Kwatery prywatne Łódź

znaleziono 25 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Łodzi, województwo łódzkie, powiat Łódź

Kwatery prywatne w Łodzi. „Podoba mi się, w jaki sposób miasto wygląda w dzień, i jak prezentuje się w nocy. Łódź sprawiła, że zacząłem marzyć. Uwielbiam przedmieścia, fabryki, a więc i Łódź ze względu na specyficzny nastrój. Łódź zainspirowała mnie od pierwszego momentu – to miasto jest jak sen”. Tak o Łodzi mówi słynny amerykański reżyser David Lynch. Artysta gościł w Łodzi już kilka razy. Wielokrotnie twierdził, że zakochał się w Łodzi, bo to miasto upadłych fabryk, tajemniczych i pięknych jak kobieta. A czy Ty…, byłeś już w Łodzi?

Kwatery Łódź – kwatery w odpowiednim klimacie


To miasto, które kusi niezwykłymi, spektakularnymi wydarzeniami. I chociaż Łódź nie ma statusu uzdrowiska, ani kurortu, to warto spędzić w nim trochę czasu. Podczas planowania pobytu, który zwykle ogranicza się do kilku dni, warto skorzystać z rozbudowanej oferty noclegowej tanich kwater w Łodzi. W przeszłości Łódź znana była jako miasto jednej ulicy, stu pałaców i tysiąca kominów. Teraz jest nieco inaczej. Łódź to miasto trzecie co do liczby ludności oraz czwarte pod względem wielkości. To słynny ośrodek akademicki i kulturalny. Na stronach portalu społecznościowego e-turysta, w zakładce: kwatery Łódź pojawia się sporo sprawdzonych ofert. To świetna przystań dla tych, którzy odwiedzają Łódź przy okazji festiwali, koncertów lub po prostu… z ciekawości. Miasto nazywane jest często miastem festiwali. Odbywa się tu wiele imprez o randze międzynarodowej. Do najważniejszych zalicza się Festiwal Dialogu Czterech Kultur, Międzynarodowy Festiwal Fotografii, Międzynarodowy Festiwal Odkrywców, Podróżników i Ludzi Aktywnych "Mediatravel", Łódzkie Spotkania Baletowe, Międzynarodowe Triennale Tkaniny, Międzynarodowy Festiwal Graffiti "Meeting of Styles", Międzynarodowy Festiwal Sztuki Ulicznej TrotuArt, Łódzkie Spotkania Teatralne i wiele innych.

Spacerem po Łodzi…, a kwatery? Oczywiście - kwatery prywatne Łódź


W Łodzi znajduje się jedyne w Polsce Muzeum Kinematografii. Umieszczono je w dziewiętnastowiecznej rezydencji największego przemysłowca łódzkiego Karola Scheiblera. W muzeum zobaczyć można stałe wystawy oryginalnych scenografii filmowych, galerię lalek oraz poznać tajemnice kina. Ciekawie prezentują się również wystawy czasowe. Z pewnością warto odwiedzić to miejsce. Łódź to przestrzeń stworzona do spacerów. Miasto na podobieństwo amerykańskiego Hollywood ma własną Aleję Gwiazd. Odnajdziemy ją na ulicy Piotrowskiej, a powstała z inicjatywy Jana Machulskiego (Łódź to rodzinne miasto słynnego reżysera). Wmurowane w chodnik gwiazdy upamiętniają takie sławy jak: Beata Tyszkiewicz, Zbigniew Cybulski, Danielk Olbrychski, Andrzej Seweryn, Andrzej Wajda, Cezary Pazura. Podczas spacerów warto zatrzymać się przy kamienicy (ulica Piotrowska nr 152) gdzie zobaczyć można największe na świecie graffiti, które w 2011 roku trafiło z powodu rozmiarów do Księgi Rekordów Guinessa. Obraz wykonano na powierzchni około dziewięciuset metrów kwadratowych. Autorami prac są artyści związani z grupą Design Futura, do wykonania graffiti zużyto ponad tysiąc puszek farby. W Łodzi dobrze poczują się miłośnicy spacerów po terenach zielonych, jest ich tu całkiem sporo. Aż 70 skwerów i parków. W końcu Łódzki Las Łagiewnicki to największy leśny kompleks miejski na terenie Europy. Czego chcieć więcej? Po intensywnym dniu warto zatroszczyć się o dobry, spokojny i bezpieczny wypoczynek. Zachęcamy do skorzystania z oferty, którą odnaleźć można na stronach portalu społecznościowego e-turysta, w zakładce: kwatery prywatne Łódź.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Łódź, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Łodzi

Jakich cen noclegów w kwaterach prywatnych można się spodziewać w Łodzi?
Ceny noclegów w kwaterach prywatnych w Łodzi zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Łodzi kształtują się na poziomie 40-45 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które kwatery prywatne pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 7 kwater prywatnych w Łodzi, które akceptują zwierzęta.
W Łodzi można znaleźć wiele ofert kwater prywatnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie kwater prywatnych w Łodzi spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Łodzi 11 kwater prywatnych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.