Mieszkania do wynajęcia Warszawa

znaleziono 57 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Mieszkania do wynajęcia w Warszawie, województwo mazowieckie, powiat Warszawa

Mieszkania i pokoje do wynajęcia w Warszawie - Najlepsza oferta dla osób planujących pobyt w stolicy Polski. Niskie ceny, nocleg w komfortowych warunkach. Zapraszamy do odwiedzenia Warszawy i skorzystania z naszej propozycji zakwaterowania.
Stolica Polski jest jednym z nielicznych polskich miast, które rok po roku zwiększają liczbę ludności przyciągając i wysysając mieszkańców z innych regionów. To tutaj mieszczą się siedziby najważniejszych instytucji państwowych, takich jak parlament, siedziby Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej czy Premiera i Rady Ministrów. To również tutaj rozegrało się wiele historycznych wydarzeń spośród tych najważniejszych w historii Polski. Wystarczy wspomnieć uchwalenie Konstytucji 3 Maja, Powstanie warszawskie ’44, czy Bitwę warszawską z roku 1920. Warszawa jest także jedynym obecnie polskim miastem, które odznaczono Krzyżem Srebrnym Orderu Wojennego Virtuti Militari. Ciężko jednoznacznie określić co jest najbardziej wyrazistym symbolem Warszawy. Czy znana z herbu miasta Syrenka, czy kontrowersyjny Pałac Kultury i Nauki, czy też symbole nowoczesności – pierwsze (i póki co jedyne) w Polsce metro, czy też imponujący na skalę europejską i uważany za piąty po Londynie, Moskwie, Paryżu i Frankfurcie nad Menem warszawski skyline.

Tanie pokoje do wynajęcia Warszawa


Warszawskie placówki noclegowe przygotowały bardzo atrakcyjną ofertę dla osób zdecydowanych spędzić w Warszawie trochę czasu. Pokoje do wynajęcia w Warszawie odznaczają się wysokim standardem i niewygórowanymi cenami. Ładne wnętrza, urządzone stylowo i funkcjonalnie, miła obsługa gotowa do pomocy w każdej sprawie, liczne udogodnienia (między innymi dostęp do internetu bezprzewodowego, wyposażona kuchnia, darmowy parking). Usytuowane w miejscach gwarantujących szybką i sprawną komunikację po mieście. Pokoje do wynajęcia w Warszawie to najkorzystniejszy wybór.

Pokoje do wynajęcia we Warszawie, sercu Polski


Mimo zniszczeń wojennych, Warszawa wciąż jest atrakcyjnym celem turystycznym. Wart zobaczenia jest Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto z gotycką archikatedrą Świętego Jana Chrzciciela, Łazienki Królewskie i zamek Ujazdowski. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się dzielnica Muranów – wybudowana na gruzach getta warszawskiego, przyciąga osoby pragnące poznać tragiczną kartę historii miasta. Warszawa jest ważnym ośrodkiem biznesowym, naukowym (patrz: Centrum Nauki Kopernik, siedziba Polskiej Akademii Nauk) i kulturowym (patrz: Filharmonia Narodowa, Teatr Narodowy, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Muzeum Historii Żydów Polskich). Zapraszamy do odwiedzenia Warszawy i skorzystania z pokoje do wynajęcia Warszawa.

Warszawa - Paryż Wschodu


Warszawa to miasto z kilkusetletnią historią – zostało założone w XIII wieku, w 1323 roku otrzymało prawa miejskie. W 1596 roku Warszawa zaczęła pełnić rolę rezydencji królewskiej. Od tego czasu nastąpił systematyczny rozwój miasta – urbanizacja, przebudowa zamku królewskiego, wzniesienie pałacu w Wilanowie. Dzięki wciąż postępującym ulepszeniom, w XVIII wieku Warszawa otrzymała miano Paryża Wschodu. Dobrą passę miasta przerwała II wojna światowa i powstanie warszawskie, w wyniku których zniszczeniu uległo około 80% zabudowy miasta.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Warszawa, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: