Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Kwatery prywatne Poznań

znaleziono 29 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Poznaniu, województwo wielkopolskie, powiat Poznań

Poznań kwatery - Poznań, miasto na prawach powiatu w zachodniej Polsce, położone na Pojezierzu Wielkopolskim dumnie rozciąga się wzdłuż nurtu Warty. Tereny Poznania to kolebka polskiej państwowości oraz stolica Wielkopolski. Miasto charakteryzuje wyjątkowa uroda oraz niepodrabialny klimat. Stare Miasto, Ostrów Tumski, poznańskie koziołki, zoo, stadion Lecha to sztandarowe atrakcje miasta. Oprócz nich Poznań kryje jeszcze mnóstwo innych ciekawych miejsc, które zasługują na uwagę. Pobyt w Poznaniu? Dlaczego, nie!

Kwatery Poznań – w asyście nietuzinkowych atrakcji miasta


Na stronie „Poznań kwatery prywatne” odnaleźć można sporo sprawdzonych ofert. Rekonesans wśród tanich kwater w Poznaniu prezentowanych na stronach e-turysty pozwala na dobranie noclegu zgodnie z możliwościami finansowymi oraz oczekiwaniami turystów. Klimat, nastrój, atmosfera tego miasta przyciągają turystów niczym magnes. W rankingu niezwykłych atrakcji Poznania popularna, światowa wyszukiwarka lotów wskazuje na wiele miejsc wartych odwiedzenia. Na pierwszym miejscu znajduje się Centrum Kultury Zamek. W tej liczącej ponad wiek rezydencji ostatniego cesarza Niemiec siedzibę ma oryginalna instytucja kulturalna organizująca mnóstwo ciekawych i wyjątkowych imprez. Na drugim miejscu uplasowała się Śródka – dzielnica położona na wschód od Ostrowa Tumskiego. Zasłynęła jarmarkami, które organizowane były w tym miejscu w każdą środę. Trzecie miejsce przypadło w udziale Termom Maltańskim, czyli największemu polskiemu Aquaparkowi. Czwarta pozycja to festiwalowe oblicze miasta. Tu warto wspomnieć o Malcie, która rozsławiła Poznań na całą Polskę. Oprócz niej w Poznaniu odbywają się jeszcze: Maraton Biblijny, Dni Ułana, Jarmark Świętojański. wszystkie imprezy warte są polecenia i cieszą się ogromną popularnością wśród poznaniaków oraz turystów. Nie byłoby Poznania bez poznańskich koziołków, Ostrowa Tumskiego, bazyliki, która pamięta jeszcze czasy Mieszka I. Poznań kusi zabytkami, atrakcjami, których nie odnajdziemy w innych polskich miastach. Trudno poznać miasto w ciągu dwóch dni. Na pobyt warto zarezerwować część urlopu. Pozostaje jeszcze kwestia noclegu. Tu z pomocą przychodzi portal społecznościowy e-turysta.

Poznań kwatery prywatne – zadowolenie z pobytu, gwarantowane


Na turystów odwiedzających Poznań czekają liczne zabytki i atrakcje. Miasto, oprócz perełek architektonicznych, pochwalić się może także gastronomiczną tradycją. O kuchni wielkopolskiej napisano już niejedną książkę. W każdej z nich osobny rozdział dedykowany był rogalom świętomarcińskim. Tradycja wypieku tych ciastek sięga czasów pogańskich, kiedy to podczas jesiennego święta składano bogom ofiary z wołów lub, w zastępstwie, z ciasta zawijanego w wole rogi. Stąd kształt łakoci. Kościół łaciński przejął uroczystość nadając jej chrześcijański wątek. Odtąd rogal świętomarciński wiąże się z postacią świętego Marcina i wypieka się je z okazji imienin świętego, 11 listopada. W kształcie ciasta kościół dopatrzył się podobieństwa do podkowy, którą zgubił koń św. Marcina. Niezależnie od źródła tradycji, z całą stanowczością trzeba stwierdzić, że rogale są bardzo smaczne. Porządny poznański croissant jest polany grubą warstwą lukru, wypełniony orzechami i masą z maku i marcepanu. Karta dań w Poznaniu nie zaczyna się i nie kończy wyłącznie na rogalach, kojarzy się również z pyrami, czyli ziemniakami i rzeczywiście poznaniacy doszli do perfekcji jeśli chodzi o ich serwowanie. Są pyry ze śmietaną i cebulą, z gzikiem, plyndze, czyli placki ziemniaczane oraz słynne szare kluski. Dobrym sposobem na zakończenie mile rozpoczętego dnia, wieńczonego smaczną kolacją, jest odpowiednio zaaranżowany i starannie dobrany nocleg. Na turystów czeka rozbudowana infrastruktura noclegowa. Ci, którzy cenią sobie korzystną cenę, wygodę, spokój, intymność i bezpieczeństwo powinni skorzystać z ofert zamieszczonych pod hasłem: „kwatery Poznań”. Serdecznie zapraszamy do Poznania! W końcu to „POZnan* Miasto know-how” jak głosi slogan reklamujący ten prastary gród.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Poznań, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Poznaniu

Jak dodać obiekt noclegowy w Poznaniu do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w kwaterach prywatnych w Poznaniu zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Poznaniu kształtują się na poziomie 50-55 zł za osobę.
W Poznaniu można znaleźć wiele ofert kwater prywatnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie kwater prywatnych w Poznaniu spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Poznaniu 4 kwatery prywatne znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.