Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Pokoje gościnne Szczecin

znaleziono 11 ofert noclegowychofert (7 w Szczecinie oraz 4 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Pokoje gościnne w Szczecinie, województwo zachodniopomorskie, powiat Szczecin

Pokoje gościnne w Szczecinie: Porównaj możliwość zakwaterowania w Szczecinie w zależności od standardu oraz ceny. Szczecin oferuje szeroki wybór od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Zobacz też ofertę rozrywkową i turystyczną w Szczecinie i województwie Zachodniopomorskim:
Szczecin to wyjątkowe miejsce na mapie Polski i Europy. Zieleń i woda zajmują połowę jego powierzchni. To konglomerat zatok, plaż, kanałów i wysp. Miasto przystąpiło do projektu „Szczecin Floating Garden 2050”, w myśl którego do 2050 roku miasto ma stać się „Nową Zieloną Wenecją Północy”. Floating Garden to symbol wizji miasta. Jest to komunikat, który Szczecin wysyła w świat. Komunikat o tym, że stolica Pomorza Zachodniego to miejsce otwarte, transgraniczne, innowacyjne, wizjonerskie, wielokulturowe i wielojęzyczne. To miejsce godne jest odwiedzenia! Planując pobyt w Szczecinie można skorzystać z noclegów w ramach oferty: Szczecin pokoje. Zaletą tych noclegów są doskonała lokalizacja, częstow pobliżu zielonych terenów oraz komfortowe warunki i domowa, przyjazna atmosfera. Serdecznie zapraszamy!

Pokoje gościnne w Szczecinie - pokochasz to miasto


Szczecin – miasto, które pokochasz. Tak reklamują miejsce oraz zachęcają do przyjazdu włodarze miasta. W granicach miasta znajdują się fragmenty Szczecińskiego Parku Krajobrazowego „Puszcza Bukowa” wraz z należącymi do niej Jeziorem Szmaragdowym oraz rezerwatem przyrody „Zdroje”. Na południu miasto graniczy z Parkiem Krajobrazowym Dolina Dolnej Odry i jest otoczone przez trzy puszcze: Goleniowską, Bukową i Wkrzańską. Planując pobyt w stolicy województwa zachodniopomorskiego należy zatroszczyć się o odpowiedni nocleg. Miejsca bezpieczne, przyjazne gościom, z doskonałą lokalizacją – to marzenie każdego turysty. Przeglądając różnorodną ofertę noclegową warto zerknąć na kategorię, która cieszy się w mieście sporą popularnością - pokoje gościnne Szczecin, to sprawdzone propozycje charakteryzujące się doskonałą lokalizacją oraz ceną dostosowaną do portfela turysty.

Pokoje Szczecin – miejsce wypadowe, początek udanego spaceru


Szczecin to miasto, które sprzyja miłośnikom spacerów. Pierwsze kroki skierować należy w stronę Wałów Chrobrego. Ten zabytkowy taras widokowy ma aż 500 metrów długości. Rozciąga się wzdłuż Odry, na skarpie. Wspólnie z Muzeum Narodowym w Szczecinie, Zamkiem Książąt Pomorskich oraz katedrą pod wezwaniem św. Jakuba kreują nadodrzańską sylwetkę miasta, a także stanowią wizytówkę Szczecina.
Spacerując, warto zwrócić uwagę na pięknie odrestaurowany gmach Urzędu Wojewódzkiego, Teatr Współczesny, fontannę, rzeźbę Ludwiga Manzla „Herkules walczący z centaurem”, a także budynek Akademii Morskiej. Spacerując Tarasami Hakena warto zatrzymać się w urokliwych kawiarenkach, które czekają na turystów spacerujących wałami. Po intensywnym spacerze turyści odpocząć mogą w komfortowych miejscach noclegowych, które w portalu społecznościowym e-turysta zgrupowane zostały pod hasłem „pokoje Szczecin”.

Tanie pokoje Szczecin – w Europejskiej Stolicy Kultury


Stolica Pomorza Zachodniego to jeden z najistotniejszych polskich ośrodków kultury. Tu znalazły siedzibę Muzeum Narodowe, Zamek Książąt Pomorskich, Książnica Pomorska, Filharmonia imienia Mieczysława Karłowicza. Miasto kultywuje liczne tradycje: regionalne morskie oraz miejskie. Ze Szczecinem związane są: Krąg - Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej, Chór Akademii Morskiej w Szczecinie. Ciekawie prezentuje się kalendarz cyklicznych imprez w regionie. Warto wspomnieć o Kaziukach – Tygodniu Kresowym, o Kontrapunkcie – Przeglądzie Teatrów Małych Form i oczywiście o Dniach Morza. Szczecin pretendował w 2016 roku do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury. W tym mieście nie sposób się nudzić. Każdy turysta znajdzie tu odpowiednie atrakcje. Planując pobyt w Szczecinie warto przeznaczyć na wizytę kilka dni. Dbając o portfel turysty, miasto przygotowało ciekawą ofertę noclegową „tanie pokoje Szczecin”. To miejsca sprawdzone i godne polecenia. Szczegółowe rekomendacje odnośnie noclegów odnaleźć można na stronach portalu społecznościowego „e-turysta”. Zachęcamy do przeglądnięcia oferty i wyboru odpowiedniego miejsca, które spełni Państwa oczekiwania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Szczecin, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Szczecinie

Jakich cen noclegów w pokojach gościnnych można się spodziewać w Szczecinie?
Ceny noclegów w pokojach gościnnych w Szczecinie zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Szczecinie kształtują się na poziomie 70-75 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Szczecinie można znaleźć wiele ofert pokojów gościnnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie pokojów gościnnych w Szczecinie spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Szczecinie 3 pokoje gościnne znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.