Hotele Radom

znaleziono 21 ofert noclegowychofert (14 w Radomiu oraz 7 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Hotele w Radomiu, województwo mazowieckie, powiat Radom

Hotele w Radomiu – korzystna możliwość zakwaterowania w województwie Mazowieckim. Atrakcyjne ceny i standard dopasowany do indywidualnych potrzeb klientów. Odwiedź Radom, wybierz najlepszy dla siebie hotel dla i skorzystaj z najciekawszych atrakcji oferowanych przez miasto.


Sprawdź atrakcje turystyczne w Radomiu


Radom leży w południowej części województwa i słynie nie tylko z zabytków, ale cennych przyrodniczych obszarów. Turyści którzy odwiedzają Radom nie mogą narzekać na brak atrakcji. Miasto posiada liczne zabytki. Watro odwiedzić kościół p.w. św. Wacława, który jest najstarszą świątynią miasta czy wzniesioną w latach 1894 – 1911 Katedrę p.w. Opieki Najświętszej Marii Panny. Dużą atrakcja turystyczną jest również Grodzisko Piotrówka będące jednym z najbardziej popularnych zabytków pochodzących ze średniowiecza. Przy Grodzisku znajduje się również głaz z wizerunkiem Mieszka I symbolizujący początki państwa. Warto wybrać się na spacer ulicą Malczewskiego – znajduje się na niej Dom Jacka Malczewskiego – polskiego malarza, przedstawiciela symbolizmu. Głowna ulica miasta, czyli ul. Żeromskiego to doskonałe miejsce aby zatrzymać się w którejś z licznych kawiarenek czy restauracji.

Hotel w Radomiu


Decydując się na hotele w Radomiu warto zwrócić uwagę na miejsca które pozwolą na aktywne spędzanie czasu. Znajduje się tu 21 szlaków turystycznych, będących pod opieką PTTK. Każdy turysta znajdzie szlak, który dopasuje do swoich możliwości. Dobrym rozwiązaniem aby poznać historię miasta są specjalnie przygotowane wycieczki. Dzięki nim zwiedzić można dziewiętnastowieczny czy średniowieczny Radom. Ciekawym opcją jest również Radomski Szlak Historyczny. Hotele w Radomiu pozwolą na korzystanie z atrakcji kulturalnych. Odwiedzić można Galerię Rogatka Wydziału Sztuki Politechniki Radomskiej, gdzie znaleźć można liczne dzieła nie tylko rodzimych artystów – malarzy, fotografów oraz rzeźbiarzy.

Tanie Hotele Radom


Wybierając hotel w Radomiu skorzystać można z wielu atrakcyjnych ofert w korzystnych cenach. Nie wiąże się to z rezygnacją ze standardu ich wyposażenia. Tanie hotele w Poznaniu cechują dogodne lokalizacje w pobliżu najciekawszych turystycznych atrakcji oferowanych przez miasto. Turyści którzy zdecydują się na hotele w Radomiu na pewno nie będą narzekać na brak atrakcji.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Radom, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: