Oferuję Państwu wypoczynek w komfortowym domku rodzinnym, który położony jest w pięknym zacisznym miejscu przy szlaku turystycznym na górę Bryjarkę w Szczawnicy.
Domek rodzinny jest dwupoziomowy połączony schodami. Górne pomieszczenie jest sypialnią gdzie znajdują się 4 tapczany. W pomieszczeniu dolnym jest aneks kuchenny połączony z pokojem gości… Pokaż więcej
Oferuję Państwu wypoczynek w komfortowym domku rodzinnym, który położony jest w pięknym zacisznym miejscu przy szlaku turystycznym na górę Bryjarkę w Szczawnicy.
Domek rodzinny jest dwupoziomowy połączony schodami. Górne pomieszczenie jest sypialnią gdzie znajdują się 4 tapczany. W pomieszczeniu dolnym jest aneks kuchenny połączony z pokojem gościnnym. Łazienka z prysznicem jest na parterze.
Domek znajduje się na dużej posesji teren jest ogrodzony.
Samochód może parkować przed domkiem.
Dodatkowo do dyspozycji jest grill, miejsce do gry w badmintona (można zabrać ze sobą rakietki), jest również stół do ping-ponga.
Atrakcje Szczawnicy:
- wyciągi narciarskie:
1) Wyciąg narciarski "Bukowinki" w Jaworkach - dwa wyciągi narciarskie, talerzykowe jeden o długości 520 m, różnica wzniesień 102m, drugi o długości 250 m, różnica wzniesień 40 m - dwie oświetlone trasy zjazdowe,
2) Wyciąg narciarski "Pod Durbaszką" w Jaworkach, orczykowy o długości 550 m. - różnica wzniesień 112 m. obok wyciągu schronisko z wyżywieniem i noclegami,
3) Kolej linowa - krzesełkowa na Palenicę o długości 783 m., różnica wzniesień 260m.
- stok Palenica I - sztucznie śnieżony o długości 1000 m. różnica wzniesień 250m, homologowany przez władze FIS i PZN.
- stok Palenica II o długości 1800 m., różnica wzniesień 270 m - trasa biegnąca ze szczytu Szafranówki, aż do podnóża Palenicy gdzie łączy się z trasą Palenica I.
- stok Szafranówka - dwa równoległe wyciągi orczykowe o długości 350 m, różnica wzniesień 75 m, trasa zjazdowa łatwa, sztucznie śnieżona,
4) Halfpipe - rynna śnieżna do snowboardu, pełnowymiarowa wraz z wyciągiem orczykowym na południowym stoku Palenicy
- Spływ Dunajcem - na flisackiej tratwie to niezwykłe spotkanie z dziką, niezmienioną od tysiącleci przyrodą - jedna z największych atrakcji turystycznych Europy. W trakcie podróży flisacy barwnie opowiadają o Pieninach, przytaczając legendy o Janosiku.
- RAFTING na Dunajcu - spływ pontonami rzeką odbywa się na trasie Sromowce Wyżne - Szczawnica. Przeznaczony jest zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących uczestników. Mogą w niej uczestniczyć także dzieci. Chłód wody, górskie powietrze, piękno pienińskiego krajobrazu spowodują, że zapomnicie o stresach dnia codziennego.
- Spływ kajakiem na Dunajcu - spływy kajakowe po rzekach górskich w pneumatycznych dwuosobowych jednostkach pod opieką instruktora nie wymagają dużych umiejętności technicznych dając za to dużą satysfakcję z pokonania rzeki. Pneumatyczne kanadyjki pozwolą na bezproblemowe pływanie nawet początkującym kajakarzom. Nad grupą czuwa instruktor w kajaku jednoosobowym, który pomoże w krytycznej sytuacji lub wskaże właściwą drogę na wodzie.
Szczawnica – miasto w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim, od 1 stycznia 2008 r. siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Szczawnica. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa nowosądeckiego. Szczawnica leży w dolinie potoku Grajcarka, który jest prawym dopływem Dunajca. Znajduje się między Pieninami a pasmem Radziejowej z Beskidu Sądeckiego.
Szczawnica jest znanym uzdrowiskiem już od połowy XIX wieku. Leczone są tam choroby układu oddechowego i przewodu pokarmowego, ze względu na występowanie szczaw alkalicznych słonych oraz korzystnych warunków klimatycznych. Uzdrowisko Szczawnica wróciło ponownie w 2005 r. w drodze sądowego porozumienia do przedwojennych właścicieli rodziny hr. Stadnickich. Szczawnicki zdrój ma prawie dwieście lat. Obecnie (w 2009 roku) w centrum – przy placu Dietla – powstaje Muzeum Uzdrowiskowe, którego fundatorem jest Andrzej Mańkowski – wnuk Adama hr. Stadnickiego, ostatniego właściciela zdroju. Obecnie gromadzona jest ekspozycja związana ze szczawnickim uzdrowiskiem – zebrano ponad 350 różnego rodzaju przedmiotów związanych z lecznictwem zdrojowym, archiwalnych dokumentów, rycin, planów budynków, starych fotografii, kart pocztowych, książek.
Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej
Czy na terenie tego obiektu można zaparkować samochód?
Jeżeli wybierasz się tutaj samochodem, to z pewnością interesuje Cię, czy będzie możliwość bezpiecznego zaparkowania pojazdu. Ten obiekt deklaruje, że posiada parking lub w jego najbliższej okolicy jest możliwość zaparkowania.
Jakich cen noclegów należy się spodziewać w tym obiekcie?
Ceny w obiektach noclegowych mogą zależeć na przykład od standardu pokoju, sezonu czy długości pobytu. Jeżeli interesuje Cię bardziej szczegółowy cennik noclegów tego obiektu, to zobacz tutaj.
Czy ten obiekt jest przyjazny osobom przyjeżdżającym ze zwierzakiem?
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota, to mamy dobrą informację. Ten obiekt deklaruje, że przyjmuje zwierzęta za dodatkową opłatą. Pamiętaj, że najlepiej rodzaj i wielkość zwierzaka dogadać z właścicielem obiektu telefonicznie.
Czy ten obiekt posiada pokoje z własnymi łazienkami?
Obiekt deklaruje, że w swojej ofercie posiada pokoje z własnymi łazienki. Szczegółowe informacje uzyskasz od właściciela obiektu.
Jakie wyżywienie dostępne jest w tym obiekcie noclegowym?
Obiekt nie zadeklarował możliwości zakupienia wyżywienia na miejscu, ale dla gości została udostępniona możliwość samodzielnego przygotowania posiłków w kuchni.