Hotele Zielona Góra

znaleziono 19 ofert noclegowychofert (13 w Zielonej Górze oraz 6 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Hotele w Zielonej Górze, województwo lubuskie, powiat Zielona Góra

Hotel Zielona Góra – najciekawsze możliwości zakwaterowania. Sprawdź atrakcyjne obiekty noclegowe i korzystne ceny. Dopasuj idealny hotel w Zielonej Górze który sprosta Twoim indywidualnym wymaganiom w kwestii standardu wyposażenia oraz lokalizacji.

Zielona Góra hotele


Gdy zdecydujemy się na hotel w Zielonej Górze na zwiedzenie czeka wiele zabytków. Wśród nich warto odwiedzić Konkatedrę pw. św. Jadwigi. Jest to najstarszy obiekt architektoniczny w mieście, którego historia sięga drugiej połowy XIV wieku. Turyści mogą podziwiać neogotyckie ołtarze oraz barokowy chór. Obwarowanie miejskie stanowi Wieża Łazienna pochodząca ze średniowiecza – jej nazwa pochodzi od mieszczących się w pobliżu łaźni miejskich. Nietąpliwą atrakcją jest również Rynek oraz Ratusz. Dawniej przebiegał tu jeden ze szlaków komunikacyjnych, a rynek stanowił plac handlowy. W mieście znajduje się również wiele obiektów kulturalnych – wśród nich – Filharmonia Zielonogórska czy Teatr Lubuski.

Tanie hotele Zielona Góra


Wybierając hotele w Zielonej Górze mamy gwarancję odpowiedniego wyposażenia oraz standardu dopasowanego do indywidualnych preferencji każdego turysty. Tanie hotele w Zielonej Górze umiejscowione są zarówno w centrum miasta jak i na jego obrzeżach – wybór lokalizacji należy do klienta. Wynajęcie hotelowego pokoju w tym mieście gwarantuje dostęp do najciekawszych turystycznych atrakcji, obiektów sportowo – rekreacyjnych oraz kulturalnych atrakcji.

Atrakcje turystyczne i hotele w Zielonej Górze


Zielona Góra leży zachodniej Polsce na zboczu doliny rzeki Odry. Połowę terenu miasta stanowią lasy, co stanowi idealne miejsce do wypoczynku. Część jej terenu to Bory Zielonogórskie graniczące z Odrą, Puszczą Lubuską oraz Borami Dolnośląskimi. Dominują tu sosnowe lasy, które służą zarówno pieszej i rowerowej turystyce jak i np. jeździe konnej. Zimą coś dla siebie znajdą miłośnicy nart – na jazdę pozwala Góra Tatrzańska. W mieście znajduje się również wiele obiektów sportowo – rekreacyjnych – hale, boiska sportowe, korty tenisowe, lodowiska czy siłownie. Zielona Góra znana jest przede wszystkim z tradycji winiarskich. Produkcja wina odbywa się tu wielu lokalnych winnicach mimo niesprzyjających warunków klimatycznych.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Zielona Góra, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Zielonej Górze

Czy w Zielonej Górze można znaleźć hotele przyjazne zwierzętom?
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które hotele pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 6 hoteli w Zielonej Górze, które akceptują zwierzęta.
Ceny noclegów w hotelach w Zielonej Górze zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Zielonej Górze kształtują się na poziomie 135-140 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Zielonej Górze można znaleźć wiele ofert hoteli, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Zielonej Górze znajdują się hotele oferujące wyżywienie na miejscu i/lub dostęp do kuchni. Jeśli nie chcesz gotować na wakacjach, w naszym serwisie znajdziesz pełną ofertę hoteli w Zielonej Górze, zapewniających wyżywienie na miejscu.
W naszym serwisie wyszukanie hoteli w Zielonej Górze spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Zielonej Górze 10 hoteli znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.