Bungalow Dąbki

znaleziono 34 oferty noclegoweoferty (14 w Dąbkach oraz 20 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Bungalow w Dąbkach, województwo zachodniopomorskie, powiat sławieński

Noclegi w Dąbkach - Wasz sposób na udany weekend! Bogaty zakres ofert noclegowych w Dąbkach w województwie zachodniopomorskim tylko w portalu turystycznym e-turysta.pl. Porównaj opcje zakwaterowania zależnie od standardu budynku i proponowanej ceny. Znajdź dla siebie najlepsze miejsce w Dąbkach wśród oferowanych przez nasz portal kwater prywatnych oraz gospodarstw agroturystycznych. Zobacz też ofertę rozrywkową i rekreacyjną w Dąbkach.
Dąbki to piękna i klimatyczna wieś która zarazem jest uzdrowiskiem. Administracyjnie przynależy do gminy Darłowo, powiatu sławieńskiego w województwie zachodniopomorskim. Geograficznie lokalizacja Dąbek jest bardzo korzysta dla ewentualnych odwiedzających – położona jest na Wybrzeżu Słowińskim nad brzegiem Morza Bałtyckiego. Warto także zwrócić uwagę, że Dąbki leżą w bardzo korzystnym mikroklimacie charakteryzującym się dużym nasłonecznieniem i wilgotnym, świeżym powietrzem. Dzięki korzystnie ułożonym prądom wodnym wybrzeże oraz plaża w Dąbkach słynie ze swej przejrzystości i czystości. Przez całą długość wybrzeża w Dąbkach ciągnie się pięknie pachnący las bukowy (ponad 18km2!) tworzący wyjątkową leśną trasę spacerową. Ze względu na swój wyjątkowy mikroklimat (bliskość morza, lasów oraz jeziora) sam pobyt w Dąbkach może pomóc w leczeniu różnego rodzaju schorzeń (przede wszystkim choroby układu oddechowego oraz alergii – szczególnie u najmłodszych) a już na pewno bardzo dobrze wpływa na samopoczucie. Tutejszy samorząd zauważając wzrostową tendencję przyjazdów kuracjusz wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i zmodernizował (praktycznie postawił na nowo) liczne bardzo dobrze wyposażone Sanatoria. Prócz poprawy kondycji psychoficzynej w Dąbkach można uprawiać liczne sporty wodne jak kajakarstwo, żeglarstwo czy windsurfing (w Dąbkach rok rocznie organizowany jest Puchar Polski w tym sporcie). Dodatkowo warto nadmienić , że ta wyjątkowa miejscowość szczególnie doceniają wędkarze.

Zrób coś dla siebie i swojej rodziny - zarezerwuj tani nocleg w Dąbkach


Każdy z nas marzy czasem o chwili wytchnienia. Dąbki proponuje różnego typu noclegi, z roku na rok to miejsce odwiedza jeszcze więcej turystów.
Jeśli poszukujesz noclegów w Dąbkach w rewelacyjnych cenach, sprawdź propozycje w portalu turystycznym www.eturysta.pl. Dostępne tanie pokoje w Dąbkach pozwolą na ekonomiczne spędzenie urlopu.
Dla podróżnych pragnących bardziej ekskluzywnych warunków oferujemy wspaniałe apartamenty oraz najlepsze hotele, gwarantujące dużą wygodę. Na pewno odkryjesz coś dla siebie!

Nocleg w Dąbkach - pełny relaks w pięknych okolicach
Już teraz zaplanuj urlop w Dąbkach w województwie zachodniopomorskim i w zależności od pomysłu spędź oryginalnie czas. Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci najnowszych i trafnych pomysłów na nocleg w Dąbkach. Nie omijaj promocyjnych ofert! Dzięki naszej rozbudowanej wyszukiwarce odnajdziesz bazę noclegową w Dąbkach, która spełni wszystkie Twoje wymagania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Dąbki, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Dąbkach

Jakich cen noclegów w bungalow można się spodziewać w Dąbkach?
Ceny noclegów w bungalow w Dąbkach zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Dąbkach kształtują się na poziomie 50-55 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Dąbkach można znaleźć wiele ofert bungalow, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie bungalow w Dąbkach spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Dąbkach 14 bungalow znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.