Kwatery prywatne Szczecin

znaleziono 12 ofert noclegowychofert (10 w Szczecinie oraz 2 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Szczecinie, województwo zachodniopomorskie, powiat Szczecin

Kwatery w miejscowości Szczecin - Paryż Północy, Nowa Zielona Wenecja Północy, „Floating Garden” - po prostu Szczecin.
Szczecin to największe miasto województwa zachodniopomorskiego, stolica powiatu. Jest jednym z największych i najstarszych miast Rzeczpospolitej. Z racji bliskości niemieckiej granicy oraz Bałtyku, Szczecin stał się motorem dla gospodarki regionu. Szczecin słynie z dużej ilości zabytków jak i wielu kameralnych zakątków sprzyjającym spotkaniom we dwoje. Obecnie w mieście objętych ochroną prawną jest ok. 270 obiektów, a samo miasto znajduje się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. By poczuć magię Szczecina wystarczy przespacerować się wzdłuż Wałów Chrobrego, które tworzą nad Odrą prześliczne tarasy widokowe o długości 500 m. Sąsiadują one z budynkami o zaiście monumentalnej architekturze, takimi jak Muzeum Morskie, gmach Akademii Morskiej i Gmach Urzędu Wojewódzkiego.

Kwatery prywatne Szczecin – pomysł na nocleg w sercu Paryża Północy


Przeglądając różnorodną ofertę noclegową warto zerknąć w kategorię, która cieszy się w mieście sporą popularnością – kwatery prywatne Szczecin, to sprawdzone propozycje charakteryzujące się doskonałą lokalizacją oraz ceną dostosowaną do portfela turysty. Szczegółowe rekomendacje odnośnie noclegów odnaleźć można na stronach portalu społecznościowego „e-turysta”. Zachęcamy do przeglądnięcia oferty i wyboru odpowiedniego miejsca, które spełni Państwa oczekiwania. Tanie kwatery w Szczecinie cieszą się niesłabnącą popularnością wśród turystów. Na stronach e-turysty odnaleźć można sporo ofert opatrzonych precyzyjnym komentarzem, wiarygodnymi zdjęciami. Zachęcamy do rezerwacji. Szczecin odnajdziemy na Pomorzu Zachodnim, a odwiedzając je pamiętać należy, że to miasto o burzliwej tradycji i historii. Nieprzypadkowo Szczecin nazwany został Paryżem Północy. Określenie to powstało z powodu gwiaździstych placów, które zbudowane zostały w XIX wieku i wzorowane były na paryskim układzie urbanistycznym. Dociekliwi turyści doczytać mogą, iż układ trzech głównych placów miasta stanowi odzwierciedlenie położenia piramid w Gizie w stosunku do Nilu oraz układ konstelacji Oriona względem Drogi Mlecznej. W Szczecinie podziwiać możemy aż 13 placów. Szczecin – miasto, które pokochasz! Tak reklamują miejsce oraz zachęcają do przyjazdu włodarze miasta. Chociaż Szczecin nie leży nad Morzem Bałtyckim (co nie dla wszystkich turystów jest oczywiste i jak twierdzą szczecinianie, wiążą się z tym zabawne historie, podobno stale pojawiają się w mieście osoby, które pytają o drogę na nadmorską plażę) to pochwalić się może plażami nad Jeziorem Dąbie, Głębokim, Dziewoklicz lub Miedwie. Pomysłów na aktywne, interesujące spędzenie czasu w Szczecinie nie brakuje. To miasto stworzone do spacerów oraz rowerowych przejażdżek. Szczecin to duże miasto (trzecie co do wielkości miasto w Polsce), które pomimo rozmiaru (ponad 300 km²) nie zatraciło szczególnego klimatu, charakterystycznego dla niewielkich, przytulnych miasteczek. Planując pobyt w stolicy województwa zachodniopomorskiego należy zatroszczyć się o odpowiedni nocleg. Miejsca bezpieczne, przyjazne gościom, z doskonałą lokalizacją – to marzenie każdego turysty.

Kwatery Szczecin – zielone miasto, „Floating Garden”


Szczecin to niezwykle zielona aglomeracja. Na mapie tego zachodniopomorskiego miasta odnajdziemy aż 15 parków, które zajmują łącznie powierzchnię ponad 142 ha. Szczecin nazywany jest także miastem magnolii, ponieważ na wiosnę kwitną tutaj w wyjątkowo licznych skupiskach. Jedną z imprez organizowanych w Szczecinie jest kwietniowy Rajd Magnolii – popularna impreza motoryzacyjna. Kolejnym roślinnym symbolem miasta jest drzewo, platan. W Szczecinie można obejrzeć największe w Polsce skupisko platanów – na Jasnych Błoniach rośnie ich w sumie 200 egzemplarzy. Szczecin to wyjątkowe miejsce na mapie Polski i Europy. Zieleń i woda zajmują połowę jego powierzchni. To konglomerat zatok, plaż, kanałów i wysp. Czy można sobie wyobrazić miejsce lepsze do wypoczynku? To miasto godne jest odwiedzenia! Planując pobyt w Szczecinie można skorzystać z noclegów w ramach oferty: kwatery Szczecin zgrupowanych na stronach e-turysty. Zaletą tych noclegów są doskonała lokalizacja, często w pobliżu zielonych terenów oraz komfortowe
Kwatery prywatne Szczecin, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Szczecinie w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Szczecinie obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Szczecinie kwatera prywatna noclegi Szczecin i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Szczecin tani nocleg. Pokoje i kwatery w Szczecinie. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Szczecinie. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Szczecinie? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Szczecinie u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Szczecin, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: