Majówka Dźwirzyno

znaleziono 5 ofert dodatkowychofert (1 w Dźwirzynie oraz 4 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Majówka Dźwirzyno - Majówka to czas, który trzeba dobrze zaplanować. Wypoczynek początkiem maja to przyjemna zapowiedź wakacji i nagroda po długich, zimowych miesiącach. W maju wyruszamy nad morze! Zapraszamy do Dźwirzyna.

Majówka w Dźwirzynie – pierwsze promienie słońca


Maj nad polskim morzem zwykle prezentuje się bardzo obiecująco. Wysokie temperatury, delikatne podmuchy wiatru wprowadzają turystów w urlopowy nastrój. To dobry czas na wizytę w Dźwirzynie. Urokliwe miasteczko położone jest zaledwie trzynaście kilometrów od Kołobrzegu, między brzegiem Bałtyku, a jeziorem Resko. Osada słynie z pięknych plaż (są tacy, którzy twierdzą, że z najpiękniejszych) i czystych morskich kąpielisk. Szeroka plaża tworzona z drobnych jasnych ziarenek piasku przechodzi w kierunku lądu w wysoki wał wydmowy, dochodzący nawet do 16 m n.p.m. Kolejnym znakiem rozpoznawczym Dźwirzyna są wydmy porośnięte lasem sosnowym. Majówka w Dźwirzynie to spacer główną ulicą Wyzwolenia, gdzie warto zatrzymać się przy prawie trzystuletnich dębach szypułkowych. Ulica doprowadzi nas do portu, przystani windsurfingowej i jachtowej oraz jeziora Resko. Pierwsze informacje o mieście pojawiły się w latach dwudziestych XIII wieku, a nazwa miejscowości wywodzi się najprawdopodobniej od słowiańskiego słowa "dźwirze"(drzwi, wrota).

Majówka Dźwirzyno z e-turystą


Pobyt nad morzem warto dobrze zaplanować, turyści chętnie sięgają do zasobów popularnego portalu społecznościowego e-turysta, który udostępnia interesujące propozycje turystyczne: noclegi, sportowe atrakcje, zapowiedzi kulturalne. Z e-turystą dobrze rezerwuje się nocleg, a propozycji nie brakuje. Pod hasłem "majówka Dźwirzyno" kryją się sprawdzone oferty noclegowe. Globtroterzy wybierać mogą spośród szerokiej palety możliwości: pokoje gościnne, kwatery prywatne, apartamenty, hotele oraz pensjonaty. Wśród ofert znajdują się świetne miejsca noclegowe, które oprócz doskonałej lokalizacji mają również inne liczne atrakcje. Zapraszamy na strony e-turysty, tu majówka trwa w najlepsze.