Noclegi Sława

znaleziono 17 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Sławie, województwo lubuskie, powiat wschowski

Bogata oferta tanich i komfortowych noclegów. Zróżnicowane pod względem lokalizacji, standardu i ceny noclegi pozwolą każdemu turyście na dokonanie wyboru najbardziej dopasowanego do osobistych preferencji. Liczne miejsca do wynajęcia w ośrodkach wypoczynkowych, pensjonatach, a także campingach i polach namiotowych to jedne z argumentów przemawiających za zorganizowaniem urlopu właśnie w tej miejscowości.


Sława

Sława to miasto w województwie lubuskim, położone na Pojezierzu Leszczyńskim nad Jeziorem Sławskim. Miejscowość jest podzielona na dwie części: miejską oraz wypoczynkową. Sława widziana oczami turysty, to piękne jezioro otoczone licznymi –plażami, a także bogata baza noclegowa ulokowana w jego najbliższym rejonie.

Sława – atrakcje turystyczne

Główną atrakcją Sławy jest bez wątpienia Jezioro Sławskie. Na jego terenie, w najbliższym otoczeniu Sławy, nad Zatoką Krępińską, znajduje się tzw. port wraz z licznymi klubami żeglarskimi. W pobliżu jeziora ulokowane są piesze i rowerowe trasy, które zapewnią wszystkim turystom możliwość aktywnego spędzania czasu. Sława to miejsce pełne zabytków, które z pewnością zachwycą odwiedzających je miłośników historii. Wartym zobaczenia jest na pewno zabytkowy kościół pod wezwaniem św. Michała Archanioła wybudowany na początku XVII wieku. Wśród zabytków wpisanych na listę Narodowego Instytutu Dziedzictwa znaleźć można także tamtejszy pałac czy liczne miejskie zabudowania, których początki sięgają nawet XVIII wieku. Sława to doskonałe miejsce dla turystów spragnionych zabytków, ale także tych, którzy oczekują od urlopu możliwości odpoczynku na plaży.

Sława - noclegi

Turystyczna część Sławy zlokalizowana głównie wokół jeziora, wyposażona jest w bogatą bazę turystyczną. Większość z opcji noclegowych znajduje się w najbliższym otoczeniu plaż i gęstych borów sosnowych. Możliwość porównania wszystkich ofert, wśród których znaleźć można miejsca noclegowe w pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, apartamentach, domkach letniskowych, gospodarstwach agroturystycznych, a także na polach namiotowych i campingach to udogodnienie, dzięki któremu każdy turysta znajdzie ofertę w pełni odpowiadającą jego oczekiwaniom.

Szukasz noclegu w okolicznych miejscowościach? Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą noclegową i zaplanuj swój urlop.
Noclegi Sława, szukasz noclegów w Sławie w społecznościowym serwisie turystycznym e-turysta.pl.
Nasza baza noclegowa w Sławie obejmuje oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Pokoje w Sławie, kwatery prywatne, tanie noclegi Sława i inne ekonomiczne propozycje na spędzenie weekendu. Dla osób pragnących zwiedzić Sława w bardziej luksusowych warunkach proponujemy noclegi w Sławie w luksusowych apartamentach i najlepszych hotelach. Sława noclegi i tanie pokoje w Sławie. Pokoje w Sławie, kwatery prywatne, Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci aktualne i atrakcyjne pomysły na nocleg w Sławie. Nie przegap promocyjnych ofert, pamiętaj, jeżeli noclegi w Sławie, to tylko z nami! Sława pokoje, nocleg Sława na każdą kieszeń. Dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej znajdziesz nocleg w Sławie, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Sława, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: