Ośrodki wypoczynkowe Lublin

znaleziono 1 ofertę noclegowąofertę (0 w Lublinie oraz 1 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Ośrodki wypoczynkowe w Lublinie, województwo lubelskie, powiat Lublin

Ośrodki wypoczynkowe w miejscowości Lublin. Porównaj możliwość zakwaterowania w Lublinie w zależności od standardu oraz ceny. Lublin, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Lublinie:
Lublin, miasto o blisko siedmiuset letniej tradycji i miejsce w którym podpisano historyczną realną Unię Polski i Litwy. Nazwa miasta wiąże się ze zdrobniałą formą imienia Lubomir – Lubla. Miasto jest również jednym z najstarszych odkrytych miejsc osadnictwa w Polsce, a odnalezione na jego terenie cmentarzyska pochodzą sprzed pięciu tysięcy lat. Dzisiaj to trzystupięćdziesięcio tysięczne miasto jest największym ośrodkiem akademickim po prawej stronie Wisły (około stu tysięcy studentów), głównym ośrodkiem Lubelszczyzny oraz stolicą województwa. Nieopodal w Świdniku powstaje właśnie długo oczekiwane lotnisko Lublin-Świdnik, które jeszcze bardziej poprawi perspektywy rozwoju regionu. Lublin za sprawą Międzynarodowych Targów Lubelskich jest także znanym ośrodkiem wystawienniczym i targowym.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Lublin, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: