Boże Narodzenie Krynica Morska

znaleziono 1 ofertę dodatkowąofertę (0 w Krynicy Morskiej oraz 1 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Boże Narodzenie Krynica Morska - Krynica Morska to niewielkie, malownicze miasteczko ulokowane na Mierzi Wiślanej, chętnie oblegane podczas wakacyjnych urlopów. To także doskonała przystań dla grudniowych eskapad, tu można zorganizować święta Bożego Narodzenia, które zostaną zapamiętane przez całą rodzinę.

Boże Narodzenie w Krynicy Morskiej, zawsze w śnieżnej scenerii


Krynica Morska w całości położona jest na terenie Parku Krajobrazowego, co niezwykle podkreśla atrakcyjność obszaru. Dzięki bliskości Zatoki Gdańskiej i Bałtyku pochwalić się może aż czterema przystaniami morskimi, a nawet własnym portem. Znaczną część terenów kurortu zajmują sosnowe bory, w których sporo jest buków, osik i majestatycznych dębów. Boże Narodzenie w Krynicy Morskiej zorganizować można w bajkowej scenerii. Tu zrealizujemy rodzinne tradycje, a ponadto znajdziemy czas na wspólne spacery i pobyt pozbawiony pośpiechu.

Święta Bożego Narodzenia Krynica Morska


Krynica Morska zimą odsłania nieznane oblicze. Znikają tandetne ozdoby i reklamy, budki i stragany w uśpieniu czekają na sezon. W mieście nie ma już hałasu i tętniących gwarem imprez. Jest za to ocean przestrzeni do spacerów, zmrożone plaże, klimatyczne kawiarenki, molo i kutry, latarnie, wille zdobione mozaikami. Miejscowości na Mierzei to istne „wyspy w lesie”. W Krynicę ten las również mocno się wkrada. Kilka lat temu wyodrębniono w okolicy użytek ekologiczny „Krynicki Starodrzew”, który jest siedliskiem dla wielu gatunków zwierząt, ptaków i roślin. Zimą przywdziewa dość bajkowy kostium. Wydmy i ścieżki zachwycają aurą i zachęcają do spacerów. Święta Bożego Narodzenia Krynica Morska!

Boże Narodzenie Krynica Morska z pomocą e-turysty


Gdzie szukać noclegów, miejsc gdzie skorzystamy z bożonarodzeniowych pakietów? Polecamy sprawdzony portal społecznościowy e-turysta, w którego zasobach odnaleźć można mnóstwo ciekawych propozycji. Korzystając z zakładki „Boże Narodzenie Krynica Morska”, bez trudu wybierzemy miejsce, gdzie zorganizujemy wymarzony, nadmorski świąteczny wypoczynek.