Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Mieszkania do wynajęcia Poznań

znaleziono 22 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Mieszkania do wynajęcia w Poznaniu, województwo wielkopolskie, powiat Poznań

Pokoje do wynajęcia Poznań zapraszają i chętnie ugoszczą krajowych i zagranicznych turystów. Piękne miasto oferuje mnóstwo ciekawych atrakcji, które zapewnia rozrywkę wszystkim przyjezdnym i miejscowym.

Pokoje do wynajęcia w Poznaniu na e-turysta.pl


To wielkie i przepiękne miasto ma bardzo dużo do zaoferowania zarówno turystom jak i mieszkańcom. Wędrując szlakiem najstarszych polskich miast warto zatrzymać się na dłużej w oferowanych pokojach do wynajęcia Poznań. Poznań może się okazać miejscem niezwykle malowniczym, atrakcyjnym i kształcącym. Szkoda byłoby się nie przekonać. Warty obejrzenia jest też Stary Rynek ze swoimi bajecznie kolorowymi kamienicami. W sercu rynku usytuowany jest ratusz, który jest budowlą renesansową. W chwili obecnej jest tam dostępne dla zwiedzających Muzeum Miasta Poznania. Codziennie o 12:00 turyści zbierają się pod ratuszem by podziwiać symbol Poznania, czyli słynne poznańskie koziołki, które o stałej godzinie trykają się rogami. W serwisie E-turysta znajdziesz pokoje do wynajęcia w Poznaniu w dogodnej dla siebie lokalizacji.

Poznań: pokoje do wynajęcia


Każdy, bez wyjątku, powinien zobaczyć jeden z najstarszych kościołów na polskiej ziemi, jest nim bazylika archikatedralna św. Piotra i Pawła. Miejsce jest dodatkowo wyjątkowe ze względu na położenie, bo znajduje się na jedynej już pozostałej na Warcie wyspie, która tworzy dziś jedną z dzielnic Poznania, Ostrów Tumski. Prawdopodobnie właśnie tam przyjął chrzest Mieszko I. Punktami obowiązkowymi każdego, kto odwiedza archikatedrę powinno być zobaczenie Złotej Kaplicy, w której pochowani są pierwsi władcy Polski oraz podziemia, gdzie można obejrzeć pozostałości po świątyni z X wieku. To właśnie tam są grobowce pierwszych władców.

Atrakcje turystyczne w grodzie Przemysława


Niezwykle pasjonująca, zwłaszcza dla miłośników natury, może być wizyta w Palmiarni Poznańskiej, jest to największy obiekt tego typu w Polsce i jeden z największych w całej Europie. Oprócz ogromnego zbioru rozmaitych roślin, można tam też spotkać intersujące gady, owady i ryby. Innym miejscem, równie dobrym na spotkanie z natura może być Poznańska Cytadela, czyli wielki park, który niegdyś był największym fortem artyleryjskim w Europie. Podczas II wojny światowej był to ostatni niemiecki punkt oporu. Cały park jest obecnie pomnikiem historycznym. Prócz wystaw czołgów i samolotów, można tam obejrzeć również bardzo ciekawą wystawę 112 rzeźb Magdaleny Abakanowicz. Pokoje do wynajęcia Poznań zapraszają krajowych i zagranicznych turystów.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Poznań, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Poznaniu

Jak dodać obiekt noclegowy w Poznaniu do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w mieszkaniach do wynajęcia w Poznaniu zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Poznaniu kształtują się na poziomie 80-85 zł za osobę.
W Poznaniu można znaleźć wiele ofert mieszkań do wynajęcia, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Poznaniu 16 mieszkań do wynajęcia znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.