Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Noclegi Gorzów Wielkopolski

znaleziono 17 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Gorzowie Wielkopolskim, województwo lubuskie, powiat Gorzów Wielkopolski

Noclegi w Gorzowie Wielkopolskim - Turyści z zachodniej Polski, którzy poznali już Międzyzdroje, Jelenią Górę czy Szczecin, powinni zobaczyć kolejne atrakcyjne miasto: Gorzów Wielkopolski. Ośrodek ten leży na wyjątkowo malowniczym terenie. W dodatku doskonała infrastruktura zapewnia bezstresowe zwiedzanie oraz poruszanie się między poszczególnymi zabytkami. W Gorzowie Wielkopolskim noclegi są na tyle urozmaicone, że niezależnie od funduszy, każdy znajdzie coś dla siebie.
Gorzów Wielkopolski mianowany przez Instytut Badań Nad Gospodarką Rynkową Gmina Fair Play - Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji w kategorii dużych miast w Polsce. Nadanie tego tytułu w 2009 r. świadczy o głębokich przemianach tego miasta na przestrzeni ostatnich lat z uwagi na to, że dopiero w 1945 r. Gorzów powrócił w granice Polski oraz ze względu na niemal całkowite jego zniszczenie w wyniku działań II wojny światowej. W powojennym Gorzowie wszystko trzeba było zrobić od nowa, jednak dzięki zaradności i przedsiębiorczości mieszkańców ziemi lubuskiej Gorzów Wielkopolski jest obecnie największym ośrodkiem województwa lubuskiego oraz siedzibą wojewody. W mieście odbywają się ważne spotkania handlowe, naukowe i kulturalne, a położenie blisko granicy z Niemcami sprzyja kontaktom zagranicznym obfitującym w szereg inwestycji co napędza gospodarkę regionu. Gorzów Wielkopolski to także duży ośrodek sportowy : żużel, kajakarstwo, strzelectwo, koszykówka, siatkówka, pilka nożna to tylko niektóre sporty uprawiane przez mieszkańców tego pięknego zakątku Polski. Położenie miasta sprzyja turystyce i rekreacji.

Niedrogie noclegi: Gorzów Wielkopolski


Na portalu e-turysta.pl wyświetlane są liczne kwatery Gorzowa Wielkopolskiego, które kuszą nie tylko komfortowym wyposażeniem. Rozsądne ceny, przy odpowiednim umiejscowieniu obiektów, zachęcają do dłuższego pobytu w tym niedocenianym mieście. Uwagę przechodniów zwracają monumentalne, XV-wieczne mury obronne oraz finezyjne zdobione kamienice w stylu secesji. Nie da się również przeoczyć potężnej Katedry Wniebowzięcia NMP ze wspaniałym ołtarzem w formie tryptyku. Zwiedzając świątynię, warto się przyjrzeć zachodnim drzwiom, w których cały czas tkwią liczne ćwieki wbite przez ofiarodawców zbiórki dla rodzin poległych żołnierzy. Inną, niezwykle charakterystyczną budowlą jest wieża widokowa Dominanta, nazywana też Info Glob. Konstrukcja została oddana do użytku w 2007 roku i od razu spotkała się z krytyką architektów. Otrzymała nawet Makabryłę za najbrzydszy budynek oraz doczekała się piosenki pt. Dominanta. Trzeba przyznać, że kontrowersyjna wieża robi wrażenie zwłaszcza nocą, kiedy jest podświetlona. Bez wątpienia dla osób wynajmujących noclegi Gorzów Wielkopolski ma mnóstwo oryginalnych atrakcji.

Gorące imprezy w Gorzowie Wielkopolskim


Decydując się na noclegi Gorzowa Wielkopolskiego, dobrze jest zaplanować pobyt tak, żeby dostać się na jedną z interesujących imprez cyklicznych. Sezon rozpoczyna się już w maju, kiedy to startują Konfrontacje Fotograficzne. W późniejszych miesiącach organizowane są m.in. Dni Gorzowa nad Wartą, festiwal muzyki romskiej, Konwent Fantastyki Gorcon czy Międzynarodowy Festiwal Tańca „Folk Przystań”. Pomiędzy kolejnymi emocjonującymi wydarzeniami turyści chętnie relaksują się w Barlinecko-Gorzowskim Parku Krajobrazowym. W jego obrębie mieści się słynne źródło Boży Dar oraz kilkadziesiąt drzew stanowiących pomniki przyrody. Przed spakowaniem się i opuszczeniem wynajmowanych pokoi Gorzowa Wielkopolskiego goście chętnie zaopatrują się w regionalne wyroby: Miody Puszczy Barlineckiej. Słoiczek złocistej substancji to najsłodsza pamiątka z podróży, jaką można sobie wymarzyć.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Gorzów Wielkopolski, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Gorzowie Wielkopolskim

Jakich cen noclegów można się spodziewać w Gorzowie Wielkopolskim?
Ceny noclegów w Gorzowie Wielkopolskim zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Gorzowie Wielkopolskim kształtują się na poziomie 80-85 zł za osobę. Bardziej przystępne cenowo oferty można znaleźć w noclegach pracowniczych, hostelach czy pokojach gościnnych.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Gorzowie Wielkopolskim znaleźć można wiele budżetowych obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być noclegi pracownicze, hostele czy też pokoje gościnne. Tanie noclegi znaleźć można używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie ofert w Gorzowie Wielkopolskim spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Gorzowie Wielkopolskim 7 noclegów znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.