Mieszkania do wynajęcia Bydgoszcz

znaleziono 9 ofert noclegowychofert (8 w Bydgoszczy oraz 1 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Mieszkania do wynajęcia w Bydgoszczy, województwo kujawsko-pomorskie, powiat Bydgoszcz

Pokoje do wynajęcia Bydgoszcz - Często w obliczu sąsiadującego Torunia, nie docenia się piękna Bydgoszczy, ale jeśli się przyjrzeć, to niezwykle pięknie i ciekawe miasto pełne atrakcji i niezwykłych zabytków. Pokoje do wynajęcie w Bydgoszczy umiejscowione są przy wielu turystycznych atrakcjach i zabytkach, które pamiętają nawet XIV wiek.

Pokoje do wynajęcia Bydgoszcz – na turystycznym szlaku


Każde miasto poznawać można na różne sposoby - Bydgoszcz, szczególnie. Atrakcyjność bydgoskiego krajobrazu oraz różnorodność przyrodnicza, mnogość zabytków sprawiły, że na obszarze wydzielono kilkadziesiąt tras turystycznych. Wśród nich szlaki Brdy (dziewięć tras prowadzących leśnymi terenami wzdłuż Brdy i Zalewu Koronowskiego), szlaki Wisły (czternaście tras w czterech krainach: Dolinie Dolnej Wisły, Dorzeczu Dolnej Wdy, zachodniej części Pojezierza Chełmińskiego i północne krańce Puszczy Bydgoskiej), szlaki Noteci (dwanaście tras prowadzących dorzeczem Noteci, obejmujących etniczną część Kujaw i Pałuk; trasy prowadzą przez Bydgoskie Łąki Nadnoteckie oraz Puszczę Bydgoską i krzyżują się w okolicach Jeziora Jezuickiego). Oprócz tras spacerowych w Bydgoszczy korzystać można ze świetnie utrzymanych tras rowerowych. Przez miasto przebiega najdłuższa w Europie Międzynarodowa Trasa Rowerowa. Osoby, które były w Bydgoszczy choć raz twierdzą, że nie ma tu czasu na nudę. To miasto idealne na weekendowy lub urlopowy wypoczynek. Planując podróż do Bydgoszczy warto skorzystać z noclegów oferowanych na stronach portalu społecznościowego e-turysta. Pod hasłem „pokoje do wynajęcia Bydgoszcz” na turystów czekają sprawdzone i atrakcyjne oferty noclegowe. Polecamy!

Tanie pokoje do wynajęcia Bydgoszcz - na Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła, czyli TeH2O


Wśród turystycznych atrakcji Bydgoszczy na uwagę zasługuje niezwykły szlak: Szlak Wody, Przemysłu i Rzemiosła. Podążanie wspomnianą trasą stanowi doskonały sposób na poznanie miasta i przyjrzenie mu się z nietypowej perspektywy. Przemysłowy szlak tematyczny łączy historię piętnastu miejsc wpisanych w przestrzeń miasta, które od zawsze i na zawsze związane jest z wodą. Każda z opowieści to pretekst do poznania biografii bydgoszczan, którzy przyczynili się do rozwoju lokalnego rzemiosła i przemysłu. Jak odczytać skrót: TeH2O? T - technika, H – historia, O – opowieści! Pomysł na stworzenie szlaku pojawił się siedem lat temu w ramach międzynarodowego projektu mającego na celu promowanie dziedzictwa przemysłowego. Autorzy inicjatywy twierdzą, iż „Szlak TeH2O to spiritus movens zanurzenia się w nowym bydgoskim związku chemicznym.” Serdecznie zapraszamy do Bydgoszczy! Na szlaku czekają na nas: Exploseum (Centrum techniki wojennej DAG Fabrik Bromberg, czyli muzeum dynamitu), Spichrze nad Brdą, Wyspa Młyńska, Kanał Bydgoski, Muzeum Mydła i Brudu, Wieża Ciśnień, Muzeum Fotografii, Warzelnia Piwa, Apteka Pod Łabędziem, Muzeum Kanału Bydgoskiego, Hala Pomp Wodociągowych, Introligatornia, Dawna Gazownia Miejska, Fabryka Obrabiarek do Drewna, Barka Lemara. Po intensywnych spacerach, mnogich doznaniach warto dobrze wypocząć. W mieście skorzystać można ze świetnie zorganizowanej infrastruktury noclegowej. Osoby, które nie lubią wydawać na nocleg zbyt wiele, lecz cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo zachęcamy do skorzystania z ofert e-turysty: „tanie pokoje do wynajęcia Bydgoszcz.”

Pokoje do wynajęcia Bydgoszcz


Pokoje do wynajęcie w Bydgoszczy są bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli ktoś ma zamiar odwiedzić nie tylko Bydgoszcz ale również inne ciekawe rejony województwa kujawsko-pomorskiego. Blisko jest wspominany wyżej Toruń, piękny Golub-Dobrzyń, Chełmno – miasto zakochanych, uzdrowiskowy Ciechocinek. Wśród zachowanych kamienic można uchwycić rozmaite style architektoniczne, klasycyzm, barok, neorenesans, secesja, manieryzm, prawdziwa gratka dla miłośników architektury, ale z pewnością nie tylko oni skusiliby się na atrakcyjne pokoje do wynajęcia w Bydgoszczy. Niezwykle zjawiskowym zabytkiem architektonicznym jest bydgoska Wieża Ciśnień z XIX wieku. Wieża ma imponujące rozmiary, a po renowacji prezentuje się doskonale, warto przyjrzeć się neogotyckim cechom oraz fryzom i zdobieniom, w części wewnętrznej wieży zachowały się elementy dawnego wystroju, jest tam też otwarte dla zwiedzających muzeum.

Jak nie Pokoje do wynajęcia Bydgoszcz, to zabytki bydgoskie


Jednym z najstarszych zabudowań miejskich w Bydgoszczy jest Stary Rynek, z rynkami Rybim, Zbożowym i Wełnianym. Podział miasta, jaki dziś można prześledzić, jest zachowany właściwie w niezmienionej średniowiecznej formie, podobnie jest z budynkami – tanie pokoje do wynajęcia Bydgoszcz często mieszczą się właśnie w pozostałościach po średniowiecznych kompleksach lub nawet w dobrze zachowanych od tamtych czasów zabudowaniach. Do zabytków należy też Nowy Rynek, którego nazwa jest nieco myląca, bo ten pochodzi z XV wieku. Zachował się tam zespół średniowiecznych obwarowań zamkowych. Wzdłuż rzeki Brdy były swego czasu budowane liczne budynki magazynowe, tak zwane spichrze, gromadzono w nich towary spławiane Wisłą. Do dziś wiele ze spichrzy istnieje służąc jako miejsca muzealnych wystaw lub budynki użytkowe.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Bydgoszcz, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Bydgoszczy

Jakich cen noclegów w mieszkaniach do wynajęcia można się spodziewać w Bydgoszczy?
Ceny noclegów w mieszkaniach do wynajęcia w Bydgoszczy zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Bydgoszczy kształtują się na poziomie 65-70 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Bydgoszczy można znaleźć wiele ofert mieszkań do wynajęcia, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Bydgoszczy 7 mieszkań do wynajęcia znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.