Pokoje gościnne Bydgoszcz

znaleziono 19 ofert noclegowychofert (8 w Bydgoszczy oraz 11 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Pokoje gościnne w Bydgoszczy, województwo kujawsko-pomorskie, powiat Bydgoszcz

Pokoje gościnne w miejscowości Bydgoszcz. Porównaj możliwość zakwaterowania w Bydgoszczy w zależności od standardu oraz ceny. Bydgoszcz, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Bydgoszczy:
Bydgoszcz to zielone miasto należące do historycznych Kujaw obfitujących w unikatowe zabytki kultury lokalnej. Jest to największe miasto województwa kujawsko – pomorskiego. Jest jednym z nielicznych miast, w obrębie którego występują cztery makroregiony fizyczno-geograficzne co powoduje, że przemieszczanie się w którymkolwiek z kierunków świata przynosi niezapomniane wrażenie obcowania z wieloma krajobrazami i regionami na jednym terenie, co jest bardzo doceniane przez wrażliwych na piękno turystów. Prócz tego w Bydgoszczy znajduję się największy park miejski w Polsce zwany Leśnym Parkiem Kultury. Jednak Bydgoszcz to nie tylko piękna przyroda, w rejestrze zabytków znajduję się aż 226 obiektów od klimatycznego Starego Miasta aż po Wyspę Młyńską czyli ulubione miejsce zakochanych ze względna na liczne nabrzeża, szumiące jazy wodne, kaskady Międzywodzia. Bydgoszcz słynie również z kilku festiwali i imprez sportowych, które przyciągają widzów spoza regionu. Wystarczy wspomnieć o „Bydgoskim Festiwal Muzycznym” i „Musica Antiqua Europae Orientalis”, „Smooth Jazz Festiwalu”, dla wyrafinowanych melomanów czy imprezach plenerowych typu „Hity na czasie” lub „Ster na Bydgoszcz” kierowanych do młodzieży

Pokoje Bydgoszcz – legendarna gościnność miasta


Herb Bydgoszczy to brama miejska z trzema basztami, uniesioną broną oraz na wpół otwartymi wrotami. Legenda mówi, że w dawnych czasach bramy miejskie były jednak zamknięte oraz pilnie strzeżone. Tak dbano o bezpieczeństwo mieszkańców grodu. Ci, którzy podjeżdżali przed bramy zwykle odprawiani byli z przysłowiowym „kwitkiem”. Nie doczekawszy się życzliwego przyjęcia, kupcy z dalekich stron, podróżni, bogaci rycerze zawracali i kierowali się w stronę niedalekiego Torunia. Miasto słynęło z niechęci wobec obcych i było bardzo nieprzystępne. Taki stan rzeczy przeszkadzał bydgoszczanom. Brakowało im zamorskich towarów oraz wiadomości i nowinek z wielkiego świata. Pewnego dnia, rajcy miejscy ustalili, że bramy miasta będą już zawsze otwarte. Na herbie miasta pojawiły się stosowne informacje, otwarta na oścież brama, która zachęca i zaprasza przyjezdnych. Czerwony mur miejski umieszczono na białym tle. W murze znajduje się brama z podniesioną złotą broną, niebieskie podwoje, ze złotymi okuciami. Połowa wrót jest otwarta. Podwoje miasta to symbol i cecha charakterystyczna tego grodu. Bydgoszcz słynie za swej gościnności oferując przyjezdnym mnóstwo atrakcji, smaczną kuchnię oraz bezpieczne i wygodne miejsca noclegowe. Planując wizytę w Bydgoszczy warto skorzystać z oferty noclegowej prezentowanej na stronach portalu społecznościowego e-turysta. W zakładce „pokoje gościnne Bydgoszcz” turysta odnajdzie ofertę skrojoną na miarę jego możliwości i oczekiwań.

Pokoje gościnne Bydgoszcz – nocleg w niezwykłym mieście


Pokoje Bydgoszcz – nocleg w tych miejscach, to początek fascynującej przygody - podróży, która na długo pozostanie miłym wspomnieniem. Bydgoszcz to miasto o wielowiekowej tradycji, które zachwyci odwiedzających przede wszystkim swym położeniem. Malowniczo rozciąga się nad rzeką, która przecina centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Brdy toczy się codzienne, kulturalne, sportowe oraz biznesowe życie Bydgoszczy. Miasto z roku na rok zwiększa swą turystyczną atrakcyjność. W 2017 roku w rankingu TripAdvisor „najlepsze cele podróży w Polsce” uplasowało się na piątej pozycji. Miasto stale zachwyca turystów swą gotycką i secesyjną architekturą. Osiemnastowieczne spichlerze, malownicze uliczki, kawiarenki, rejs statkiem, rzeźba Łuczniczka – to nieoficjalne symbole miasta. Podczas pobytu w mieście warto skorzystać z lokalnych specjałów. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie: szneka z glancem (drożdżówka), praliny, gęsina, piwo, chleb z ziemniakami. Bydgoszcz to miasto, które musi znaleźć się na szlaku dociekliwego turysty. Pobyt warto zorganizować w słynnych, gościnnych progach bydgoszczan. Tylko tak można posmakować klimatu miasta.

Tanie pokoje Bydgoszcz – sposób na organizację ciekawego wypadu turystycznego


Bydgoszcz pełni rolę stolicy województwa kujawsko-pomorskiego. To ósme, co do wielkości, miasto w Polsce. Rozciąga się malowniczo wzdłuż Brdy, Wisły i Kanału Bydgoskiego. Miasto leży na skrzyżowaniu istotnych dróg, szlaków kolejowych oraz szlaków wodnych. W Bydgoszczy znajduje się również Port Lotniczy imienia Ignacego Jana Paderewskiego. To centrum regionu, które w każdym roku odwiedzane jest przez rzesze turystów. Miasto oferuje rozbudowaną infrastrukturę hotelową i noclegową. Tanie pokoje Bydgoszcz – ta oferta cieszy się szczególnym zainteresowaniem turystów, którzy cenią sobie wygodę, bezpieczeństwo oraz korzystny zakres cenowy. Bydgoszcz otwiera swe podwoje i zaprasza!
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Bydgoszcz, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Bydgoszczy

Jak dodać obiekt noclegowy w Bydgoszczy do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w pokojach gościnnych w Bydgoszczy zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Bydgoszczy kształtują się na poziomie 70-75 zł za osobę.
W Bydgoszczy można znaleźć wiele ofert pokojów gościnnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Bydgoszczy 5 pokojów gościnnych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.