Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Mieszkania do wynajęcia Lublin

znaleziono 6 ofert noclegowychofert (5 w Lublinie oraz 1 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Mieszkania do wynajęcia w Lublinie, województwo lubelskie, powiat Lublin

Pokoje do wynajęcia w Lublinie można znaleźć na słynnej lublińskiej starówce. Tamtejsze kamienice budzą podziw w turystach, zachwycają kolorami i emanującą aurą historycznej tajemniczości.

Pokoje do wynajęcia w Lublinie


Pokoje do wynajęcia w Lublinie mają w sobie coś niezwykłego, tajemniczego i pięknego. To historia w wspomnienia wielkich ludzi i o wielkich ludziach. Zwłaszcza kamienice usytuowane przy Rynku mogą okazać się niezwykłymi miejscami na zakwaterowanie w Lublinie. Są związane z takimi postaciami jak Jan Kochanowski czy Sebastian Fabian Klonowic. Może któryś z pokoi do wynajęcia gościł kiedyś w swoich progach któregoś z poetów.

Atrakcje turystyczne w Lublinie


Lublin zachęca do odwiedzin bardzo szeroko rozwiniętym zapleczem kulturalnym, ogromna ilość galerii, muzeów, teatrów z doskonałymi światowej klasy przedstawieniami, spektaklami i festiwalami. Chcąc wziąć udział w jak największej ilości imprez i mieć okazję odwiedzić jak najwięcej z tych miejsc, dobrze się zorientować którego dnia czerwca akurat wypada lubelska Noc Kultury. Wszystkie atrakcje są wtedy dostępne bezpłatnie, a słynna Noc Muzeów odbywa się w zupełnie innym terminie, tak więc Lublin oferuje aż dwa razy w roku darmowe wejścia dla złaknionych kultury i sztuki. Wśród muzeów, które warto zobaczyć, z pewnością należy wymienić Muzeum Wsi Lubelskiej, jest to skansen zabytków ludowej architektury drewnianej i murowanej oraz zabytków etnograficznych. W budynku zabytkowej Bramy Krakowskiej mieści się Muzeum Historii Miasta Lublina, można tam oglądać eksponaty, które datowane są nawet na VI wiek. W Lublinie mieści się Państwowe Muzeum w Majdanku, Majdanek był w czasie II wojny światowej drugim co do wielkości obozem koncentracyjnym w Polsce, wtedy nazywał się KL Lublin.

Lublina Pokoje do wynajęcia


Jednym z ważniejszych zabytków Lublina jest Brama Grodzka, która została wzniesiona za sprawą króla Kazimierza Wielkiego. Kolejnym zachowanym elementem ówczesnych fortyfikacji jest Brama Krakowska. Z tych samych czasów pochodzi Trybunał Koronny, a niegdyś Stary Ratusz, dziś w przebudowanym i zmodernizowanym budynku mieści się Urząd Stanu Cywilnego w Lublinie. Niezwykle ważny historycznie jest pomnik Unii Lubelskiej, który został wzniesiony dzięki zasłużonemu Polakowi, Stanisławowi Staszicowi. Niezwykle imponującą budowlą jest Zamek z Lublinie, na którym jednym z najważniejszych miejsc wartych odwiedzenia jest Kaplica Zamkowa, która powstała za sprawą króla Władysława Jagiełły. A przed zwiedzaniem zapraszamy do Pokoje do wynajęcia w Lublinie.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Lublin, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Lublinie

Jak dodać obiekt noclegowy w Lublinie do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w mieszkaniach do wynajęcia w Lublinie zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Lublinie kształtują się na poziomie 75-80 zł za osobę.
W Lublinie można znaleźć wiele ofert mieszkań do wynajęcia, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Lublinie 4 mieszkania do wynajęcia znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.