Kwatery prywatne Zielona Góra

znaleziono 19 ofert noclegowychofert (14 w Zielonej Górze oraz 5 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Zielonej Górze, województwo lubuskie, powiat Zielona Góra

Kwatery prywatne w miejscowości Zielona Góra. Porównaj możliwość zakwaterowania w Zielonej Górze w zależności od standardu oraz ceny. Zielona Góra, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Zielonej Górze:
Zielona Góra razem z Sulechowem oraz Nową Solą nazywane są lubuskim Trójmiastem. Jako miasto założona została przez przybyszów z Europy Zachodniej, głównie Flandrii i Niemiec, aczkolwiek jako nazwę wybrano tę, którą nosiła istniejąca już w tym miejscu polska wieś. Miasto przez znaczącą część swojej historii związane było z księstwem głogowskim, częścią historycznego Dolnego Śląska. Historia Zielonej Góry jest nieodłącznie związana z uprawą winogron oraz produkcją wina. Znana jako polska stolice wina jest jedynym miastem w kraju o tak bogatych i pochodzących z zamierzchłych czasów tradycjach winiarskich . Pierwsze wzmianki o uprawie winnego krzewu pochodzą tutaj już z 1314 roku. Obecnie Zielona Góra jest niemal studwudziesto tysięczną stolicą województwa lubuskiego i siedzibą organów samorządu i Sejmiku Województwa.
Kwatery prywatne Zielona Góra, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Zielonej Górze w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Zielonej Górze obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Zielonej Górze kwatera prywatna noclegi Zielona Góra i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Zielona Góra tani nocleg. Pokoje i kwatery w Zielonej Górze. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Zielonej Górze. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Zielonej Górze? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Zielonej Górze u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Zielona Góra, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: