Apartamenty Szczecin

znaleziono 24 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Apartamenty w Szczecinie, województwo zachodniopomorskie, powiat Szczecin

Apartamenty Szczecin – sprawdź najciekawsze oferty zakwaterowania w stolicy województwa zachodniopomorskiego. Atrakcyjne ceny i standard wyposażenia, który każdy turysta może dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Wybierz apartamenty w Szczecinie i skorzystaj z licznych atrakcji oferowanych przez miasto.


Tanie apartamenty Szczecin


Apartamenty w Szczecinie nie muszą wiązać się z dużymi kosztami. Wśród oferty portalu e-turysta.pl znajdziesz obiekty, które dopasujesz do swoich indywidulanych potrzeb względem wyposażenia i lokalizacji. Apartamenty w Szczecinie będą odpowiadać wymaganiom każdego turysty i zagwarantują dostęp do najpopularniejszych atrakcji dostępnych w mieście.

Apartamenty w Szczecinie na E-turysta.pl


Szczecin to największe miasto województwa zachodniopomorskiego i trzecie największe miasto w Polsce. Leży nad rzeką Odrą, a od Morza Bałtyckiego dzieli go ok. 60 kilometrów. Turyści którzy przyjeżdżają do Szczecina, zwiedzanie zaczynają od Starego Miasta. Znajduje się tu wiele zabytków, które watro zwiedzić wybierając Miejski Szlak Turystyczny. Do popularnych obiektów należy Ratusz Staromiejski w Szczecinie. Dziś mieści się tu Muzeum Historii Szczecina – Odział Muzeum Narodowego, gdzie odbywają się liczne wystawy poświęcone kulturze i historii miasta. Jednym z najważniejszych obiektów w mieście jest również Kościół św. Jana Ewangelisty – jedyny zachowany obiekt franciszkańskiego kompleksu klasztornego. Dzięki stronie e-turysta.pl, każdy ma możliwość znalezienia tanich apartamentów w Szczecinie.


Szczecin Apartamenty


Turyści którzy wybierają apartamenty w Szczecinie odwiedzają również Zamek Książąt Pomorskich. Renesansowy obiekt leży na Wzgórzu Zamkowym w Szczecinie i jest obowiązkowym punktem podczas zwiedzania. Odwiedzający miasto nie powinni narzekać na brak miejsc do aktywnego wypoczynku. Na turystów czekają liczne trasy rowerowe, które prowadzą przez najciekawsze okolice miasta. Decydując się na apartament w Szczecinie do dyspozycji jest również bogata oferta kulturalna. Odbywają się tu festiwale takie jak np. Europejski Festiwal Filmów Dokumentalnych dokumentART czy festiwal teatralny Kontrapunkt.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Szczecin, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: