Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Gospodarstwa agroturystyczne Białowieża

znaleziono 24 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Gospodarstwa agroturystyczne w Białowieży, województwo podlaskie, powiat hajnowski

Agroturystyka w Białowieży. Przeanalizuj wszystkie możliwości zakwaterowania na terenie Białowieży. Wybierz odpowiednie zakwaterowanie według standardów oraz ceny, szeroki zakres noclegów od luksusowych hoteli, po SPA, schroniska i gospodarstwa agroturystyczne w Białowieży. Zapoznaj się także z szeregiem atrakcji turystycznych i rozrywkowych w Białowieży.

Białowieża wieś z agroturystyką


Agroturystyka Białowieża – już teraz wyszukaj wszystkie najlepsze oferty dzięki serwisowi e-turysta.pl. Białowieża to wieś położona w województwie podlaskim na terenie, którego możliwe jest wynajęcie obiektów noclegowych o wysokim, jak i średnim standardzie. Szeroki wachlarz ofert agroturystycznych w Białowieży pozwala na idealne dostosowanie wybranego obiektu do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Agrowczasy w Białowieży umożliwią komfortowy pobyt oraz relaksujący wypoczynek w tej pięknej miejscowości.

Agroturystyka Białowieży


Białowieża to wieś położona w województwie podlaskim, na której terenie znajduje się niezwykły Białowieski Park Narodowy, Białowieska Stacja Geobotaniczna oraz Europejskie Centrum Lasów Naturalnych Instytutu Badawczego Leśnictwa. Pierwsze ślady obecności człowieka na terenie Białowieży sugerują, że pierwsze osadnictwo mogło mieć miejsce już w epoce kamienia! W Białowieży znajdował się ponadto folwark, dwór królewski króla Władysława IV Wazy, który panował w Polsce w XVII wieku oraz dwór myśliwski dynastii Wazów. Ta czarująca miejscowość zawdzięcza swoją popularność przede wszystkim bliskości i popularności Puszczy Białowieskiej, która posiada walory historyczne oraz przyrodnicze, ponadto na jej obszarze znajdują się lasy, które posiadają charakter pierwotny oraz największa populacja wolnego żubra na świecie. W Białowieży znajdują się także zabytki architektoniczne między innymi prawosławna cerkiew parafialna pw. św. Mikołaja Cudotwórcy, Park Pałacowy, skansen, drewniane domy oraz zespół nadleśnictwa. Gospodarstwa agroturystyczne w Białowieży cieszą się dużą popularnością, na terenie wsi znajduje się także prawie 400 miejsc hotelowych, zajazdy oraz pensjonaty.

Nie tylko agroturystyka w miejscowości Białowieża


Białowieża to wyjątkowe miasto o charakterze turystycznym, posiadające rozwiniętą bazę wypoczynkową. Bliskość Puszczy Białowieskiej oraz charakterystyczne zabytki co roku przyciągają wielu turystów, dlatego też nieoceniona jest możliwość znalezienia i wynajęcia pokoju czy kwatery noclegowej w sezonie turystycznym. Nocleg w Białowieży ułatwi podróż do zabytkowych i malowniczych miejsc i uzdrowisk znajdujących się w jego obrębie i okolicach. Szeroki wybór noclegów w gospodarstwach agroturystycznych Białowieży, pozwoli na odpowiedni dobór i wynajęcie interesujących kwater dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego turysty.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Białowieża, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Białowieży

Czy w Białowieży można znaleźć gospodarstwa agroturystyczne przyjazne zwierzętom?
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które gospodarstwa agroturystyczne pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 6 gospodarstw agroturystycznych w Białowieży, które akceptują zwierzęta.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w gospodarstwach agroturystycznych w Białowieży zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Białowieży kształtują się na poziomie 50-55 zł za osobę.
W Białowieży można znaleźć wiele ofert gospodarstw agroturystycznych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Białowieży 18 gospodarstw agroturystycznych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.