Domki letniskowe Dąbki

znaleziono 32 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Domki letniskowe w Dąbkach, województwo zachodniopomorskie, powiat sławieński

Domki letniskowe Dąbki – najlepsza możliwość zakwaterowania w województwie zachodnio – pomorskim. Atrakcyjne domki, wysoki standard i wyposażenie idealnie dopasowane do oczekiwań wymagających turystów, którzy chcą spędzić wczasy w Dąbkach.
Dąbki to piękna i klimatyczna wieś która zarazem jest uzdrowiskiem. Administracyjnie przynależy do gminy Darłowo, powiatu sławieńskiego w województwie zachodniopomorskim. Geograficznie lokalizacja Dąbek jest bardzo korzysta dla ewentualnych odwiedzających – położona jest na Wybrzeżu Słowińskim nad brzegiem Morza Bałtyckiego. Warto także zwrócić uwagę, że Dąbki leżą w bardzo korzystnym mikroklimacie charakteryzującym się dużym nasłonecznieniem i wilgotnym, świeżym powietrzem. Dzięki korzystnie ułożonym prądom wodnym wybrzeże oraz plaża w Dąbkach słynie ze swej przejrzystości i czystości. Przez całą długość wybrzeża w Dąbkach ciągnie się pięknie pachnący las bukowy (ponad 18km2!) tworzący wyjątkową leśną trasę spacerową. Ze względu na swój wyjątkowy mikroklimat (bliskość morza, lasów oraz jeziora) sam pobyt w Dąbkach może pomóc w leczeniu różnego rodzaju schorzeń (przede wszystkim choroby układu oddechowego oraz alergii – szczególnie u najmłodszych) a już na pewno bardzo dobrze wpływa na samopoczucie. Tutejszy samorząd zauważając wzrostową tendencję przyjazdów kuracjusz wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i zmodernizował (praktycznie postawił na nowo) liczne bardzo dobrze wyposażone Sanatoria. Prócz poprawy kondycji psychoficzynej w Dąbkach można uprawiać liczne sporty wodne jak kajakarstwo, żeglarstwo czy windsurfing (w Dąbkach rok rocznie organizowany jest Puchar Polski w tym sporcie). Dodatkowo warto nadmienić , że ta wyjątkowa miejscowość szczególnie doceniają wędkarze.

Atrakcje turystyczne oraz domki letniskowe w Dąbkach


Dąbki to jedna z najchętniej wybieranych wczasowych miejscowości. Co roku przyciąga tysiące turystów, którzy upodobali sobie niesamowity mikroklimat i przyrodę. Oprócz tego, Dąbki stanowią świetną bazę do uprawiania aktywnej turystki i sportów. Niesamowitą popularnością wśród odwiedzających cieszą się oczywiście sporty wodne. Miejscowość stwarza doskonałe zaplecze do uprawiania windsurfingu oraz żeglarstwa. Turyści mogą skorzystać nie tylko z wypożyczalni sprzętów wodnych, ale z licznych kursów i szkoleń, które oferują lokalne szkoły. Zadbane, czyste i szerokie plaże sprzyjać będzie słonecznym i wodnym kąpielom.

Domki Dąbki


Wybierając domki letniskowe w Dąbkach, turyści determinują swoją decyzję niezwykłymi walorami uzdrowiskowymi miejscowości. Rozporządzeniem Rady Ministrów, miejscowości został nadany status uzdrowiska. W Dąbkach leczy się choroby ortopedyczno – urazowe, reumatologiczne kardiologiczne oraz dolnych i górnych dróg oddechowych. Domki letniskowe w Dąbkach są idealnym rozwiązaniem dla osób, dla których aktywność fizyczna jest integralną częścią wczasów. Taką formę spędzenia urlopu zapewnią liczne piesze i rowerowe szlaki rozpościerające się przez malownicze widoki morza i Jeziora Bukowo. Nie powinni narzekać też amatorzy wędkarstwa, jak i ci, którzy chcą poznać jego tajniki. Dąbki oferują zorganizowane rodzinne wyprawy morskie na połów dorsza. Domki w Dąbkach można znaleźć w bardzo korzystnych cenach. Za niewielkie pieniądze możliwy jest wynajem obiektów noclegowych, które charakteryzuje wysoki standard. Domki letniskowe w Dąbkach są przystosowane do potrzeb najbardziej wymagających turystów. Ich dogodna lokalizacja, gwarantuje niewielką odległość do plaży oraz najbardziej popularnych turystycznych atrakcji. Domki letniskowe w Dąbkach pozwolą cieszyć się ciszą, spokojem oraz walorami uzdrowiskowymi jakie gwarantuje miejscowość. Dąbki sprzyjać będą zarówno aktywnemu wypoczynkowi jak i błogiemu lenistwu na piaszczystych plażach.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Dąbki, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: