Kwatery prywatne Białowieża

znaleziono 18 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Białowieży, województwo podlaskie, powiat hajnowski

Noclegi w Białowieży - Wasz sposób na udany weekend! Bogaty zakres ofert noclegowych w Białowieży w województwie podlaskim tylko w portalu turystycznym e-turysta.pl. Porównaj opcje zakwaterowania zależnie od standardu budynku i proponowanej ceny. Znajdź dla siebie najlepsze miejsce w Białowieży wśród oferowanych przez nasz portal kwater prywatnych oraz gospodarstw agroturystycznych. Zobacz też ofertę rozrywkową i rekreacyjną w Białowieży.
Administracyjnie Białowieża przynależy do powiatu hajnowskiego w południowej części województwa podlaskiego; jest siedzibą władz gminy. Wschodnia granica miejscowości oddziela Rzeczpospolitą od Białorusi. Gmina Białowieża ze względu na swoją unikalność przyrodniczą włączona jest w ministerialny system ochrony. Białowieża graniczy (a miejscami pokrywa się) z Białowieskim Parku Narodowym oraz Puszczą Białowieską, która stanowi obszar Leśnego Kompleksu Promocyjnego. Warto wspomnieć, że wspomniany Park Narodowy został doceniony w skali międzynarodowej; w 1977r. został uznany przez UNESCO za Światowy Rezerwat Biosfery natomiast dwa lata później za Obiekt Dziedzictwa Światowego. Na terenie gminy Białowieża znajduje się 10 oddzielnych i unikalnych rezerwatów przyrody. Osobliwością Białowieży są jej mieszkańcy, którzy stanowią o unikalnym kolorycie tych ziem. To tu od lat stykają się w zgodnie i harmonii odmienne kultury i narodowości co tworzy wyjątkowo interesującą mozaikę. Białorusini, Ukraińcy, Litwini, Żydzi, Romowie, Niemcy czy nawet potomkowie Jaćwingów to wspaniały bukiet kulturowy z którym możemy obcować na tych pięknych terenach. Legendy germanów? Bez problemu. Przypowieści żydów? To samo. Można by tak wymieniać bez końca. Region miejscowości Białowieża jak i całego okręgu Białowieskiego jest idealnym miejsce dla odpoczynku dla ludzi szukających spotkania z naturą wbrew ogólnemu trendowi „szybko i hucznie”. Tutaj można prawdziwie odpocząć.

Zrób coś dla siebie i swojej rodziny - zarezerwuj tani nocleg w Białowieży


Każdy z nas marzy czasem o chwili wytchnienia. Białowieża proponuje różnego typu noclegi, z roku na rok to miejsce odwiedza jeszcze więcej turystów.
Jeśli poszukujesz noclegów w Białowieży w rewelacyjnych cenach, sprawdź propozycje w portalu turystycznym www.eturysta.pl. Dostępne tanie pokoje w Białowieży pozwolą na ekonomiczne spędzenie urlopu.
Dla podróżnych pragnących bardziej ekskluzywnych warunków oferujemy wspaniałe apartamenty oraz najlepsze hotele, gwarantujące dużą wygodę. Na pewno odkryjesz coś dla siebie!

Nocleg w Białowieży - pełny relaks w pięknych okolicach
Już teraz zaplanuj urlop w Białowieży w województwie podlaskim i w zależności od pomysłu spędź oryginalnie czas. Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci najnowszych i trafnych pomysłów na nocleg w Białowieży. Nie omijaj promocyjnych ofert! Dzięki naszej rozbudowanej wyszukiwarce odnajdziesz bazę noclegową w Białowieży, która spełni wszystkie Twoje wymagania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Białowieża, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Białowieży

Jak dodać obiekt noclegowy w Białowieży do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w kwaterach prywatnych w Białowieży zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Białowieży kształtują się na poziomie 45-50 zł za osobę.
W Białowieży można znaleźć wiele ofert kwater prywatnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Białowieży 12 kwater prywatnych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.