Pokoje gościnne Łódź

znaleziono 19 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Pokoje gościnne w Łodzi, województwo łódzkie, powiat Łódź

Pokoje gościnne Łódź: Porównaj możliwość zakwaterowania w Łodzi w zależności od standardu oraz ceny. Łódź, szeroki zakres pokoi. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Łodzi!

Pokoje gościnne Łódź – wsparcie podczas festiwali


Oferta noclegowa realizowana w kategorii pokoje Łódź daje możliwość odnalezienia noclegu blisko miejsca przeprowadzania imprez. warunki lokalowe, możliwość doboru lokalizacji to wszystko sprawia, że pobyt w tego typu placówkach cieszy się sporym zainteresowaniem turystów. Łódzki kalendarz imprezowy jest szczelnie wypełniony niemal w każdym miesiącu. Rokrocznie organizuje się tu kilkadziesiąt festiwali i imprez artystycznych. Łódź to miasto, które tętni ambitnymi wyzwaniami. Wśród najpopularniejszych imprez warto wymienić: LightMoveFestival, Łódź Design Festival, Soundedit, Rubinstein Piano Festival, Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych, Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej Yapa, Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki, Międzynarodowy Festiwal Solistów Lalkarzy. Każdy znajdzie tu pokój zgodny z preferencjami lokalowymi oraz finansowymi. Miła atmosfera, komfortowe Serdecznie zapraszamy. Warto zaplanować pobyt w mieście, które należy do Stowarzyszenia Zdrowych Miast w Polsce oraz Unii Metropolii Polskich, a także europejskiej organizacji Eurocities na co najmniej dwa dni. Nocleg w łódzkich pokojach gościnnych to gwarancja udanego pobytu.

Pokoje Łódź – alternatywa dla akademika.


Łódź to prawdziwe zagłębie akademickie. W mieście znajduje się sporo uczelni: 6 państwowych (Akademia Muzyczna, Akademia Sztuk Pięknych, Politechnika Łódzka, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Medyczny oraz najsłynniejsza placówka – wizytówka miasta Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna imienia Leona Schillera ) oraz aż 22 niepaństwowe. Miejsca te przyciągają rzesze studentów oraz osób, które odwiedzają ośrodki akademickie w celach zawodowych. Na wszystkich czekają miejsca noclegowe, które stanowią ciekawą alternatywę dla akademików, hosteli i pensjonatów. Lista ofert w kategorii „Łódź pokoje” jest tak rozbudowana, że każdy poszukujący znajdzie tu ofertę „skrojoną na miarę”. Sieć pokoi gościnnych oplata niemal całe miasto. Pokoje tego typu znajdziemy w centrum miasta oraz tuż przy samych obrzeżach aglomeracji. Wachlarz możliwości w temacie standardu, wyposażenia, lokalizacji czyni ofertę niezwykle atrakcyjną. Pokoje gościnne w Łodzi czekają na tych turystów, którzy cenią sobie ciszę, spokój i wygody zbliżone do domowych warunków. Dla wielu przyjezdnych Łódź to drugi dom – dlatego warto dobrze zorientować się w prezentowanej ofercie. Najprawdopodobniej każdy znajdzie tu coś dla siebie! Dobrze dopasowana oferta w temacie noclegowym to gwarancja domowego klimatu, przybranego w profesjonalny, hotelowy kostium.

Dewiza miasta: Ex navicula navis


Pokoje Łódź: to rozbudowana oferta, która spełnia oczekiwania nawet tych najwybredniejszych turystów oraz realizuje potrzeby gości, którzy przyjeżdżają do miasta w celach zawodowych. Ex navicula navis (łac. „z łódeczki łódź”) to motto odnaleźć można na współczesnym sztandarze Łodzi, w kilku wersjach pieczęci oraz na historycznych wersjach herbów miasta. Próba analizy motta odsyła dociekliwych turystów aż do roku 1577 (z tego okresu pochodzi zachowane pierwsze godło miasta) lub nawet do roku 1423, kiedy to król Władysław Jagiełło nadał osadzie Łódź prawa miejskie. Historia miasta to opowieść o burzliwych losach mieszkańców, którzy przez kilka stuleci borykali się z różnymi przeciwnościami losu. Aktualnie Łódź to czwarte co do wielkości miasto w Polsce oraz trzecie co do liczebności mieszkańców. To centrum życia biznesowego oraz kulturalnego. Z sezonu na sezon zwiększa się liczba turystów oraz gości odwiedzających „serce województwa łódzkiego”.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Łódź, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Łodzi

Jak dodać obiekt noclegowy w Łodzi do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w pokojach gościnnych w Łodzi zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Łodzi kształtują się na poziomie 50-55 zł za osobę.
W Łodzi można znaleźć wiele ofert pokojów gościnnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie pokojów gościnnych w Łodzi spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej ilości osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Ilość osób możesz też określić samodzielnie.
W Łodzi 6 pokojów gościnnych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.