Noclegi Sława

znaleziono 71 ofert noclegowychofert (12 w Sławie oraz 59 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Sławie, województwo lubuskie, powiat wschowski

Noclegi w Sławie - Bogata oferta tanich i komfortowych noclegów. Zróżnicowane pod względem lokalizacji, standardu i ceny noclegi pozwolą każdemu turyście na dokonanie wyboru najbardziej dopasowanego do osobistych preferencji. Liczne miejsca do wynajęcia w ośrodkach wypoczynkowych, pensjonatach, a także campingach i polach namiotowych to jedne z argumentów przemawiających za zorganizowaniem urlopu właśnie w tej miejscowości.

Tanie noclegi w Sławie


Sława to miasto w województwie lubuskim, położone na Pojezierzu Leszczyńskim nad Jeziorem Sławskim. Miejscowość jest podzielona na dwie części: miejską oraz wypoczynkową. Sława widziana oczami turysty, to piękne jezioro otoczone licznymi –plażami, a także bogata baza noclegowa ulokowana w jego najbliższym rejonie.

Sława – atrakcje turystyczne


Główną atrakcją Sławy jest bez wątpienia Jezioro Sławskie. Na jego terenie, w najbliższym otoczeniu Sławy, nad Zatoką Krępińską, znajduje się tzw. port wraz z licznymi klubami żeglarskimi. W pobliżu jeziora ulokowane są piesze i rowerowe trasy, które zapewnią wszystkim turystom możliwość aktywnego spędzania czasu. Sława to miejsce pełne zabytków, które z pewnością zachwycą odwiedzających je miłośników historii. Wartym zobaczenia jest na pewno zabytkowy kościół pod wezwaniem św. Michała Archanioła wybudowany na początku XVII wieku. Wśród zabytków wpisanych na listę Narodowego Instytutu Dziedzictwa znaleźć można także tamtejszy pałac czy liczne miejskie zabudowania, których początki sięgają nawet XVIII wieku. Sława to doskonałe miejsce dla turystów spragnionych zabytków, ale także tych, którzy oczekują od urlopu możliwości odpoczynku na plaży.

Sława - noclegi


Turystyczna część Sławy zlokalizowana głównie wokół jeziora, wyposażona jest w bogatą bazę turystyczną. Większość z opcji noclegowych znajduje się w najbliższym otoczeniu plaż i gęstych borów sosnowych. Możliwość porównania wszystkich ofert, wśród których znaleźć można miejsca noclegowe w pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, apartamentach, domkach letniskowych, gospodarstwach agroturystycznych, a także na polach namiotowych i campingach to udogodnienie, dzięki któremu każdy turysta znajdzie ofertę w pełni odpowiadającą jego oczekiwaniom.

Szukasz noclegu w okolicznych miejscowościach? Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą noclegową i zaplanuj swój urlop.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Sława, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Sławie

Jak dodać obiekt noclegowy w Sławie do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w Sławie zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Sławie kształtują się na poziomie 50-55 zł za osobę. Bardziej przystępne cenowo oferty można znaleźć w domkach letniskowych czy pokojach gościnnych.
W Sławie znaleźć można wiele budżetowych obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być domki letniskowe czy też pokoje gościnne. Tanie noclegi znaleźć można używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Sławie 8 noclegów znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.