Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Pokoje gościnne Poznań

znaleziono 28 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Pokoje gościnne w Poznaniu, województwo wielkopolskie, powiat Poznań

Pokoje gościnne w Poznaniu: Porównaj możliwość zakwaterowania w zależności od standardu i ceny. Poznań w serwisie E-turysta to szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pokoi gościnnych, sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Poznaniu:
Poznań, miasto które dostojnie rozciąga się wzdłuż Warty, to kolebka polskiej państwowości. To stolica Wielkopolski, a z przyznanej roli miasto wywiązuje się bardzo skrupulatnie. Poznań cechuje niezwykła uroda i niepowtarzalny klimat. Właśnie ten klimat, nastrój, atmosfera przyciągają turystów niczym magnes. Powody, dla których warto odwiedzić Poznań są wszelakie: od motywów ekonomicznych, biznesowych po kulturalne, turystyczne, rekreacyjne. Wielowiekowa tradycja i historia przeplatają się w tym mieście z techniką i nowoczesnością. Podczas pobytu warto skorzystać z oferty noclegowej tanich pokoi - Poznań. Dobrze dobrany nocleg, to gwarancja udanego pobytu. Rekonesans wśród poznańskich pokoi prezentowanych na stronach e-turysty pozwala na dobranie noclegu zgodnie z możliwościami finansowymi oraz oczekiwaniami turystów. Stanisław Przybyszewski pisał: „Poznań nie zna kompromisów – wszystko co robi, robi sumiennie, gruntownie i na czysto.” Zatrzymajmy się w Poznaniu!

Pokoje Poznań – na turystycznym szlaku Poznania


Pejzaż Poznania zdobiony dachami pałaców, zamków, kamienic można podziwiać z perspektywy okien należących do wygodnych i dobrze usytuowanych miejsc noclegowych, które odnaleźć można pod hasłem: pokoje Poznań.Wszyscy odwiedzający miasto powinni zarezerwować czas i koniecznie odwiedzić w Poznaniu zamki, które zasługują na uwagę ze względu na swe walory architektoniczne oraz ciekawą historię, która towarzyszy ich powstaniu. Pierwsze kroki warto skierować w stronę Zamku Cesarskiego. Osobnej uwagi wymaga Zamek Królewski, który znajduje się niedaleko Rynku. Poznański Zamek Królewski początkami sięga XIII wieku oraz rządów Przemysła I, który zainicjował budowę obiektu, a dzieło to kontynuował syn Przemysł II oraz nieco później sam Kazimierz Wielki. Za czasów tego władcy budynek zyskał rangę największej budowli świeckiej w Polsce. Dziś wspaniale odbudowany zamek stał się ozdobą miasta, a jego wieża góruje ponad Rynkiem. W pejzaż Poznania wpisują się także malownicze pałace. Warto zwrócić uwagę na Pałac Górków, który powstał w XVI wieku w wyniku połączenia kamienic gotyckich. Brama wjazdowa znajdująca się od ulicy Klasztornej ozdobiona została interesującym portalem. Wewnątrz budynku siedzibę znalazło Muzeum Architektoniczne, które cieszy się opinią jednego z najstarszych polskich muzeów. Warto zatrzymać się przy Pałacu Działyńskich, który mieści się na Starym Rynku w Poznaniu.

Pokoje gościnne Poznań – pozwólmy się zauroczyć!


Na turystów odwiedzających Poznań czekają liczne zabytki. Odwiedzających z pewnością zachwyci urokliwa, zabytkowa Starówka. Spacerując pośród szerokich alei oraz wąskich, romantycznych poznańskich uliczek warto zajrzeć na Ostrów Tumski, w najstarszą część miasta, którą ozdabia monumentalna archikatedralna bazylika. Miejsce to od wieków wpisane jest w charakterystyczną panoramę miasta. Mury pamiętają czasy Mieszka I, który tuż przy palatium książęcym zbudował trójnawową, wczesnoromańską bazylikę. Jeśli tylko Turysta zdecyduje się na przekroczenie barwnie wijącej się rzeki Warta, to stąd już tylko krok na Rynek. Centralnym punktem Rynku jest Ratusz, uznawany za najwspanialszy renesansowy budynek w Wielkopolsce. Uważny obserwator odnajdzie na Ratuszu słynne poznańskie koziołki. Z wieży ratuszowej, codziennie, o godzinie 12:00 rozlega się hejnał, a poznańskie koziołki rozpoczynają swój rytuał, trykanie. Do gmachu Ratusza przyklejone są barwne budnicze domki, które stanowią relikt zamierzchłej zabudowy handlowej. Te XVI-wieczne budowle pojawiły się w miejscu wcześniejszych drewnianych zabudowań i zdobią poznański Rynek malowniczymi fasadami. Spacer po starym Rynku oraz odchodzących od niego uliczkach stanowi niezwykłą atrakcję i przyjemność. Dobrym sposobem na zakończenie mile rozpoczętego dnia, jest odpowiednio zaaranżowany i starannie dobrany nocleg. Na turystów czeka rozbudowana infrastruktura hotelowa. Ci, którzy cenią sobie korzystną cenę, wygodę, domową atmosferę, intymność i bezpieczeństwo powinni skorzystać z ofert zamieszczonych pod hasłem: pokoje gościnne Poznań. Oferta prezentowana przez portal społecznościowy e-turysta jest bardzo bogata i niezwykle zróżnicowana. Zapraszamy do Poznania!
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Poznań, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Poznaniu

Jak dodać obiekt noclegowy w Poznaniu do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w pokojach gościnnych w Poznaniu zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Poznaniu kształtują się na poziomie 60-65 zł za osobę.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które pokoje gościnne pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 6 pokojów gościnnych w Poznaniu, które akceptują zwierzęta.
W Poznaniu można znaleźć wiele ofert pokojów gościnnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie pokojów gościnnych w Poznaniu spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Poznaniu 4 pokoje gościnne znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.