Noclegi Mikoszewo

znaleziono 33 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Mikoszewie, województwo pomorskie, powiat nowodworski

Miejsce, które na co dzień wygląda bardzo spokojnie, w sezonie letnim staje się kurortem turystycznym, posiadającym bogatą ofertę wypoczynkową i noclegową. Mowa tu o Mikoszewie, czyli nadmorskiej wsi leżącej na obszarze Żuław Wiślanych. Cicha okolica i mała odległość od Gdańska dodatkowo podnosi walory tego miejsca.


Mikoszewo

Mikoszewo to wieś położona w województwie pomorskim, w gminie Stegna na obszarze Żuław Wiślanych. Miejscowość leży po wschodniej stronie ujścia przekopu Wisły i posiada połączenie promowe ze Świbnem. Na północ od wsi znajduje się rezerwat przyrody Mewia Łacha, który chroni rzadkie gatunki ptactwa wodnego i miejsc gniazdowania. Do niedawna Mikoszewo było miejscowością rolniczą jednak w ostatnich latach znacznie wzrosła funkcja turystyczna tej miejscowości.

Atrakcje Mikoszewa

Dużym atutem Mikoszewa jest fakt, iż wieś posiada dużą, strzeżoną plażę. W okolicy warte zobaczenia są dwa zwodzone mosty pochodzące z początku XX wieku. Mikoszewo to odpowiednie miejsce do spacerów, np. brzegiem niewielkiej przystani rybackiej z 1985 r.. Co ciekawe, do dzisiaj na Przekopie Wisły nie ma stałego mostu, tylko przeprawa promowa. Wisła w tym miejscu ciągle „wędruje”, nanosząc piasek i kamienie. Jedną z zabytkowych budowli Mikoszewa jest dom podcieniowy z połowy XIX w. przy Gdańskiej 68. To przykład tradycyjnej zabudowy żuławskiej, którą pod koniec XVI w. budowali holenderscy mennonici. Liczba słupów wspierających podcienie świadczyła o zamożności właściciela. Warto udać się też na zachód Mikoszewa i zobaczyć drewnianą dzwonnicę z XIX w. Konstrukcja oprócz swej podstawowej funkcji, pełniła niegdyś rolę kostnicy.

Mikoszewo – noclegi

W Mikoszewie możemy znaleźć różnorodną ofertę miejsc noclegowych. To m.in. pokoje gościnne, domki letniskowe, kwatery prywatne, pensjonaty i pola campingowe. Przy takim wyborze z pewnością każdy znajdzie dla siebie nocleg w odpowiedniej lokalizacji i cenie. To zaciszne miejsce położone na Żuławach Wiślanych jest dobrym miejscem na wypoczynek nad morzem.
Noclegi Mikoszewo, szukasz noclegów w Mikoszewie w społecznościowym serwisie turystycznym e-turysta.pl.
Nasza baza noclegowa w Mikoszewie obejmuje oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Pokoje w Mikoszewie, kwatery prywatne, tanie noclegi Mikoszewo i inne ekonomiczne propozycje na spędzenie weekendu. Dla osób pragnących zwiedzić Mikoszewo w bardziej luksusowych warunkach proponujemy noclegi w Mikoszewie w luksusowych apartamentach i najlepszych hotelach. Mikoszewo noclegi i tanie pokoje w Mikoszewie. Pokoje w Mikoszewie, kwatery prywatne, Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci aktualne i atrakcyjne pomysły na nocleg w Mikoszewie. Nie przegap promocyjnych ofert, pamiętaj, jeżeli noclegi w Mikoszewie, to tylko z nami! Mikoszewo pokoje, nocleg Mikoszewo na każdą kieszeń. Dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej znajdziesz nocleg w Mikoszewie, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Mikoszewo, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Mikoszewie

Jakich cen noclegów można się spodziewać w Mikoszewie?
Ceny noclegów w Mikoszewie zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Mikoszewie kształtują się na poziomie 45-50 zł za osobę. Bardziej przystępne cenowo oferty można znaleźć w domkach letniskowych, pokojach gościnnych czy kwaterach prywatnych.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które obiekty noclegowe pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 17 obiektów w Mikoszewie, które akceptują zwierzęta.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Dodanie obiektu zajmuje kilka minut, a dzięki temu pierwszy miesiąc prezentacji jest całkowicie bezpłatny.
W Mikoszewie znaleźć można wiele budżetowych obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być domki letniskowe, pokoje gościnne czy też kwatery prywatne. Tanie noclegi znaleźć można używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie ofert w Mikoszewie spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Mikoszewie można znaleźć 31 noclegów w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej.