Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
u szkota, Jelenia Góra, ul. Myśliwska 3c
od 45 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Agroturystyka:u szkota
Adres:Jelenia Góra, ul. Myśliwska 3c
Ilość miejsc:2 miejsca noclegowe, 1 pokój
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
u szkota
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Od prawie dwudziestu lat na działce stoi piętrowy podpiwniczony zamieszkały dom o konstrukcji drewnianej zbudowany z pełnych bali modrzewiowych . W tym domu proponujemy obecnie pokój gościnny . W zwiazku z swoja budową „ pełne drzewo„ jest on rzadko spotykanym przykladem naturalnego mikroklimatu bez lub z minimalna iloscia zastosowanych elementow sztucznych . Daje to dobre efekty przy pobycie osób z uczuleniami na stosowane obecnie nagminni nowoczesne materiały budowlane .

Jest możliwosc dostosowania ogrzewania do potrzeb osób przebywających w budynku – nawilżanie lub osuszanie powietrza w budynku . Można tymi procesami sterować samodzielnie w sposób naturalny . Budynek jest podpiwniczony, suchy i nie miał nigdy wystepujących zagrzybień . Budynek jest wyposażony w pełny wezeł sanitarny wraz z wnęką prysznicową , kuchnie, automatycznie sterowane ogrzewanie elektryczne lub ogrzewanie kominkiem z zamykanym paleniskiem / obsługa tego kominka jest zezwolona tylko Gospodarzom / , telewizor z podpięciem do satelity , odtwarzacz DVD .

Przeznaczony dla gości pokój jest małym pokojem okolo 16m² , z możliwością powieszenia garderoby osobistej i przy dłuższym pobycie dostępem do szafy . Na wyposażeniu jest wygodne dwuosobowe łóżko o wymirach 140 x 200 wraz z stolikiem nocnym , fotelem i oknem skierowanym na stronę zachodnią . Wszystkie pozostałe pomieszczenia budynku są do współużywalności .

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Jeleniej Górze:

Dzielnica: noclegi w dzielnicy Jagniątków

Ulica: noclegi ul. Myśliwska

u szkota — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki
Prasowalnia
Grill / miejsce na ognisko
Ogród
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 45 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 2-osobowy z łazienką, radio, TV45 zł do 55 zł za osobę
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:

Nie akceptujemy zwierząt domowych.

Gospodarz obiektu zaprasza
Tatiana Swietkowiak
Tatiana Swietkowiak
Zapytaj o wolne miejsca