Noclegi Chmielno

znaleziono 33 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Chmielnie, województwo pomorskie, powiat kartuski

Noclegi w Chmielnie - Wasz sposób na wymarzony wypoczynek! Duży zakres ofert noclegowych w Chmielnie w województwie pomorskim tylko w portalu turystycznym e-turysta.pl. Wyszukaj opcje zakwaterowania zależnie od standardu miejsca noclegu i proponowanej ceny. Znajdź dla siebie najlepsze miejsce w Chmielnie wśród oferowanych przez nasz serwis hoteli, hosteli i ośrodków wypoczynkowych. Zobacz także ofertę rozrywkową i turystyczną w Chmielnie.
Nazwa miejscowości Chmielno pochodzi niewątpliwie od chmielu, który nawet teraz porasta okolice w stanie dzikim, a występuje tutaj odkąd sięga pamięć. Sama wieś po raz pierwszy w źródłach spisanych pojawia się w 1220 roku z okazji przywileju wydanego przez Mściwoja I i nadającego osadę oliwskim cystersom. Następnie Chmielno było przez jakiś czas siedzibą kasztelana, później przechodziło z rąk polskich w krzyżackie, ponownie polskie, po czym było częścią zaboru pruskiego. W międzywojniu stanowiło część Polski leżąc w powiecie kartuskim. Chmielno jak i cała gmina jest malowniczo położone na terenie przyrodniczym prawnie chronionym i otoczone jeziorami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Jaka na całych Kaszubach czeka tutaj na turystów zatrzęsienie atrakcji. Multum tras pieszych i rowerowych sprzyja aktywnemu spędzaniu wypoczynku. Do tego dodać należy możliwości uprawiania sportów wodnych takich jak żeglarstwo, surfing, czy kajakarstwo. Swój raj znajdą wśród kaszubskich jezior znajdą także amatorzy wędkarstwa. Turyści lubiący w trakcie wypoczynku coś zwiedzić z pewnością ruszą do Muzeum Ceramiki Kaszubskiej rodziny Neclów, która to posiada w Chmielnie swój warsztat garncarski założony jeszcze w dziewiętnastym wieku i funkcjonujący od czterech pokoleń. Problemu nie stanowi również odwiedzenie nieodległego przecież Trójmiasta.

Zrób coś dla siebie i swoich najbliższych - zamów tani nocleg w Chmielnie


Każdy z nas potrzebuje chwili odpoczynku. Chmielno proponuje różnego typu noclegi, z roku na rok to miasto odwiedza jeszcze większa grupa osób.
Jeśli szukasz noclegów w Chmielnie w promocyjnych cenach, sprawdź ofertę w serwisie turystycznym e-turysta.pl. Dostępne pokoje na każdą kieszeń w Chmielnie pozwolą na oszczędne spędzenie weekendu.
Dla osób oczekujących bardziej luksusowych warunków chcemy zaproponować wyjątkowe kwatery oraz dobrze zlokalizowane hotele, gwarantujące duży komfort. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Nocleg w Chmielnie - pełny relaks w malowniczych okolicach
Już teraz zaplanuj wczasy w Chmielnie w województwie pomorskim i w zależności od pomysłu spędź aktywnie czas. Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci aktualnych i atrakcyjnych pomysłów na nocleg w Chmielnie. Nie przegap promocyjnych ofert! Dzięki naszej odpowiednio przygotowanej wyszukiwarce odszukasz bazę noclegową w Chmielnie, która spełni wszystkie Twoje potrzeby.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Chmielno, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: