dziale wodnym Wisły i Odry – naturalnej granicy Małopolski i Śląska. Przez Katowice przepływają rzeki: Rawa – dopływ Brynicy i Kłodnica – dopływ Odry oraz kilka mniejszych.
Teren miasta odznacza się urozmaiconą rzeźbą terenu, a różnice wysokości względnych wynoszą około 100 m, najwyższe wzniesienie jest położone 357 m n.p.m. (Wzgórze Wandy w dzielnicy Murcki), a najniższy punkt leży na wysokości 245 m n.p.m. (w dolinach rzek Mlecznej i Kłodnicy). Pod względem geologicznym, Katowice położone są w Niecce Śląsko-Krakowskiej. Katowice graniczą z Chorzowem, Siemianowicami Śląskimi, Sosnowcem, Mysłowicami, Lędzinami, Tychami, Mikołowem, Rudą Śląską i Czeladzią. Historycznie miasto położone jest na Górnym Śląsku.

Pragnąc jak najlepiej dostosować swoją ofertę do potrzeb i wymagań Naszych Gości, modernizując wnętrze, przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle wygodne, funkcjonalne, ładnie urządzone i przytulne pokoje. Do Państwa dyspozycji oddajemy 96 miejsc noclegowych w pokojach 2-osobowych.
Senator Katowice - pokojeKażdy z pokoi posiada własną łazienkę, znajduje się w nim telewizor, telefon z bezpośrednią linią telefoniczną oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.
Dla gości szczególnie ceniących wygodę i komfort przygotowaliśmy także nasz reprezentacyjny i luksusowy apartament biznesowy "Senator".
W chwili obecnej jesteśmy w ostatniej fazie przygotowania obiektu do uzyskania kategoryzacji – od prawie 20 lat możemy poszczycić się posiadaniem trzech gwiazdek.
Zapewniamy, że noc spędzona w naszych pokojach pozwoli Państwu na zasłużony odpoczynek i wytchnienie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Katowicach:

Ulica: noclegi ul. 1 Maja

Hotel Senator — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Parking
Room serwis
Restauracja / wyżywienie na miejscu
Pralnia
Prasowalnia
Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Sala konferencyjna

Hotel Senator — Rozrywka

SPA
Gabinet masażu
Gabinet odnowy
Drink bar

Rozrywka w okolicy — Katowice

Basen otwarty w odległości ok. 3 km
Bilard w odległości ok. 4 km
Kręgielnia w odległości ok. 2 km

Aktywny wypoczynek w okolicy — Katowice

Wędkarstwo w najbliższej okolicy
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 80 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV159 zł do 252 zł za pokój
Apartament 2-osobowy z łazienką, TV350 zł do 450 zł za pokój
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:
Wyżywienie w cenie: śniadania (BB)