Mieszkania do wynajęcia Łódź

znaleziono 13 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Mieszkania do wynajęcia w Łodzi, województwo łódzkie, powiat Łódź

Pokoje do wynajęcia Łódź - Łódź to duże miasto w środkowej Polsce, niegdyś słynące przede wszystkim z prężnie rozwijającego się przemysłu. Władysław Reymont uczynił XIX-wieczną Łódź tłem swojej powieści zatytułowanej „Ziemia obiecana”.

Pokoje do wynajęcia Łódź


Wybierając cel zwiedzania, miejsce koncertu czy jeszcze inny powód, dla którego odwiedzasz Łódź, zapoznaj się z ofertami proponującymi pokoje do wynajęcia w Łodzi. Wiele z nich to naprawdę tanie pokoje do wynajęcia, dzięki którym zaoszczędzisz trochę pieniędzy na jeszcze więcej rozrywki i przyjemności, których w Łodzi nie brakuje.

Łódź: Pokoje do wynajęcia


Z historią i uprzemysłowieniem Łodzi wiąże się nazwa „Manufaktury” – jest to bardzo duży kompleks kulturalno-rozrywkowy. Będąc w Łodzi z pewnością warto tam zajrzeć, ponieważ codziennie dzieje się tam coś ciekawego. Manufaktura była jedną z fabryk dawnych zakładów Izraela Poznańskiego. W Łodzi znajduje się warte odwiedzenia, jedyne w Polsce Muzeum Kinematografii. Miasto ściąga również wielu turystów pochodzenia żydowskiego, a to za sprawą największego w Europie cmentarza żydowskiego. Spośród największych obiektów w Europie jakimi dysponuje Łódź, warto wymienić Las Łagiewnicki, który jest największym leśnym kompleksem miejskim. To ciekawe, ponieważ wielu ludzi nie spodziewałoby się tak wielkiego zielonego terenu w mieście, które jest jednym z najszybciej i najbardziej zurbanizowanych w całej Polsce. Zapoznaj się także z ofertą pokoi do wynajęcia w Łodzi.

Łódzka „Filmówka”


Dziś Łódź słynie przede wszystkim dzięki działalności prestiżowej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej, która wydała na polską scenę całe mnóstwo genialnych talentów i gwiazd zgrabnie przez szkołę oszlifowanych i ukierunkowanych. Wśród wielu absolwentów należy wymienić: Stanisława Bareję, Renatę Berger, Agnieszkę Dygant, Janusza Gajosa, Elżbietę Jaworowicz, Jana Jakuba Kolskiego, Romana Polańskiego i wielu innych. Może spacerując niedaleko uda się zdobyć autograf idola!
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Łódź, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Łodzi

Jakich cen noclegów w mieszkaniach do wynajęcia można się spodziewać w Łodzi?
Ceny noclegów w mieszkaniach do wynajęcia w Łodzi zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Łodzi kształtują się na poziomie 60-65 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Łodzi można znaleźć wiele ofert mieszkań do wynajęcia, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Łodzi 8 mieszkań do wynajęcia znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
W naszym serwisie wyszukanie mieszkań do wynajęcia w Łodzi spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.