Noclegi Krasnobród

znaleziono 41 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Krasnobrodzie, województwo lubelskie, powiat zamojski

Noclegi w Krasnobrodzie - Jeśli szukasz miejsca, które jest atrakcyjne o każdej porze roku, a przy tym położone w spokojnej okolicy, to dobrym wyjściem będzie odwiedzenie Krasnobrodu. Możesz wypoczywać tu nad rzeką Wieprz albo szusować na nartach. Osoby, które zdecydują się na nocleg w Krasnobrodzie, będą mogły zwiedzić także kilka ciekawych zabytków.

Tanie noclegi Krasnobród


Krasnobród leży w południowo-wschodniej Polsce pośród wzgórz Wyżyny Lubelskiej i Roztocza. Ze względu na swoje centralne położenie nazywany jest często Sercem Roztocza. Krasnobród to malownicza kraina otoczona wieloma lasami i pagórkami. Znajdująca się tam Góra Chełmowa ma wysokość 336 m n.p.m. Na obrzeżach gminy Krasnobród znajduje się też najwyższe wzniesienie Roztocza Środkowego – Wapielnia - mająca 387 m n.p.m. Miasto Krasnobród należy do Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego, obok znajduje się też Roztoczański Park Narodowy. Krasnobród to dobre miejsce do wypoczynku latem i zimą. Znajdują się tu zarówno miejsca do plażowania, jak i 500- metrowy wyciąg narciarski.

Atrakcje dla Krasnobrodu


Znanym obiektem Krasnobrodu jest Sanatorium Rehabilitacyjne dla Dzieci im. Janusza Korczaka. Jest to zespół pałacowo-parkowy, którego zadaniem jest pomoc w leczeniu chorób górnych dróg oddechowych oraz schorzeń narządu ruchu. Sanatorium mieści się w pałacu Leszczyńskich z XVII-XIX w. Będąc w Krasnobrodzie, warto zobaczyć barokowy zespół klasztoru Dominikanów (XVII, XVIII w.) z kościołem Nawiedzenia NMP. Krasnobród to miasto znane także ze względu na bardzo silny kult Maryjny. Co roku przybywa tu wielu pielgrzymów, by odwiedzić Sanktuarium Maryjne powstałe w 1992. Nieszczęśliwie zakochani powinni zajrzeć też do kapliczki Na Wodzie. Legenda głosi, iż woda z tamtejszego źródła przywraca zdrowie , a także utraconą miłość.

Krasnobród – noclegi


Krasnobród oferuje swym gościom bogatą ofertę noclegową w dogodnej lokalizacji i okazyjnych cenach. Turyści mają do wyboru domki letniskowe, pokoje gościnne, miejsca w gospodarstwach agroturystycznych i sanatoriach. Miasto polecane jest osobom cierpiącym na schorzenia ortopedyczno-urazowe, ale także tym, którzy chcą spędzić miło czas w otoczeniu lasów, pagórków i pięknych zabytków.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Krasnobród, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Krasnobrodzie

Jakich cen noclegów można się spodziewać w Krasnobrodzie?
Ceny noclegów w Krasnobrodzie zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Krasnobrodzie kształtują się na poziomie 35-40 zł za osobę. Bardziej przystępne cenowo oferty można znaleźć w domkach letniskowych, pokojach gościnnych czy gospodarstwach agroturystycznych.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Krasnobrodzie znaleźć można wiele budżetowych obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być domki letniskowe, pokoje gościnne czy też gospodarstwa agroturystyczne. Tanie noclegi znaleźć można używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Krasnobrodzie 30 noclegów znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
W naszym serwisie wyszukanie ofert w Krasnobrodzie spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej ilości osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Ilość osób możesz też określić samodzielnie.