Mieszkania do wynajęcia Poznań

znaleziono 21 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Mieszkania do wynajęcia w Poznaniu, województwo wielkopolskie, powiat Poznań

Pokoje do wynajęcia Poznań zapraszają i chętnie ugoszczą krajowych i zagranicznych turystów. Piękne miasto oferuje mnóstwo ciekawych atrakcji, które zapewnia rozrywkę wszystkim przyjezdnym i miejscowym.

Pokoje do wynajęcia w Poznaniu na e-turysta.pl


To wielkie i przepiękne miasto ma bardzo dużo do zaoferowania zarówno turystom jak i mieszkańcom. Wędrując szlakiem najstarszych polskich miast warto zatrzymać się na dłużej w oferowanych pokojach do wynajęcia Poznań. Poznań może się okazać miejscem niezwykle malowniczym, atrakcyjnym i kształcącym. Szkoda byłoby się nie przekonać. Warty obejrzenia jest też Stary Rynek ze swoimi bajecznie kolorowymi kamienicami. W sercu rynku usytuowany jest ratusz, który jest budowlą renesansową. W chwili obecnej jest tam dostępne dla zwiedzających Muzeum Miasta Poznania. Codziennie o 12:00 turyści zbierają się pod ratuszem by podziwiać symbol Poznania, czyli słynne poznańskie koziołki, które o stałej godzinie trykają się rogami. W serwisie E-turysta znajdziesz pokoje do wynajęcia w Poznaniu w dogodnej dla siebie lokalizacji.

Poznań: pokoje do wynajęcia


Każdy, bez wyjątku, powinien zobaczyć jeden z najstarszych kościołów na polskiej ziemi, jest nim bazylika archikatedralna św. Piotra i Pawła. Miejsce jest dodatkowo wyjątkowe ze względu na położenie, bo znajduje się na jedynej już pozostałej na Warcie wyspie, która tworzy dziś jedną z dzielnic Poznania, Ostrów Tumski. Prawdopodobnie właśnie tam przyjął chrzest Mieszko I. Punktami obowiązkowymi każdego, kto odwiedza archikatedrę powinno być zobaczenie Złotej Kaplicy, w której pochowani są pierwsi władcy Polski oraz podziemia, gdzie można obejrzeć pozostałości po świątyni z X wieku. To właśnie tam są grobowce pierwszych władców.

Atrakcje turystyczne w grodzie Przemysława


Niezwykle pasjonująca, zwłaszcza dla miłośników natury, może być wizyta w Palmiarni Poznańskiej, jest to największy obiekt tego typu w Polsce i jeden z największych w całej Europie. Oprócz ogromnego zbioru rozmaitych roślin, można tam też spotkać intersujące gady, owady i ryby. Innym miejscem, równie dobrym na spotkanie z natura może być Poznańska Cytadela, czyli wielki park, który niegdyś był największym fortem artyleryjskim w Europie. Podczas II wojny światowej był to ostatni niemiecki punkt oporu. Cały park jest obecnie pomnikiem historycznym. Prócz wystaw czołgów i samolotów, można tam obejrzeć również bardzo ciekawą wystawę 112 rzeźb Magdaleny Abakanowicz. Pokoje do wynajęcia Poznań zapraszają krajowych i zagranicznych turystów.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Poznań, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Poznaniu

Jak dodać obiekt noclegowy w Poznaniu do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w mieszkaniach do wynajęcia w Poznaniu zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Poznaniu kształtują się na poziomie 60-65 zł za osobę.
W Poznaniu można znaleźć wiele ofert mieszkań do wynajęcia, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie mieszkań do wynajęcia w Poznaniu spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej ilości osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Ilość osób możesz też określić samodzielnie.
W Poznaniu 14 mieszkań do wynajęcia znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.