Noclegi Unieście

znaleziono 682 oferty noclegoweoferty (14 w Unieściu oraz 668 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Unieściu, województwo zachodniopomorskie, powiat koszaliński

Bogata oferta noclegów w Unieściu - Liczne noclegi zlokalizowane w wielu zakątkach Unieścia, o różnym standardzie i cenie czekają na wszystkich odwiedzających miejscowość. Duża różnorodność oferty zapewni wszystkim możliwość wyboru noclegu w pełni dopasowanego do indywidualnych wymagań.

Tanie noclegi w Unieściu


Unieście to mała miejscowość w województwie zachodniopomorskim, położona na Wybrzeżu Słowińskim i mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim, a jeziorem Jamno. Szczególna lokalizacja Unieścia i bliskość obu zbiorników wodnych, zapewnia miejscowości dużą popularność wśród turystów. Rozmiary miejscowości i otoczenie gęstych lasów sprawiają, że Unieście nie jest typowym nadmorskim kurortem. Jest za to doskonałym miejscem dla osób poszukujących odpoczynku od gwaru i zgiełku, pragnących wypocząć w ciszy i malowniczych okolicznościach przyrody.

Unieście – atrakcje


Niewątpliwie największą atrakcją Unieścia jest jego położenie pomiędzy Bałtykiem, a jeziorem. Miejscowość cieszy się także szeroką i piaszczystą plażą, wzdłuż której ciągną się malownicze pasy wydm. Wszyscy amatorzy sportów wodnych z pewnością docenią jezioro Jamno. Zlokalizowane na jego obszarze są liczne przystanie żeglarskie oraz wypożyczalnie sprzętów wodnych. W sezonie letnim, po Jamnie kursują także statki wycieczkowe. Gęste lasy otaczające miejscowość, czyste powietrze z dużą zawartością jodu, szum morza i bliskość jeziora to idealne warunki do spokojnego i kameralnego wypoczynku.

Unieście – noclegi


W Unieściu znajduje się spora baza noclegowa. Na przybywających do miejscowości turystów czeka szeroki wybór miejsc noclegowych. Pokoje gościnne, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, kwatery prywatne, a nawet hotele, apartamenty i wille do wynajęcia. Każdy, bez względu na preferencje, znajdzie w Unieściu miejsce odpowiednie dla siebie.

Jeśli poszukujesz miejsca noclegowego w okolicy Unieścia, zapoznaj się z naszą ofertą bazy noclegowej pobliskich miejscowości.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Unieście, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Unieściu

Jakich cen noclegów można się spodziewać w Unieściu?
Ceny noclegów w Unieściu zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Unieściu kształtują się na poziomie 50-55 zł za osobę. Bardziej przystępne cenowo oferty można znaleźć w pokojach gościnnych czy kwaterach prywatnych.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Unieściu znaleźć można wiele budżetowych obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być pokoje gościnne czy też kwatery prywatne. Tanie noclegi znaleźć można używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Unieściu 13 noclegów znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.