Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Hotel ZAMKOWY***, Krasiczyn 179
od 90 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Hotel:Hotel ZAMKOWY***
Adres:Krasiczyn 179
Aktywny wypoczynek:Rafting, Spływy kajakowe, Wędkarstwo, Wypoczynek w siodle, Trekking, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Hotel ZAMKOWY***
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Krasiczyn – obecnie wieś (dawniej miasteczko) położona nad Sanem 10 km na zachód od Przemyśla w województwie podkarpackim, w powiecie przemyskim, w gminie Krasiczyn, na pogórzu przemyskim; dawna rezydencja magnaterii polskiej.
W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie przemyskim.
Miejscowość jest siedzibą gminy Krasiczyn.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawie Oddział w Krasiczynie serdecznie wita Państwa i zaprasza do swoich obiektów w Zespole Zamkowo-Parkowym w Krasiczynie, położonym w południowo-wschodniej Polsce, zaledwie 10 km od historycznego miasta Przemyśla.

Komfortowy Hotel "Zamkowy" (92 miejsca w pokojach 1, 2, 3 osobowych i apartamentach), malowniczy krajobraz oraz niepowtarzalna sceneria renesansowego zamku z XVI wieku, otoczonego majestatycznym parkiem pełnym unikalnych okazów fauny i flory, stwarzają wyjątkowe warunki do wypoczynku w ciszy, na łonie natury.

Z tego względu jest to również znakomite miejsce do organizowania konferencji (10 sal), zjazdów i szkoleń, prezentacji nowych produktów oraz wszelkiego rodzaju spotkań ludzi biznesu, kultury, polityki czy spotkań integracyjnych połączonych z aktywnym wypoczynkiem i zabawą.

Niezwykły urok tego miejsca oraz wyśmienita restauracja w zamku, polecająca bogate menu, w tym specjały kuchni regionalnej, sprzyjają organizowaniu bankietów, bali karnawałowych, przyjęć okolicznościowych, spotkań towarzyskich, kolacji przy muzyce i świecach.

Obiekty hotelowe Zespołu Zamkowo-Parkowego w Krasiczynie stanowią również doskonałą bazę wypadową w malownicze rejony Parku Krajobrazowego Pogórza Przemyskiego, w Bieszczady oraz na Ukrainę do Lwowa.

Hotel "Zamkowy" w Krasiczynie oferuje Państwu 92 komfortowe miejsca noclegowe w pokojach 1-, 2-, 3-osobowych i apartamentach (50 pokoi), które znajdują się w kilku obiektach na terenie zabytkowego parku, w: hotelu, zamku, Pawilonie Szwajcarskim i Pawilonie Myśliwskim.

Hotel - zabytkowy budynek powozowni, adaptowany dla potrzeb hotelowych, tworzy niezwykle urokliwą i funkcjonalną bazę, wyposażoną we wszystko co jest niezbędne do świadczenia usług hotelowych na wysokim poziomie. Dysponuje 63 miejscami w pokojach i apartamentach zaprojektowanych w 3 tonacjach kolorystycznych; błękitnej, łososiowej i zielonej. W hotelu goście szczególnie upodobali sobie dwa apartamenty: "Książęcy", z przepięknym widokiem na park oraz "Cichy kącik", z widokiem na hotelowe patio z fontanną.

Hotel ZAMKOWY*** — Udogodnienia i wyposażenie

Komputer z Internetem
Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Restauracja / wyżywienie na miejscu
Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Sala konferencyjna

Aktywny wypoczynek w okolicy — Krasiczyn

Rafting w najbliższej okolicy
Spływy kajakowe w najbliższej okolicy
Wędkarstwo w najbliższej okolicy
Wypoczynek w siodle w najbliższej okolicy
Trekking w najbliższej okolicy
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 90 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy z łazienką, TV140 zł do 180 zł za pokój
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV180 zł do 280 zł za pokój
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV350 zł za pokój
Pokój szwajcarski.
Pokój 3-osobowy z łazienką, TV310 zł za pokój
Pokój 4-osobowy z łazienką, TV550 zł za pokój
Pokój prezydencki.
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka