Domki letniskowe Bobolin

znaleziono 15 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Domki letniskowe w Bobolinie, województwo zachodniopomorskie, powiat sławieński

Domki letniskowe Bobolin - Szukasz miejsca do spędzenia wyjątkowych wakacji, ale nie chcesz spędzić ich z tysiącem osób na brudnej, gwarnej plaży? Bobolin to dobre miejsc dla Ciebie. Znajdziesz tu wyjątkowo spokojną okolicę z niezatłoczoną plażą i miejscami do rekreacji. W Bobolinie możesz wynająć domki i spokojnie spędzić swoje wakacje.


Domki letniskowe Bobolin


Bobolin jest wsią letniskową w odległości niecałego kilometra od Bałtyku, pomiędzy Darłowem a Dąbkami. Bobolin leży 6 km na wschód od Darłowa i 30 km na południowy zachód od Koszalina . Bobolin jest wyjątkowo cichym miejscem, dobrym dla osób ceniących relaks i spokój. To miejscowość wysoko nasycona jodem - tutejszy mikroklimat dobrze wpływa na górne drogi oddechowe i chorą tarczycę. Plaża w Bobolinie należy do najczystszych i najpiękniejszych plaż nad polskim morzem. Bobolin objęty jest strefą ochrony uzdrowiskowej B Dąbki.

Domki letniskowe w Bobolinie - atrakcje


Bobolin to przede wszystkim wspaniałe miejsce do spacerów i aktywnego spędzania czasu. Można tu z całą pewnością uprawiać jogging, jeździć na rowerze, a także nauczyć się jeździć konno. W Bobolinie znajduje się stadnina Ranczo Mustafa. Dzieci będą dobrze się bawić w mini zoo, a dorośli mają okazję zwiedzić słynne bunkry z II wojny światowej. Bunkry położone są wzdłuż wybrzeża, pomiędzy Bobolinem a Darłówkiem - większość z nich znajduje się na terenie dzisiejszej jednostki wojskowej. Osoby lubiące spacerować mogą skorzystać z wielu ścieżek i szlaków turystycznych (Koszaliński Szlak Nadmorski, Szlak Rezerwatów, Szlak Wiatraków). Rowerzyści mają do dyspozycji ścieżki rowerowe, między innymi tę pomiędzy Dąbkami a Dąbkowicami o długości 5,5 km.

Bobolin - domki


Mimo że w Bobolinie nie ma zbyt wielu restauracji i sklepów, to turyści mogą udać się do pobliskiego Darłowa. Baza turystyczna jest za to bardzo dobrze rozwinięta. Turyści mają do dyspozycji domki letniskowe z pełnym wyposażeniem i o wysokim standardzie. Będąc w Bobolinie, możesz oddalić się i zapomnieć o zgiełku miasta. Zadbane plaże, sosnowe lasy i czyste powietrze to idealne warunki do wypoczynku.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Bobolin, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: