Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Policyjny Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Krokus, Mielno, ul. 6 Marca 13
od 73 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Ośrodek wypoczynkowy:Policyjny Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Krokus
Adres:Mielno, ul. 6 Marca 13
Ilość miejsc:221 miejsc noclegowych, 94 pokoje
Aktywny wypoczynek:Narty wodne, Nurkowanie, Skutery wodne, Surfing, Wędkarstwo, Windsurfing, Żeglarstwo, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Policyjny Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Krokus
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Ośrodek wypoczynkowy jest położony na mierzei oddzielającej jezioro Jamno od Morza Bałtyckiego. Takie położenie jest ogromnym atutem. Na całkowicie ogrodzonym i dozorowanym obszarze o powierzchni 6 ha, wśród zieleni i wzniesień rozlokowane są trzy niezależne budynki hotelowe oraz domki campingowe. Ośrodek przylega bezpośrednio do morza, plaża jest tu czysta drobnoziarnista o szerokości 35 – 45 m. Dysponujemy własnym wyjściem nad morze. Jednocześnie jego usytuowanie pozwala na bardzo dobrą izolacje od sezonowego gwaru turystycznego, przy zachowaniu bliskości do wszystkich atrakcji Mielna i Unieścia.

Pawilon „Bratek” dysponuje:

Pokojami 1,2,3,4 osobowymi z umywalkami, natryski i toalety znajdują się na korytarzu ponadto 4 pokoje na parterze z łazienkami.

Jest to pawilon usytuowany bezpośrednio przy terenach rekreacyjnych znajdujących się na terenie naszego ośrodka. W budynku znajduje się również świetlica. Obiekt w okresie wiosenno - letnim przeznaczony jest przede wszystkim dla grup młodzieżowych. Natomiast w pozostałą część roku dodatkowo jest wyposażony w czajniki elektryczne, TV i przeznaczony jest dla grup zorganizowanych.

Pawilon „Galeria” dysponuje 3 pokojami 2 osobowymi, jednym tzn. „studio” (dwie sypialnie 2 osobowe). Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny. Wyposażenie pokojów stanowią łóżka, RTV, czajniki elektryczne, parawany plażowe oraz leżaki. Pokoje są do dyspozycji przez cały rok.
Do pawilonu nie przyjmujemy gości ze zwierzętami.

Pawilon Dafne dysponuje 2 pokojami 2 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym oraz 2 pokojami 3 osobowymi. Wyposażenie pokoju stanowią: tapczan, wersalka, RTV, czajnik elektryczny, parawan oraz leżak.
Pokoje o numerach 2 i 3 dysponują balkonami.

Pawilon Dafne jest do dyspozycji przez cały rok. Do pawilonu nie przyjmujemy gości ze zwierzętami.

Na terenie ośrodka znajdują się domki campingowe murowane i drewniane o różnorodnym standardzie. Wszystkie wyposażone są w wersalki oraz tapczany. Do domków przyjmowani są goście ze zwierzętami domowymi.

- domki murowane 2,3 osobowe posiadają pełny węzeł sanitarny wyposażone są w czajnik elektryczny, parawan, leżaki. Niektóre z nich posiadają telewizory.
- domki drewniane wyposażone są w TV, czajnik elektryczny, parawan, leżaki. Jeden domek składa się z dwóch pokoi 2 lub 3 osobowego, z których każdy posiada samodzielną łazienkę z prysznicem. Każdy z pokoi jest sprzedawany oddzielnie.
- domki drewniane z WC i umywalką wyposażone są w czajnik elektryczny. Jeden domek składa się z dwóch pokoi 2 lub 3 osobowych, z których każdy posiada samodzielną umywalkę i WC. Natrysk znajduje się budynku Krokus. Sprzedawane są poszczególne pokoje.
- domki drewniane z łazienką (wanna), domki te składają się z dwóch pokoi, węzeł sanitarny wspólny. Domki sprzedawane są w całości.
- domki drewniane typu „Dacza” z łazienką (wanna) i TV, czajnikiem elektrycznym, parawanem oraz leżakiem. Domki te posiadają dwie sypialnie i pokój dzienny. Sprzedawane są jako całość.

Ośrodek dysponuje czteroma pawilonami typu „Muszelki”. Obiekty przeznaczone są do wypoczynku sezonowego grup młodzieżowych. Łącznie możemy tu przyjąć grupę 60 osobową. Każda z Muszelek dysponuje 15 miejscami. Pokoje są 1,2,4,5 osobowe część pokoi jest z umywalkami. Dodatkowo w każdym pawilonie znajdują się dwie toalety. Osoby mieszkające w Muszelkach korzystają z pryszniców znajdujących się w pawilonie „Krokus”. W Muszelce nr 1 i 2 znajdują się pełne węzeły sanitarne.

Policyjny Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Krokus — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Parking
Grill / miejsce na ognisko
Plac zabaw dla dzieci
Sala konferencyjna

Policyjny Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Krokus — Rozrywka

Sauna
Solarium
Siłownia
Kort tenisowy
Wypożyczalnia sprzętu sportowego

Aktywny wypoczynek w okolicy — Mielno

Narty wodne w najbliższej okolicy
Nurkowanie w najbliższej okolicy
Skutery wodne w najbliższej okolicy
Surfing w najbliższej okolicy
Wędkarstwo w najbliższej okolicy
Windsurfing w najbliższej okolicy
Żeglarstwo w najbliższej okolicy
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 73 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy z łazienką, TVod 73 zł za osobę
Pokój 2-osobowy z łazienką, TVod 73 zł za osobę
Pokój 3-osobowy z łazienką, TVod 73 zł za osobę
Pokój 4-osobowy z łazienką, TVod 73 zł za osobę
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka