Domy wczasowe region Roztocze

znaleziono 7 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Domy wczasowe na Roztoczu

Zarezerwuj noclegi na Roztoczu i spędź niezapomniany weekend w wyjątkowych okolicznościach! Organizujesz służbowy wyjazd, nie masz pojęcia gdzie zabrać swoją drugą połówkę, a może poszukujesz miejsca na familijne wczasy? Najlepsze miejsca na Roztoczu wśród dostępnych kwater prywatnych i gospodarstw agroturystycznych. Już teraz zamów noclegi na Roztoczu w portalu www.e-turysta.pl. Z pewnością odkryjesz coś dla siebie!
Roztocze to kraina geograficzna będąca pasmem wzgórz o szerokości do 30 kilometrów i ciągnącym się od Kraśnika przez 170 kilometrów na południowy-wschód aż do Lwowa, z czego 110 kilometrów znajduje się po polskiej stronie granicy. Nazwa Roztocza wywodzi się zapewne z miejscowej gwary, gdzie słowo „roztocz” oznaczało miejsce w którym rozchodzą się dwa potoki. I taka to właśnie jest kraina z pożłobionym terenem, który rozcina wiele wartkich potoków. Roztocze dzieli się na trzy mezoregiony: Zachodnie, Środkowe oraz Roztocze Wschodnie. W średniowieczu tereny te zamieszkiwali Lędzianie, a obszar należał do Grodów Czerwieńskich. Później przeszedł pod władanie Rusi, by następnie zostać włączony do Królestwa Polskiego wraz z Rusią Czerwoną przez Kazimierza Wielkiego. Roztocze jest regionem atrakcyjnym turystycznie szczególnie dla osób ceniących ciszę spokój i niezmącony kontakt z naturą. Znajduje się tutaj Roztoczański Park Narodowy oraz kilka Parków Krajobrazowych. Roztocze zaliczane jest także do obszarów Natura 2000 jako obszar specjalnej ochrony ptaków oraz obszar mający szczególne znaczenie dla Wspólnoty.

Bogaty wybór ofert noclegów na Roztoczu - jednym z najpiękniejszych regionów Polski!


Świetnie trafiłeś! Oglądane przez Ciebie miejsce proponuje różnego rodzaju noclegi, Roztocze co roku zyskuje coraz większą popularność.
Sprawdź tanie noclegi na Roztoczu, które zapewnią Ci przeżycie najlepszych wczasów oszczędne.
Ci, którzy chcą spędzić czas w bardziej ekskluzywnych warunkach, mogą wybrać noclegi na Roztoczu w fantastycznych kwaterach oraz renomowanych hotelach. Postaw na komfort!

Nocleg na Roztoczu - świetny wybór!
Wybierz ciekawe atrakcje turystyczne i spędź aktywnie czas na Roztoczu. Możesz też odzyskiwać siły w bajkowych okolicach. Nie zmarnuj okazyjnych ofert i już dziś zabukuj nocleg na Roztoczu!
Jeżeli interesują Cie również noclegi w regionie Roztocze, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej na Roztoczu

Jakich cen noclegów w domach wczasowych można się spodziewać na Roztoczu?
Ceny noclegów w domach wczasowych na Roztoczu zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę na Roztoczu kształtują się na poziomie 50-55 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Na Roztoczu można znaleźć wiele ofert domów wczasowych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.