Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Pałac W Gliśnie, Lubniewice, ok. Glisno 123
od 27 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Zamek, pałac, dworek:Pałac W Gliśnie
Adres:Lubniewice, ok. Glisno 123
Ilość miejsc:46 miejsc noclegowych
Aktywny wypoczynek:Wypoczynek w siodle, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
 • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
 • Zapytaj o wolne miejsca
Pałac W Gliśnie
  Pałac w Gliśnie to zabytkowy obiekt z XVIII w. położonym na skraju wsi Glisno, mieści się Ośrodek Szkoleniowy Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Pałac otacza wspaniały park o powierzchni 10,77 ha. Zespół pałacowo-parkowy w 1976 r. został wpisany do rejestru zabytków. Organizacyjnie Ośrodek Szkoleniowy w Gliśnie podlega Oddziałowi w Lubniewicach Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

  W Pałacu Glisno do dyspozycji naszych gości jest 46 miejsc noclegowych. Dysponujemy 20 pokojami, z których 15 jest wyposażonych w łazienki natomiast 5 pozostałych nie posiada węzła sanitarnego (wspólny węzeł sanitarny zlokalizowany jest w pobliżu). Pokoje wyposażone są w wygodne tapczany oraz inne niezbędne sprzęty.
  Struktura pokoi hotelowych:
  - 1- osobowy – 3 pokoje (1 bez łazienki)
  - 2- osobowy – 10 pokoi (3 bez łazienki)
  - 3- osobowy – 5 pokoi (1 bez łazienki)
  - 4- osobowy – 2 pokoje.

  W pokojach jest dostęp do Internetu. Dostęp do telewizji - na półpiętrach oraz w sali owalnej. Świadczymy usługi noclegowe dla indywidualnych klientów oraz dla grup zorganizowanych. W Pałacu nie funkcjonuje recepcja taka jak w klasycznym hotelu. Jest ona czynna w dni powszednie do godziny 1500. W związku z powyższym wymagamy aby klienci wcześniej rezerwowali noclegi (telefonicznie lub pocztą elektroniczną), podając przypuszczalną godzinę przyjazdu. Po godzinie 1500 w dni powszednie, w wolną sobotę, niedzielę oraz święta w Pałacu jest dozorca który zakwateruje naszych gości.

  Pałac w Gliśnie świadczy usługi gastronomiczne dla grup zorganizowanych i klientów organizujących w pałacu różnego rodzaju imprezy oraz usługi cateringowe dla klientów zewnętrznych. Zatrudniamy doświadczone kucharki, które przygotowują gościom smaczne posiłki. Dysponujemy bazą gastronomiczną, która pozwala organizować przyjęcia weselne, uroczyste bankiety, różnego rodzaju imprezy okolicznościowe i spotkania integracyjne oraz serwować smaczne posiłki codzienne.

  Pałac w Gliśnie świadczy usługi cateringowe w pomieszczeniach klienta oraz w plenerze. Zamówienia przyjmujemy jeśli usługa dotyczy minimum 10 osób. Dysponujemy dużym asortymentem sprzętu cateringowego (grille, namioty, meble ogrodowe, naczynia, sprzęt do przewożenia potraw ciepłych, sprzęt do podgrzewania potraw).

  Glisno – kolonia w Polsce położona w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim, w gminie Sulęcin. W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa gorzowskiego.

  Udogodnienia i wyposażenie

  Parking
  Restauracja / wyżywienie na miejscu
  Dostęp do kuchni
  Pralnia
  Prasowalnia
  Grill
  Ogród
  Sala konferencyjna

  Rozrywka

  Drink bar
  Dyskoteka/klub nocny

  Rozrywka w okolicy

  Solarium w odległości ok. 9 km
  Gabinet kosmetyczny w odległości ok. 9 km
  Boisko do koszykówki/piłki nożnej w najbliższej okolicy

  Aktywny wypoczynek w okolicy

  Wypoczynek w siodle w najbliższej okolicy
  Nordic walking w najbliższej okolicy
  Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
  Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
  captchazmień obrazek
  pola wymagane zostały oznaczone symbolem
  Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
  Zapytaj o wolne miejsca
  od 27 zł za osobę
  Dostępne miejsca noclegowe:
  Pokój 1-osobowy z łazienką32,40 zł do 54 zł za pokój
  Pokój 2-osobowy z łazienką59,40 zł do 86,40 zł za pokój
  Pokój 3-osobowy z łazienką81 zł do 118,80 zł za pokój
  Pokój 4-osobowy z łazienką140,40 zł do 151,20 zł za pokój
  Zapytaj o wolne miejsca
  Dodaj do schowka