Noclegi Nałęczów

znaleziono 37 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Nałęczowie, województwo lubelskie, powiat puławski

Noclegi w Nałęczowie - To niewielkie miasto znane jest ze swoich zdrowotnych właściwości, pięknych, zadbanych uliczek i spokojnej atmosfery. W Nałęczowie możesz wypocząć i zobaczyć parę naprawdę ciekawych miejsc. O wartości tego miasta świadczy fakt, iż wypoczywały tu takie postaci jak Stefan Żeromski, Henryk Sienkiewicz czy Bolesław Prus.

Tanie noclegi w Nałęczowie


Nałęczów to miasto w województwie lubelskim, w granicach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Nałęczów należy do trójkąta turystycznego: Puławy – Kazimierz Dolny – Nałęczów. To jedyne miasto w Polsce, gdzie istnieje uzdrowisko o profilu wyłącznie kardiologicznym. Do sanatoriów w Nałęczowie zgłaszają się głównie osoby cierpiące na chorobę wieńcową, nadciśnienie lub po zawale serca. Słynne uzdrowisko powstało w 1878 r. Pierwszym właścicielem tych terenów został Stanisław Małachowski herbu Nałęcz. Od nazwy herbu pochodzi nazwa początkowo folwarku, a potem całej miejscowości.

Atrakcje Nałęczowa


Nałęczów od lat cieszy się powodzeniem kuracjuszy, który przyjeżdżają tu, by skorzystać ze specyficznego mikroklimatu miasta. W Nałęczowie działa nowoczesna baza zabiegowa, Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy oraz sześć sanatoriów. Miasto może pochwalić się ponadto pięknym Parkiem Zdrojowym. Jego centralnym punktem jest staw z Wyspą Miłości, na którą prowadzi romantyczny mostek. Innym ciekawym miejscem jest Pałac Małachowskich z XVIII w. oraz Stare Łazienki, w których kąpieli zażywał m.in. książę Adam Kazimierz Czartoryski. Będąc w Nałęczowie, trzeba spróbować wody z tamtejszych źródeł. Trzy ujęcia znajdują się w Domu Zdrojowym, gdzie można również podziwiać widowiskową palmiarnię. Nałęczów zaprasza także do Muzeum Stefana Żeromskiego i Bolesława Prusa.

Nałęczów – noclegi


Jeśli chcesz wybrać się do Nałęczowa, zapoznaj się najpierw z szeroką ofertą noclegową miasta. Możesz wybierać pomiędzy willami, pokojami gościnnymi, pensjonatami i hotelami. Warto wykupić miejsce noclegowe w Nałęczowie, ze względu na jego wspaniały klimat i zadbane miejsca wypoczynkowo –rekreacyjne. Miasto zaprasza do siebie nie tylko osoby z chorobami serca, ale wszystkich, którzy chcą spędzić czas w spokojnej i malowniczej okolicy.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Nałęczów, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Nałęczowie

Jak dodać obiekt noclegowy w Nałęczowie do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w Nałęczowie zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Nałęczowie kształtują się na poziomie 55-60 zł za osobę. Bardziej przystępne cenowo oferty można znaleźć w pokojach gościnnych czy gospodarstwach agroturystycznych.
W Nałęczowie znaleźć można wiele budżetowych obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być pokoje gościnne czy też gospodarstwa agroturystyczne. Tanie noclegi znaleźć można używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Nałęczowie znajdują się obiekty oferujące wyżywienie na miejscu i/lub dostęp do kuchni. Jeśli nie chcesz gotować na wakacjach, w naszym serwisie znajdziesz pełną ofertę obiektów noclegowych w Nałęczowie, zapewniających wyżywienie na miejscu.
W naszym serwisie wyszukanie ofert w Nałęczowie spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej ilości osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Ilość osób możesz też określić samodzielnie.
W Nałęczowie 36 noclegów znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.