Hotele Opole

znaleziono 16 ofert noclegowychofert (10 w Opolu oraz 6 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Hotele w Opolu, województwo opolskie, powiat Opole

Hotel Opole – Najlepsze hotele oraz wysoki standard dopasowany do odwiedzających miasto turystów. Opole gwarantuje szeroki wybór interesujących ofert noclegu w atrakcyjnych cenach które zadowolą każdego, najbardziej wymagającego klienta.


Atrakcje turystyczne oraz Hotele W Opolu


Opole leży w południowo – zachodniej Polsce. Jednocześnie jest stolica województwa Opolskiego, będącego najmniejszym województwem w kraju. Opole to miejsce w którym jednak nie brak turystycznych atrakcji. Odwiedzający znajdą tu wiele interesujących zabytków, a historia miasta jest bardzo bogata i sięga końca X wieku. Turyści chętnie odwiedzają Kościół katedralny Świętego Krzyża, Wieżę Piastowską, Ratusz czy oczywiście Rynek. Dziś Opole jest jednym ze znanych ośrodków kulturalnych w którym co roku odbywa się Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, organizowany od 1963 r. Nie bez przyczyny nazywane jest Stolicą Polskiej Piosenki.

Opole hotele e-turysta


Decydując się na hotele w Opolu nie można narzekać na brak możliwości aktywnego spędzania czasu. Liczne, specjalnie przygotowane trasy pozwolą zwiedzić zarówno tereny zielone jak i opolskie zabytki. Miano zielonych płuc miasta otrzymała Wyspa Bolko. Znajdują się tu ścieżki rowerowe oraz liczne piesze alejki. Przyciąga zarówno rodzimych mieszkańców miasta jak i przyjezdnych. Opole charakteryzują liczne ośrodki kulturalne – teatry, kina, muzea, galerie sztuki oraz biblioteki. Organizowane są tu liczne festiwale, wśród nich między innymi Odrama – poświęcony współczesnemu dramatowi, Drum Fest organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Perkusyjne, czy Opolski Festiwal Nauki.

Opole Tanie hotele


Nocleg w Opolu nie wiąże się z dużymi kosztami. Propozycje przestawione na e-turysta.net oferują tanie hotele w Opolu. Można wynająć je za niewielkie pieniądze i nie wiąże się to z rezygnacją ze standardu ich wyposażenia. Prezentowane hotele w Opolu położone są w bliskiej odległości od najciekawszych turystycznych atrakcji oferowanych przez miejscowość. Wybierając hotel w Opolu nie powinni narzekać amatorzy aktywnego wypoczynku, poznawania zabytków oraz historii odwiedzanych miejsc. Bogata oferta kulturalna Opola każdemu turyście pozwoli znaleźć coś dla siebie.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Opole, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Opolu

Jakich cen noclegów w hotelach można się spodziewać w Opolu?
Ceny noclegów w hotelach w Opolu zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Opolu kształtują się na poziomie 110-115 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Opolu znajdują się hotele oferujące wyżywienie na miejscu i/lub dostęp do kuchni. Jeśli nie chcesz gotować na wakacjach, w naszym serwisie znajdziesz pełną ofertę hoteli w Opolu, zapewniających wyżywienie na miejscu.
W Opolu można znaleźć wiele ofert hoteli, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Opolu 6 hoteli znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
W naszym serwisie wyszukanie hoteli w Opolu spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej ilości osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Ilość osób możesz też określić samodzielnie.