Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Noclegi Mikoszewo

znaleziono 36 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Mikoszewie, województwo pomorskie, powiat nowodworski

Noclegi w Mikoszewie - Miejsce, które na co dzień wygląda bardzo spokojnie, w sezonie letnim staje się kurortem turystycznym, posiadającym bogatą ofertę wypoczynkową i noclegową. Mowa tu o Mikoszewie, czyli nadmorskiej wsi leżącej na obszarze Żuław Wiślanych. Cicha okolica i mała odległość od Gdańska dodatkowo podnosi walory tego miejsca.

Tanie noclegi Mikoszewo


Mikoszewo to wieś położona w województwie pomorskim, w gminie Stegna na obszarze Żuław Wiślanych. Miejscowość leży po wschodniej stronie ujścia przekopu Wisły i posiada połączenie promowe ze Świbnem. Na północ od wsi znajduje się rezerwat przyrody Mewia Łacha, który chroni rzadkie gatunki ptactwa wodnego i miejsc gniazdowania. Do niedawna Mikoszewo było miejscowością rolniczą jednak w ostatnich latach znacznie wzrosła funkcja turystyczna tej miejscowości.

Atrakcje Mikoszewa


Dużym atutem Mikoszewa jest fakt, iż wieś posiada dużą, strzeżoną plażę. W okolicy warte zobaczenia są dwa zwodzone mosty pochodzące z początku XX wieku. Mikoszewo to odpowiednie miejsce do spacerów, np. brzegiem niewielkiej przystani rybackiej z 1985 r.. Co ciekawe, do dzisiaj na Przekopie Wisły nie ma stałego mostu, tylko przeprawa promowa. Wisła w tym miejscu ciągle „wędruje”, nanosząc piasek i kamienie. Jedną z zabytkowych budowli Mikoszewa jest dom podcieniowy z połowy XIX w. przy Gdańskiej 68. To przykład tradycyjnej zabudowy żuławskiej, którą pod koniec XVI w. budowali holenderscy mennonici. Liczba słupów wspierających podcienie świadczyła o zamożności właściciela. Warto udać się też na zachód Mikoszewa i zobaczyć drewnianą dzwonnicę z XIX w. Konstrukcja oprócz swej podstawowej funkcji, pełniła niegdyś rolę kostnicy.

Mikoszewo – noclegi


W Mikoszewie możemy znaleźć różnorodną ofertę miejsc noclegowych. To m.in. pokoje gościnne, domki letniskowe, kwatery prywatne, pensjonaty i pola campingowe. Przy takim wyborze z pewnością każdy znajdzie dla siebie nocleg w odpowiedniej lokalizacji i cenie. To zaciszne miejsce położone na Żuławach Wiślanych jest dobrym miejscem na wypoczynek nad morzem.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Mikoszewo, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Mikoszewie

Jakich cen noclegów można się spodziewać w Mikoszewie?
Ceny noclegów w Mikoszewie zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Mikoszewie kształtują się na poziomie 55-60 zł za osobę. Bardziej przystępne cenowo oferty można znaleźć w domkach letniskowych, pokojach gościnnych czy kwaterach prywatnych.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które obiekty noclegowe pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 18 obiektów w Mikoszewie, które akceptują zwierzęta.
W Mikoszewie znaleźć można wiele budżetowych obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być domki letniskowe, pokoje gościnne czy też kwatery prywatne. Tanie noclegi znaleźć można używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie ofert w Mikoszewie spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Mikoszewie 34 noclegi znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.