Pokoje gościnne Szczecin

znaleziono 14 ofert noclegowychofert (10 w Szczecinie oraz 4 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Pokoje gościnne w Szczecinie, województwo zachodniopomorskie, powiat Szczecin

Pokoje gościnne w Szczecinie: Porównaj możliwość zakwaterowania w Szczecinie w zależności od standardu oraz ceny. Szczecin oferuje szeroki wybór od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Zobacz też ofertę rozrywkową i turystyczną w Szczecinie i województwie Zachodniopomorskim:
Szczecin to wyjątkowe miejsce na mapie Polski i Europy. Zieleń i woda zajmują połowę jego powierzchni. To konglomerat zatok, plaż, kanałów i wysp. Miasto przystąpiło do projektu „Szczecin Floating Garden 2050”, w myśl którego do 2050 roku miasto ma stać się „Nową Zieloną Wenecją Północy”. Floating Garden to symbol wizji miasta. Jest to komunikat, który Szczecin wysyła w świat. Komunikat o tym, że stolica Pomorza Zachodniego to miejsce otwarte, transgraniczne, innowacyjne, wizjonerskie, wielokulturowe i wielojęzyczne. To miejsce godne jest odwiedzenia! Planując pobyt w Szczecinie można skorzystać z noclegów w ramach oferty: Szczecin pokoje. Zaletą tych noclegów są doskonała lokalizacja, częstow pobliżu zielonych terenów oraz komfortowe warunki i domowa, przyjazna atmosfera. Serdecznie zapraszamy!

Pokoje gościnne w Szczecinie - pokochasz to miasto


Szczecin – miasto, które pokochasz. Tak reklamują miejsce oraz zachęcają do przyjazdu włodarze miasta. W granicach miasta znajdują się fragmenty Szczecińskiego Parku Krajobrazowego „Puszcza Bukowa” wraz z należącymi do niej Jeziorem Szmaragdowym oraz rezerwatem przyrody „Zdroje”. Na południu miasto graniczy z Parkiem Krajobrazowym Dolina Dolnej Odry i jest otoczone przez trzy puszcze: Goleniowską, Bukową i Wkrzańską. Planując pobyt w stolicy województwa zachodniopomorskiego należy zatroszczyć się o odpowiedni nocleg. Miejsca bezpieczne, przyjazne gościom, z doskonałą lokalizacją – to marzenie każdego turysty. Przeglądając różnorodną ofertę noclegową warto zerknąć na kategorię, która cieszy się w mieście sporą popularnością - pokoje gościnne Szczecin, to sprawdzone propozycje charakteryzujące się doskonałą lokalizacją oraz ceną dostosowaną do portfela turysty.

Pokoje Szczecin – miejsce wypadowe, początek udanego spaceru


Szczecin to miasto, które sprzyja miłośnikom spacerów. Pierwsze kroki skierować należy w stronę Wałów Chrobrego. Ten zabytkowy taras widokowy ma aż 500 metrów długości. Rozciąga się wzdłuż Odry, na skarpie. Wspólnie z Muzeum Narodowym w Szczecinie, Zamkiem Książąt Pomorskich oraz katedrą pod wezwaniem św. Jakuba kreują nadodrzańską sylwetkę miasta, a także stanowią wizytówkę Szczecina.
Spacerując, warto zwrócić uwagę na pięknie odrestaurowany gmach Urzędu Wojewódzkiego, Teatr Współczesny, fontannę, rzeźbę Ludwiga Manzla „Herkules walczący z centaurem”, a także budynek Akademii Morskiej. Spacerując Tarasami Hakena warto zatrzymać się w urokliwych kawiarenkach, które czekają na turystów spacerujących wałami. Po intensywnym spacerze turyści odpocząć mogą w komfortowych miejscach noclegowych, które w portalu społecznościowym e-turysta zgrupowane zostały pod hasłem „pokoje Szczecin”.

Tanie pokoje Szczecin – w Europejskiej Stolicy Kultury


Stolica Pomorza Zachodniego to jeden z najistotniejszych polskich ośrodków kultury. Tu znalazły siedzibę Muzeum Narodowe, Zamek Książąt Pomorskich, Książnica Pomorska, Filharmonia imienia Mieczysława Karłowicza. Miasto kultywuje liczne tradycje: regionalne morskie oraz miejskie. Ze Szczecinem związane są: Krąg - Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej, Chór Akademii Morskiej w Szczecinie. Ciekawie prezentuje się kalendarz cyklicznych imprez w regionie. Warto wspomnieć o Kaziukach – Tygodniu Kresowym, o Kontrapunkcie – Przeglądzie Teatrów Małych Form i oczywiście o Dniach Morza. Szczecin pretendował w 2016 roku do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury. W tym mieście nie sposób się nudzić. Każdy turysta znajdzie tu odpowiednie atrakcje. Planując pobyt w Szczecinie warto przeznaczyć na wizytę kilka dni. Dbając o portfel turysty, miasto przygotowało ciekawą ofertę noclegową „tanie pokoje Szczecin”. To miejsca sprawdzone i godne polecenia. Szczegółowe rekomendacje odnośnie noclegów odnaleźć można na stronach portalu społecznościowego „e-turysta”. Zachęcamy do przeglądnięcia oferty i wyboru odpowiedniego miejsca, które spełni Państwa oczekiwania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Szczecin, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: