Zajazdy Darłówko

znaleziono 1 ofertę noclegowąofertę (0 w Darłówku oraz 1 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Zajazdy w Darłówku, województwo zachodniopomorskie, powiat sławieński

Zajazdy w miejscowości Darłówko. Porównaj możliwość zakwaterowania w Darłówku w zależności od standardu oraz ceny. Darłówko, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Darłówku:
Darłowo usytuowane jest na pięknych północno – wschodnich terenach województwo zachodniopomorskiego. Administracyjnie należy do powiatu sławieńskiego oraz jest siedzibą gminy. Darłowo ze względu na ukształtowanie terenu podzielone jest na dwie części: Darłówko i Racisław. Z powodu rozdzielenia dzielnic korytem rzeki dzielnice potocznie nazywane są Darłówkiem Wschodnim oraz Darłówkiem Zachodnim. Nie wielu ludzi ma świadomość, że miejscowość Darłówko jest tak naprawdę częścią składową większej całości. Jednak samo podmiotowość administracyjna czy prawna nie jest dla przyjezdnych tak ważna jak wartość turystyczna Darłówka, która jest jego największa chlubą. W tym temacie wystarczy wspomnieć o szerokiej czystej i bezpiecznej plaży usytuowanej wśród wspaniałego krajobrazu pasma wydm oraz parku krajobrazowego na którego terenie znajduje się latarnia morska z 1715 r. z czynnym portem rybackim (używanym także jako przystań jachtowa oraz w celach żeglugi handlowej). Jeśli zdecydujemy się odwiedzić Darłówko warto zapuścić się w Koszaliński Pas Nadbrzeżny, gdzie w borach występują bardzo różnorodne rodzaje ptactwa od żurawi przez bociany i derkacze aż po rybitwy czy łabędzie. Dodatkowo warto odwiedzić Babolin, Dąbki czy słynne Barzowice u podnóża Barzowskiej góry (punkt widokowy z zapierającą dech w piersiach panoramą okolicy).
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Darłówko, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: