Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Staropolski Gościniec, Zabrze, ul. Staropolska 3
od 85 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Hotel:Staropolski Gościniec
Adres:Zabrze, ul. Staropolska 3
Ilość miejsc:19 miejsc noclegowych, 11 pokoi
Aktywny wypoczynek:Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Staropolski Gościniec
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Witamy w Gościńcu Staropolskim - Odrobina luksusu u kresu długiej podróży lub w jej przerwie. Zabrze, miasto na europejskim szlaku gwiazd i ludzi biznesu, doczekało się wygodnej "przystani". Gościniec Staropolski, oddany do użytku u progu roku dwutysięcznego, łączy stylowy wystrój z supernowoczesnym wyposażeniem, otwarty na indywidualne potrzeby każdego z Gości ze swoiście pojętą ekskluzywnością.

Zarówno apartamenty, jak i przytulne pokoje 2-osobowe z łazienkami, wyposażone są w odbiorniki telewizyjne, aparaty telefoniczne, łącza internetowe, a także praktyczne mini-barki. Gościniec dysponuje 11 pokojami, w tym trzema apartamentami.

Do Państwa dyspozycji znajduje się restauracja, specjalizująca się w rozkoszach kuchni staropolskiej i znakomicie zaopatrzony bar (tym razem niezupełnie mini !). Posiłki i napoje serwowane mogą być również do pokoi. Wysoko wykwalifikowany personel nastawiony jest na szybką i bezbłędną realizację oczekiwań gości.

W recepcji pod ręką jest nie tylko serwis informacji turystyczno-imprezowej, ale również kantor wymiany walut. Pojazdy Państwa mogą czuć się bezpiecznie na całodobowym parkingu, strzeżonym przez nowoczesny system monitorowania.

Do dyspozycji Gości - między innymi ze świata biznesu, nauki i sportu znajduje się wszechstronnie wyposażona salka konferencyjna, reprezentująca tzw. standard multimedialny. W połączeniu z wcześniej wymienionymi zaletami Gościńca i restauracji, skłania to nas do rekomendowania naszych usług również Klientom z najbliższego sąsiedztwa miasta i regionu. Spotkania, konferencje i sympozja w Gościńcu Staropolskim zapewniony mają dyskretny klimat i w pełni profesjonalny wymiar techniczny. Równocześnie restauracja oferuje możliwość organizowania wykwintnych bankietów, przyjęć okolicznościowych oraz kolacji. Istnieje zatem możliwość łączenia sympozjów zawodowych z wytwornym relaksem w godzinach wieczornych..... Oczywiście imprezy takie mogą być również organizowane odrębnie (w obu przypadkach prosimy o wcześniejsze rezerwacje).

I na zakończenie ... Drodzy Państwo, wyróżnikiem Gościńca Staropolskiego jest nie tylko kompleksowość naszych usług, ale też niepowtarzalny klimat. Dla Waszych Gości z zagranicy pobyt u nas stać się może niezapomnianym przeżyciem. Klienci krajowi docenią niewątpliwie wysoki standard obiektu, łączącego w finezyjny sposób "staropolskość"... z europejskością!

Miasto Zabrze jest położone w południowo-zachodniej Polsce, w zachodniej części województwa śląskiego i Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), na Wyżynie Katowickiej, nad rzekami Kłodnicą i Bytomką, w dorzeczu Odry.

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Zabrzu:

Ulica: noclegi ul. Staropolska

Staropolski Gościniec — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Parking
Room serwis
Restauracja / wyżywienie na miejscu
Dostęp do kuchni
Pralnia
Prasowalnia
Plac zabaw dla dzieci
Sala konferencyjna

Staropolski Gościniec — Rozrywka

Drink bar

Rozrywka w okolicy — Zabrze

Basen kryty w odległości ok. 15 km
Boisko do koszykówki/piłki nożnej w najbliższej okolicy
Sala sportowa w najbliższej okolicy
Wypożyczalnia sprzętu sportowego w najbliższej okolicy
Dyskoteka/klub nocny w najbliższej okolicy

Aktywny wypoczynek w okolicy — Zabrze

Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 85 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy z łazienką, TVod 150 zł za pokój
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV170 zł do 180 zł za pokój
Apartament 2-osobowy z łazienką, TV200 zł do 250 zł za pokój
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:
Wyżywienie w cenie: śniadania (BB)