Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Pokoje gościnne Warszawa

znaleziono 18 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Pokoje gościnne w Warszawie, województwo mazowieckie, powiat Warszawa

Pokoje w Warszawie: sprawdź ofertę rozrywkową i turystyczną w stolicy. Porównaj możliwość zakwaterowania w Warszawie w zależności od standardu oraz ceny. Serwis E-turysta oferuje szeroki zakres noclegów w Warszawie od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele.
W samym środku Niziny Mazowieckiej, przy obydwóch brzegach Wisły leży Warszawa – stolica Polski. Ten dumny tytuł nosi już cztery wieki. Najprawdopodobniej nazwa miasta związana jest z imieniem Warsza – właściciela ziem, na których wyrosło miasto. Pierwsze zapisy o grodzie obronnym, który powstał na lewym brzegu Wisły pochodzą z XIII wieku. Później Warszawa zyskała status siedziby książąt mazowieckich. Aż w końcu, za przyczyną decyzji Zygmunta III Wazy do Warszawy przeniesiono wprost z Krakowa stolicę Polski (1596 r.) Posąg króla stoi na strzelistej kolumnie przed Zamkiem Królewskim. Tu zaczyna się nasza wycieczka... Wycieczka, której na pewno nie zrealizujemy podczas jednego dnia. Dlatego warto już teraz przeglądnąć ofertę tanich pokoi w Warszawie, bo po co przepłacać?

Pokoje Warszawa, czyli Warszawa da się lubić!


Warszawa da się lubić! – śpiewał Adolf Dymsza i trudno nie przyznać mu racji. Pobyt w Warszawie dobrze jest wcześniej zaplanować. Ruch turystyczny jest tak duży, że może okazać się, iż konieczne będą wcześniejsze rezerwacje. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z bogatej oferty noclegowej ujętej pod hasłem: „Pokoje gościnne Warszawa”. Liczba ofert oraz ich różnorodność budzi zdumienie. Zachęcamy do przeglądnięcia propozycji, które wyszukać można za pomocą społecznościowego serwisu turystycznego e-turysta. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Rozpiętość cenowa, dogodne lokalizacje, spersonalizowane oferty – to zalety tego typu propozycji. Warszawa to miejsce z rozbudowaną infrastrukturą hotelową. W stolicy znajduje się mnóstwo hoteli, pensjonatów, hosteli i moteli. Są również schroniska młodzieżowe. Wszyscy ci, którzy nie lubią przepłacać za nocleg, a cenią sobie wygodę i spokój powinni z uwagą przeglądnąć ofertę - pokoje Warszawa.

Pokoje gościnne Warszawa – dla studenta


Warszawa to zagłębie uczelniane. W jednym mieście znajduje się aż 15 uczelni publicznych oraz 65 prywatnych. Tu w każdym roku rozpoczyna naukę kolejny rocznik studentów. Oprócz studentów dziennych Warszawę odwiedzają rzesze studentów zaocznych. Weekendowy pobyt w stolicy najłatwiej zaplanować korzystając z tanich pokoi w Warszawie. Zaletą tej oferty noclegowej jest dobra lokalizacja noclegów oraz szeroki wachlarz propozycji, spośród których każdy z łatwością wyłoni ofertę spełniającą jego oczekiwania.

Co warto zobaczyć w pobliżu placu Zamkowego?


Ruszając spod Kolumny Zygmunta można rozpocząć zwiedzanie malowniczych zakątków Starego Miasta. Koniecznie wstąpić trzeba do Zamku Królewskiego, który odbudowany został z ruin wojennych i aktualnie stanowi reprezentacyjną siedzibę muzeum. Spacer ulica Świętojańską zaprowadzi nas do katedry świętego Jana. To miejsce pamięta koronację ostatniego króla Polski – Stanisława Augusta Poniatowskiego, tu też znajduje się grobowiec ostatniego władcy. Spacerując warto dostrzec piękno starych, zabytkowych kamienic. Może uda się odnaleźć na jednej z nich wizerunek legendarnego Bazyliszka? Nowomiejską dojdziemy do Barbakanu, a stamtąd wzdłuż murów obronnych wrócimy do placu Zamkowego. Ten scenariusz, to dobry pomysł na pierwszy spacer po Warszawie. Wszyscy turyści odwiedzający Warszawę zwykle tak rozpoczynają zwiedzanie stolicy. A co z noclegiem? W pobliżu Starego Miasta znajduje się wiele hoteli i hosteli. Jeśli jednak wolicie miejsca, w których można poczuć się jak w domu, to warto przeglądnąć anonse dotyczące pokoi w Warszawie i wybrać coś dla siebie. Polecamy serwis społecznościowy e-turysta, który z pewnością pomoże w dokonaniu wyboru. Precyzyjne opisy, dokładne lokalizacje, sprawdzone informacje – to wszystko pod jednym adresem!
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Warszawa, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Warszawie

Jak dodać obiekt noclegowy w Warszawie do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w pokojach gościnnych w Warszawie zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Warszawie kształtują się na poziomie 85-90 zł za osobę.
W Warszawie można znaleźć wiele ofert pokojów gościnnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie pokojów gościnnych w Warszawie spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Warszawie 4 pokoje gościnne znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.