Zajazdy Kraków

znaleziono 7 ofert noclegowychofert (0 w Krakowie oraz 7 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Zajazdy w Krakowie, województwo małopolskie, powiat Kraków

Zajazdy w Krakowie. Chcesz zorganizować przyjęcie okolicznościowe, a może szukasz komfortowego noclegu z wyżywieniem na miejscu? Idealnym rozwiązaniem będzie pobyt w jednym z krakowskich zajazdów.
Kraków, czyli zdaniem amerykańskiej agencji internetowej Orbitz najmodniejsze miasto świata 2007 roku jest najpopularniejszą i najczęściej odwiedzaną przez turystów polską miejscowością. Stołeczne Królewskie Miasto Kraków, tym tytułem chlubi się Kraków do dzisiaj. Niemal do końca osiemnastego wieku miasto było stolicą Polski, a do roku 1611 siedzibą polskich władców. Obecnie Kraków jest drugim pod względem liczby ludności oraz powierzchni miastem w Polsce oraz stolicą województwa małopolskiego. Obszar zabytkowego Starego Miasta został wpisany na pierwszą listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Kraków uważany jest za główny ośrodek kultury w Polsce. Posiada liczne atrakcje turystyczne spośród których wystarczy wymienić Wawel, Rynek Główny z Sukiennicami, Kościół Mariacki czy też Kazimierz.

Kraków

Kraków to drugie pod względem powierzchni i liczby mieszkańców miasto w Polsce. Położone w południowej części kraju, nad rzeką Wisłą, stanowi stolicę województwa małopolskiego. Według legendy Kraków swoją nazwę zawdzięcza Krakowi - baśniowemu władcy Polaków. Dziś Stołeczne Królewskie Miasto Kraków stanowi ważny w skali całego kraju ośrodek naukowy, gospodarczy i kulturalny. Ze względu na swą wielowiekową historię i atrakcyjne położenie, Kraków to także wspaniałe miejsce dla turystów, którzy nieprzerwanie od lat przybywają do tego pełnego uroku miasta.

Atrakcje w Krakowie

Kraków to prawdziwa kopalnia atrakcji. Wśród głównych nie może zabraknąć Zamku Królewskiego na Wawelu z Katedrą Wawelską, która jest prawdziwym pomnikiem historii naszego kraju. Kolejno, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – Stare Miasto również przyciąga tłumy. Można tu zwiedzić m.in. podziemia rynku, Sukiennice czy XV–wieczny Kościół Mariacki. Jednak Kraków to nie tylko wspaniałe zabytki. Wśród ciekawych atrakcji należy wymienić także park wodny, Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema czy platformę widokową na Bulwarze Wołyńskim.

Zajazdy – Kraków

W jednym z zajazdów w okolicy Krakowa możesz zorganizować imprezę okolicznościową, o jakiej marzysz. Wesele, bal sylwestrowy czy bankiet – właściciele zajazdów są otwarci na propozycje. Swoim gościom oferują zarówno sale bankietowe, jak i restauracyjne, które serwują doskonałą kuchnię, nie tylko polską. Ponadto zajazdy polecane są na pobyty weekendowe dla gości indywidualnych i grup zorganizowanych. Do dyspozycji turystów oddane są w pełni wyposażone pokoje z łazienkami, dostępem do Internetu, a także ogródek letni i place zabaw dla dzieci.

Jeżeli interesuje Cię nocleg w jednym z krakowskich zajazdów, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz miejsce, które zaspokoi Twoje wymagania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Kraków, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: