Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Hotel SPA Activia, Jastrzębia Góra, ul. Kisterów 12
od 77 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Hotel:Hotel SPA Activia
Adres:Jastrzębia Góra, ul. Kisterów 12
Aktywny wypoczynek:Narty wodne, Nurkowanie, Skutery wodne, Żeglarstwo, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe, Paintball / ASG
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Hotel SPA Activia
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Hotel SPA Activia jest nowym, kameralnym - posiadającym kilkadziesiąt miejsc hotelowych obiektem. Tu w otoczeniu pięknej, nadmorskiej przyrody, bez tłoku i harmideru towarzyszącym dużym hotelom, mogą wypocząć zarówno pary, jak też rodziny z dziećmi. Z myślą o nich przygotowaliśmy wiele ciekawych i co najważniejsze bezpłatnych atrakcji umożliwiających aktywne spędzenie czasu.

Hotel położony jest nad morzem w Jastrzębiej Górze - nadmorskim kurorcie, w pobliżu przylądka Rozewie, najbardziej wysuniętego na północ punktu w Polsce (50o 50' 11"). Na jego szczycie, na pięknym klifie porośniętym drzewami, znajduje się udostępniona dla turystów latarnia morska w Rozewiu.Czeka tu na Państwa, poza zlokalizowaną o 280 m plażą, wiele atrakcji umożliwiających aktywne spędzenie czasu wraz z przyjaciółmi i rodziną.

Oferujemy pokoje:
- 1-osobowe - (ok. 18m2 wraz z łązienką) Wyposażone w łazienki z prysznicem, suszarką do włosów, ręczniki hotelowe, dozownik płynu do mycia rąk. Łóżko 145cm, toaleta z lustrem, TV LCD 26" z SAT, dvd z bezpłatną biblioteką filmów w recepcji, lodówka z mini barkiem, sejf hotelowy, ekskluzywna wełniana wykładzina, balkon.
- 2-osobowe - (ok. 18m2 wraz z łązienką) Wyposażone w łazienki z prysznicem, suszarką do włosów, ręczniki hotelowe, dozownik płynu do mycia rąk. Łóżko małzeńskie 145cm albo 2 pojedyncze łóżka 90cm, toaleta z lustrem, TV LCD 26" z SAT, dvd z bezpłatną biblioteką filmów w recepcji, lodówka z mini barkiem, sejf hotelowy, ekskluzywna wełniana wykładzina, balkon.
- 3-osobowe - (ok. 18m2 wraz z łązienką) Wyposażone w łazienki z prysznicem, suszarką do włosów, ręczniki hotelowe, dozownik płynu do mycia rąk. Łóżko małzeńskie 160cm albo 2 pojedyncze łóżka 90cm, toaleta z lustrem, TV LCD 26" z SAT, dvd z bezpłatną biblioteką filmów w recepcji, lodówka z mini barkiem, sejf hotelowy, ekskluzywna wełniana wykładzina, balkon.
- 2-osobowy de luxe - (ok. 21m2 wraz z łązienką) Wyposażone w łazienki z prysznicem (większa niż w pokoju 2-osobowym), suszarką do włosów, ręczniki hotelowe, dozowniki płynów do mycia rąk i ciała. Łóżko małzeńskie 160cm albo 2 pojedyncze łóżka 90cm, toaleta z lustrem, TV LCD 32" z SAT, dvd z bezpłatną biblioteką filmów w recepcji, lodówka z mini barkiem, sejf hotelowy, ekskluzywna wełniana wykładzina, balkon.
- 3-osobowy de luxe - (ok. 23m2 wraz z łązienką) Wyposażone w łazienki z prysznicem (większa niż w pokoju 2-osobowym), suszarką do włosów, ręczniki hotelowe, dozowniki płynów do mycia rąk i ciała. Łóżko małzeńskie 160cm albo 2 pojedyncze łóżka 90cm, toaleta z lustrem, TV LCD 32" z SAT, dvd z bezpłatną biblioteką filmów w recepcji, lodówka z mini barkiem, sejf hotelowy, ekskluzywna wełniana wykładzina, balkon.
- 4-osobowe studio de luxe - (2 pokoje, łazienka, przedpokój - razem ok. 45m2.) Wyposażone w łazienki z prysznicem (większa niż w pokoju 2-osobowym), suszarką do włosów, ręczniki hotelowe, dozowniki płynów do mycia rąk i ciała. W pierwszym pokoju łóżko małzeńskie 160cm, w drugim 2 pojedyncze łóżka 90cm. Pozostałe wyposażenie: 2 toalety z lustrem, TV LCD 32" z SAT, dvd z bezpłatną biblioteką filmów w recepcji, lodówka z mini barkiem, sejf hotelowy, ekskluzywna wełniana wykładzina, balkon.
- 4-osobowe studio - (2 pokoje, łazienka, przedpokój - razem ok. 45m2.) Wyposażone w łazienkę z prysznicem (większa niż w pokoju 2-osobowym), suszarką do włosów, ręczniki hotelowe, dozowniki płynów do mycia rąk i ciała. W pierwszym pokoju łóżko małzeńskie 160cm, w drugim 2 pojedyncze łóżka 90cm. Pozostałe wyposażenie: 2 toalety z lustrem, TV LCD 32" z SAT, dvd z bezpłatną biblioteką filmów w recepcji, lodówka z mini barkiem, sejf hotelowy, ekskluzywna wełniana wykładzina, balkon.
- apartament 2-osobowy - (ok. 22.5m2 + łazienka ok. 8m2) W łazience wanna z hydromasażem, szlafroki do SPA, suszarka do włosów, ręczniki hotelowe, dozownik płynu do mycia rąk. Pokój wyposażony w łoże małżeńskie 160cm, sofa dwuosobowa, toaletkę, TV LCD 32", z SAT, dvd z bezpłatną biblioteką filmów w recepcji, lodówka z mini barkiem, sejf hotelowy, ekskluzywna wełniana wykładzina, balkon, klimatyzator.

Posiadamy również pokoje klasy ekonomicznej, na 3 piętrze, bez balkonów, ze skosami:
- 2-osobowy - (ok. 20m2 wraz ze skosami + łazienka 6m2 z jednym skosem) Pokój wyposażony w łazinkę (z wanną, suszarkę do włosów, ręczniki hotelowe, dozownik płynu do mycia rąk), łóżko małżeńskie 160cm albo 2 pojedyncze 90cm, TV z sat 21", dvd z bezpłatną biblioteką filmów w recepcji, lodówka z mini barkiem, sejf hotelowy.
- studio 4-osobowe małe - (2 pokoje [12m2 i 20m2] + łazienka [6m2]) łazienka wyposażona w wannę, suszarkę do włosów, ręczniki hotelowe, dozownik płynu do mycia rąk. Pierwszy pokój posiada łóżko małżeńskie 145cm oraz sofę, drugi natomiast 2 pojedyncze łóżka 90cm. Wyposażone w TV z SAT 21", dvd z bezpłatną biblioteką filmów w recepcji, lodówka z mini barkiem, sejf hotelowy.
- studio 4-osobowe duże - (2 pokoje [20m2 i 20m2] + łazienka [6m2]) łazienka wyposażona w wannę, suszarkę do włosów, ręczniki hotelowe, dozownik płynu do mycia rąk. Pierwszy pokój posiada łóżko małżeńskie 145cm oraz sofę, drugi natomiast 2 pojedyncze łóżka 90cm. Wyposażone w TV z SAT 32", dvd z bezpłatną biblioteką filmów w recepcji, lodówka z mini barkiem, sejf hotelowy.

Przygotowaliśmy również, specjalnie na potrzeby konferencji i szkoleń, salę konferencyjną mogącą pomieścić: w układzie kinowym 80 osób, a w układzie ze stołami 50 osób. Sala konferencyjna wyposażona jest w laptopa z dostępem do internetu (blue connect), nagłośnienie, projektor multimedialny LCD, telewizor LCD 50" oraz tablicę.

Dla naszych Gości, którzy pragną zadbać o swoje ciało lub zrelaksować - oddając się w ręce profesjonalnej kosmetyczki - polecamy nasz duży, hotelowy i przytulnie urządzony gabinet kosmetyczny wyposażony w kapsułę SPA i inne urządzenia służące poprawie wygladu i samopoczucia. Gabinet kosmetyczny hotelu SPA Activia w okresie letnim czynny jest od godz. 13-21 a poza sezonem dostepny jest na życzenie (po zebraniu kilku zabiegów).

Jastrzębia Góra – część miasta Władysławowa, kąpielisko nad Morzem Bałtyckim. Najbardziej wysunięta na północ jednostka osadnicza Polski. Miasto Władysławowo utworzyło jednostkę pomocniczą – osiedle "Jastrzębia Góra". Organem uchwałodawczym osiedla jest zebranie mieszkańców. Organem wykonawczym osiedla jest przewodniczący zarządu osiedla. Dodatkowo organem pomocniczym dla przewodniczącego jest zarząd osiedla, który łącznie z nim liczy od 4 do 7 członków. Przewodniczący i jego zarząd są wybierani przez wyborcze zebranie mieszkańców. Według danych urzędu miejskiego powierzchnia osiedla wynosi 260,9 ha.

Hotel SPA Activia — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Parking
Room serwis
Dostęp do kuchni
Pralnia
Prasowalnia
Grill / miejsce na ognisko
Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Plac zabaw dla dzieci
Sala konferencyjna

Hotel SPA Activia — Rozrywka

SPA
Basen kryty
Basen otwarty
Sauna
Jacuzzi
Solarium
Gabinet masażu
Gabinet odnowy
Gabinet kosmetyczny
Fitness
Siłownia
Kort tenisowy
Tenis stołowy
Siatkówka plażowa
Boisko do koszykówki/piłki nożnej
Wypożyczalnia sprzętu sportowego
Wypożyczalnia rowerów
Drink bar
Dyskoteka/klub nocny
Bilard

Aktywny wypoczynek w okolicy — Jastrzębia Góra

Narty wodne w najbliższej okolicy
Nurkowanie w najbliższej okolicy
Skutery wodne w najbliższej okolicy
Żeglarstwo w najbliższej okolicy
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
Paintball / ASG w odległości ok. 7 km
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 77 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy z łazienką, TV168 zł do 218 zł za osobę
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV90 zł do 115 zł za osobę
pokój klasy ekonomicznej
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV99 zł do 128 zł za osobę
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV109 zł do 139 zł za osobę
pokój de luxe
Pokój 3-osobowy z łazienką, TV99 zł do 128 zł za osobę
Pokój 3-osobowy z łazienką, TV109 zł do 139 zł za osobę
pokój de luxe
Apartament 2-osobowy z łazienką, TV139 zł do 175 zł za osobę
Studio 4-osobowe z łazienką, TV77 zł do 92 zł za osobę
studio małe, klasy ekonomicznej
Studio 4-osobowe z łazienką, TV82 zł do 105 zł za osobę
studio duże, klasy ekonomicznej
Studio 4-osobowe z łazienką, TV99 zł do 119 zł za osobę
pokój de luxe
Studio 4-osobowe z łazienką, TV99 zł do 128 zł za osobę
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:
Wyżywienie w cenie: śniadania (BB)